• Super, cena, rychlost doruceni

Doporucuji

Reakce obchodu krabickyshop.cz

Děkujeme, že jste si pro svůj nákup vybrala Krabickyshop.cz i za kladnou recenzi na Heurece. Jsme moc rádi, že jste s námi byla spokojená a budeme rádi, když se k nám někdy zase vrátíte.

• Velký vyber
    • Dobré ceny
    • Rychle dodání
    • Neznám

Reakce obchodu krabickyshop.cz

Děkujeme Vám za povzbuzující recenzi. Vždy nás potěší spokojenost zákazníků, kteří u nás nakoupili. Jsme rádi, že jste si pro svůj nákup vybrala Krabickyshop.cz i že jste byla spokojená. Děkujeme.
    Pavel Mařík

• rychlá a výborná komunikace
    • rychlé dodání zásilky
    • nižší cena objednaného zboží, oproti ostatním e-shopům

Reakce obchodu krabickyshop.cz

Děkujeme za nákup na Krabickyshop.cz. Moc nás potěšilo i povzbudilo Vaše hodnocení nákupu u nás a děkujeme i za něj. Spokojenost našich zákazníků je pro nás důležitá.

• výběr
    • rychlost dodání

Reakce obchodu krabickyshop.cz

Děkujeme za objednávku v našem e-shopu i za kladnou recenzi pro ostatní zákazníci. Těší nás Vaše spokojenost.
    Pavel Mařík

• Rychlé doručení a perfektní komunikace obchodu. Zboží je kvalitní za bezva cenu.
    • Nádobí do mikrovlnné trouby.
    • Žádná.

Obchod všem doporučuji. Rychle doručeno a kvalitně zabaleno.

Reakce obchodu krabickyshop.cz

Děkujeme za kladné hodnocení nákupu na Krabickyshop.cz a především za nákup samotný. Snažíme se o co největší spokojenost našich zákazníků. Rychlost dodání a kvalita balení je pro zákazníky určitě důležitá.