• boty na miru za cenu konfekcnich velikosti

kvalita za priznivou cenu

• super komunikace

• Výborná komunikace, rychlost.

Obchod nabízí pěkné a kvalitní taneční boty. Jen mi na stránkách chyběla tabulka velikostí obuvi.

• Rychlé vrácení a dodání nového zboží z důvodu velké velikosti.

• Výhodami obchodu je ochotná a bezproblémová komunikace s výrobcem zboží obchodu. Což je přínosem pro rozvoj obchodu.
    • O slabinách nevím.

Osobně jsem velmi spokojen a pokud bych někdy do budoucna musel nějaké zboží reklamovat, (což se zatím ještě nestalo)jsem si jistý, že i toto půjde bez jakýchkoli problémů. Co se týče cenových relací, jsou úměrné trhu a naprosto vyhovují. Ve školním hodnocení jednoduše - VÝBORNÁ.

• Botky šité na míru
    • Žádné nevím..:-)

Skvělý přístup a komunikace s prodávajícím..!

• Pěkné a kvalitní zboží.
    • Skvělá komunikace.
    • Po objednávce mě kontaktovali a poskytli mi velice užitečné rady ohledně velikosti.

S nákupem v tomto obchodě jsem velice spokojená. Koupila jsem taneční boty, které krásně sedí a jsou nádherné. Po odeslání objednávky mě hned kontaktovali a upozornili mě, že obuv úplně neodpovídá běžným velikostem.
    Doporučili mi odpovídající velikost a boty sedí perfektně. Tento obchod doporučuji.

• Přehledné stránky s taneční obuví pro děti i dospělé
    • Celkem dobré ceny
    • Kvalitní taneční obuv, která je již vyzkoušená našimi tanečníky
    • Kamenný krámek v Praze, možnost vyzkoušení konkrétní taneční obuvi
    • Pro ty, kteří znají svoji velikost, mohou si okamžitě boty objednat bez zkoušení

Určitě doporučuji, zkušenosti s botkama má většina našich tanečních dětí. Botky dětem sednou, líbí se jim design.
    E-shop a kamenný krámek fungují bez problémů.

• Rychlá a bezvadná komunikace vstřícnost,ochota,profesionální poradenství a rychlé dodání kvalitního výrobku nakoupily jsme zde na doporučení kamarádek z tancování
    • Nevím o žádných

Zkusily jsme to a zdá se že se to vyplatilo ,zkušenosti z prvního nákupu zatím kladné,doporučily by jsme tuto firmu dalším tanečníkům, ale i lajkům ,kterým zde bude odborně porďěno ve výběru .Určitě se na tento obchod v brzké době obrátíme znovu.Děkuji

• přesnost, nezáludnost, jasný popis, dobrá komunikace

• jedinečný sortiment
    • na žádné jsem nenarazila

Nákup naprosto bez problémů.

Ano doporučuji. Velice kvalitní zboží, dobrá komunikace.

velmi prijemny a ochotny pan v obchodu

• velmi široká a přehledná nabídka, oceňuji i možnost volby typu podpatku a jeho výšky

• rychlost, kvalita
    • komunikace - třikrát jsem se nedovolal a nikdo se neozval zpět.
    • Nikdo nedal vědět, že zboží bylo odesláno.

celková spokojenost

• boty na míru
    • web

rozhodně doporučuji

Velmi spokojena.

• taneční boty za dobrou cenu

Doporučuji, mám z Kozdry již troje boty pro dceru

• přehledný, rychlé dodání
    • psala jsem email na ohledně velikosti bot( potřebovala jsem poradit jakou velikost dceři koupit při délce chodila, za celý týden jsem se nedočkala odpovědi. Tak jsem volala na uvedený tel. kontakt, kde mi majitel okamžitě poradil vel. Velikost kterou mi doporučil, naprosto vyhovovala.

Můžu jen doporučit, líbilo se mi rychlé dodání. Objdnávala jsem v poledne a druhý den v poledne pošťák zvonil s balíkem