výborná komunikace, rychlost vyřízení

spolehlivý partner

Pokud je zboží skladem a zaplaceno a přesto musí zákazník urgovat dodání, tak takový obchod na současném trhu nemá šanci.

Reakce obchodu Kovový nábytek TechnoBank

máte pravdu zboží bylo skladem a odeslali jsme ho později, moc se za to omlouváme. Chyba nastala u nás v komunikaci, v předání zakázky.
    Toto se nám často nestává.
    Pěkný den

M. Fišar
    jednatel

Zboží bylo dodáno bez závad.

• Trvalo 14 dní, než si ověřili proběhlou platbu a po trech tydnech zboží ještě nedorazilo.

Reakce obchodu Kovový nábytek TechnoBank

mrzí nás, že to trvalo tak dlouho, ale bohužel platba, která od Vás přišla byla označena jako neidentifikovatelná. Omlouváme.

TechnoBank, s.r.o.

• Rzchlost
    • Nevím

Vstřícné jednání.

• perfektní komunikace
    • krátká dodací lhůta
    • nevím

služby a zboží na velmi dobré úrovni, vřele doporučuji

• velmi slabá kom komunikace s klientem, případě reklamace zboží které bylo dodáno poškozeno, bylo odmítnuto jakkoliv reagovat s výtkou že je to problém zákazníka když už si zboží rozbalil. Vzhledem k tomu že šlo o zboží za 2100 Kč bez DPH a plánovali jsme další objednávku stejného zboží řádově desetkrát více, nechápu

absolutní nevstřícnost případě reklamace úplně nesmyslný přístup budu všem svým známým doporučovat tento obchod nenavštěvovat

Reakce obchodu Kovový nábytek TechnoBank

každému zákazníkovi zasíláme dva dny předem informativní e-mail, kde upozorňujeme, aby si při přebírce zboží řádně překontroloval a doporučujeme zboží také rozbalit než podepíše převzetí. Využíváme sběrnou službu po celé republice a bohužel nemůžeme ohlídat u několika set dovozů týdně každého řidiče, který zboží poničí.
    Tuto reklamaci jsme bohužel nemohli kladně vyřídit, protože zákazník nám zavolal několik dnů po převzetí zboží a po dotazu, zda četl naše upozornění nám sdělil, že nemá čas číst své zprávy. Pokud by totiž poškození do přepravního listu zapsal, tak ihned všem zákazníkům zasíláme nový kus, samozřejmě již zdarma a případnou reklamaci si potom sami řešíme s dopravcem. V tomto případě šlo 1 kus šatní skříňky, takže kontrola by nezabrala moc času.

Je nám to líto, ale myslíme si, že je v zájmu každého zákazníka si zboží prohlédnout než je převezme.

• rychlost dodání zboží
    • výborná domluva a ochota

• přehlednost

zkuste a uvidíte

• rychlá reakce na objednávku
    • nevím o nich

mohu doporučit

• Rychlost, flexibita, spolehlivost

Vřele doporučuji

Výborná komunikace s obchodními partnery.Přistoupení na požadavek kupujícího (faktura pro základní školy ).

• je to moje první zkušenost, brzo hodnotit
    • Přivítal bych fotku osoby řešící objednávku, takto je to příliš anonymní.
    • Cizí doprava může být problém ...

Není důvod k nespokojenosti, výsledek byl dosažen.

• kvalitní české výrobky, dobrá cena
    • nevím

doporučuji, rád kupuji české zboží

• Přehlednost.
    • Kvalita komunikace a odbornost.
    • Málo zboží skladem, ale to je u tohoto typu sortimentu vcelku pochopitelné.

Nemám důvod nedoporučit.