• Ač bylo písemně v objednávce i ústně telefonicky požadováno pouze NOVÉ, NEPOUŽITÉ a NEVYSTAVENÉ zboží, byl doručen trezor, který nesl evidentně známky použití, možná i neodborné opravy.
    • Požadované NOVÉ zboží bylo údajně skladem. Objednáno 26.6.2022, doručeno 13.7.2022
    • Vrácení zboží firmou Toptrans obnášelo dopravné 1060,- Kč z mé kapsy

V žádném případě nedoporučiji nakupovat v tomto obchodě. Nemyslím si, že by majitel byl tak nepozorný, že by si nevšiml poznámky na objednávce a neregistroval telefonický požadavek. Spíše se předpokládal, že věc, která váží bezmála 100kg v zákonné lhůtě 14 dní vracet nebudu a se skřípáním zubů si ji ponechám. Ptám se, zda to stalo Kovotechnice za to?

• Dobra navigace a snadne filtrovani
    • Komunikace obchodu
    • Vydejni misto jen na provozovne v Brne

• V celku přehledná struktura eshopu
    • Showroom, kde je možné si výrobky prohlédnout a skonzultovat
    • Poradenství (v jejich případě opravdu i odborné)
    • Kromě přeprodeje zboží, mají i vlastní výrobky výborné kvality
    • v případě objemnějších věcí jako je trezor, může doručení položky skladem trvat déle. (do týdne)

Kupoval jsem u nich trezor na zbraně. Na webu mě zaujalo pár výrobků v nabídce za výborné ceny oproti konkurenci, proto jsem se šel radši podívat do showroomu v Brně. Po návštěvě showroomu jsem měl jasno a po nějaké době jsem si trezor objednal. Doručení trvalo 5 pracovních dnů, ale to se v případě objemné položky o váze přes 70 kg dá tolerovat. Každý krok od objednání až po expedici emailem komunikovali a po odeslání i upozorňovali na postup kontroly při přebírání zboží od dopravce. Zboží perfektně zabaleno a uchyceno na paletě. Trezor byl dle očekávání. Po dodání jsem jim ještě psal pár specifických dotazů ohledně úpravy, uchycení a kotvení. Odpověď v řádu hodin byla odborná a úplná.

• Rychlost a vrtáky artu, které téměř nikde nekoupíte

Po menším problému, objednané a zaplacené zboží nebylo, se telefonicky domluvila alternace a přeplatek vrátily na účet. Vyřešeno k spokojenosti.

• Rýchle dodanie

Rychlost dodání

velmí dobrá komunikace

• Ochota pracovníků společnosti

• Rýchle jednanie, dobré ceny.

Všechno proběhlo v pořádku,doporučuji.

• Rýchla doprava
    • Žiadna

• Dobrá komunikace
    • Ryclé řešení

Chce to řešit dodavatele komponentů.

• Kimunikace

Rychlost vyřízení

• Objednal som si tovar na Slovensko a pri dodávke som platil o 5€ viac oproti faktúre od predajcu pri objednaní.Kurz czk -€ bol ten istý ako pri objednaní a to mi pripadá neseriozne

• Zásilka přišla rychle, vše bylo v pořádku.

• Velmi dobrá komunikace, rychlé jednání

• Rychlost, spolehlivost, kvalita

• rychlá služba