V emailu o potvrzení objednávky je zdůrazněno, že vyzvednutí objednávky má proběhnout až po výzvě z obchodu. V době psaní recenze je devátý den po objednání, kdy se nikdo z obchodu neozval. Nikde není uvedeno, že zboží není skladem a vzhledem k tomu, že se jedná o zásadní součástku pro fungování bojleru, je logické, že zákazník na její odběr spěchá. Důvod negativní recenze je tím pádem nulová komunikace.

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Mrzí nás, že máte s naší firmu špatnou zkušenost. Na komunikaci se zakazníky se více zaměříme.

obchod zrusil obednavku i kdyz jem ji zaplatil.Penize mi zatim nebyly pripsany na ucet.

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Mrzí nás, že máte s naší firmu špatnou zkušenost. Peníze by měli být již vráceny.

rychle bez problému

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Děkujeme za recenzi. Budeme rádi, když opětovně využijete naše služby.

• Velmi dobrá cena
    • Zboží skladem
    • Doprava zdarma
    • Pokud by přišla notifikace (mail, SMS,...) o expedici zásilky / předání dopravci, nemohl bych nic vytknout. Takto jsem se dozvěděl o odeslání až od dopravce, když mi avizoval doručení zásilky.

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Děkujeme za recenzi. Problém s chybějícím upozorněním na odeslání zásilky dopravci řešíme a již brzy by měl zákazníkovi přijít email o předání zásilky dopravci. Budeme rádi, když opětovně navštívíte náš eshop kovacek.cz či náš obchod a servis v Praze-Holešovicích (Dělnická 53).

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Děkujeme za recenzi. Budeme rádi, když opětovně navštívíte náš eshop kovacek.cz či náš obchod a servis v Praze-Holešovicích (Dělnická 53).

Vše ok.

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Děkujeme za recenzi. Budeme rádi, když opětovně využijete naše služby.

• opakovaně využitá služba, vždy spokojenost s výrobky, s cenou i s dodáním

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Děkujeme za recenzi. Doufáme, že stále zůstanete věrným zákazníkem a znovu využijete naše služby.

• Super cena
    • rychlost dodání
    • neinformování o odeslání zásilky

kromě potvrzovacího mailu objednávky nulová komunikace... dnes asi objednávka dorazí, protože se ozval kurýr... takže s ohledem na to, že byl státní svátek v pracovní den, nepovažuji délku vyřízení objednávky za špatnou, výtka je jen za komunikaci

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Asi blbe balení k velikosti obsahu

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Děkujeme za recenzi. K podpoře recyklace obalových materiálů používáme k ochraně spotřebiče při přepravě dopravcem i starší obalové materiály, a tak nemusí zcela sedět velikost balení.

Rychle dodání zboží. Super cena.

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Děkujeme za recenzi, jsme rádi, že nákup u nás se Vám líbil. Budeme rádi, když opětovně využijete naše služby.

rychlý, levný obchod s možností osobního vyzvednutí zdarma

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Děkujeme, jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Budeme rádi, když opětovně navštívíte náš eshop kovacek.cz či naši kamennou prodejnu v Praze-Holešovicích (Dělnická 53).

• rychlé , v pořádku

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Děkujeme, jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Budeme rádi, pokud znovu využijete naše služby.

Rychlost vyřízení mé objednávky

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Děkujeme za recenzi, jsme rádi, že nákup u nás se Vám líbil. Budeme rádi, když znovu zavítáte na naši kamennou prodejnu v Praze-Holešovicích (Dělnická 53) či nakoupíte přes náš eshop kovacek.cz.

Vse v poradku

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že nákup u nás se Vám líbil. Budeme rádi, když opětovně využijete naše služby.

• Velmi odborně vyškolený personál.
    • Napsala jsem jim e-mail i jsme si pak volali a poradili mi ohledně výběru správného spotřebiče
    • Možnost osobního vyzvednutí v Praze.
    • Následný servis je přímo součástí firmy. Takže v případě poruchy opraví
    • Česká firma

Kvalitní český obchod i e-shop se servisem na nákup od lednic až po konvice. Za mě skvělý!

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Budeme rádi, pokud opětovně využijete naše služby -prodeje nových spotřebičů či servisu.

Ok

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Děkujeme za recenzi, jsme rádi, že nákup u nás se Vám líbil. Budeme rádi, když opětovně zavítáte na naši kamennou prodejnu v Praze-Holešovicích (Dělnická 53) , nakoupíte přes náš eshop kovacek.cz či využijete služby našeho servisu.

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že nákup u nás se Vám líbil. Budeme rádi, pokud opětovně využijete naše služby.

• Rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží.
    • Nic.

S obchodem jsem spokojen.

Reakce obchodu KOVOSLUŽBA Praha

Děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste byl spokojen s našimi službami. Budeme potěšeni, pokud opětovně zavítáte na naši kamennou prodejnu v Praze-Holešovicích (Dělnická 53) , nakoupíte přes náš eshop kovacek.cz či využijete služby našeho servisu.

• Blízko MHD