• Skvělá komunikace
    • Máte ohodnotit nákup , který nemáte , postrádám smysl tohoto hodnocení.

• Dobrá nabídka sortimentu zboží, které jsem jinde nemohla najít, rychlé vyřízení objednávky

S obchodem jsem velmi spokojena,
    byli ochotní i s mým požadavkem navíc :-)

úplně úžasný obchůdek, dokonale vypracované stránky, přehledné, veliký výběr velmi originálního a opravdu krásného zboží do bytu, různé slevy a akce, ověřená spolehlivost, komunikace na vysoké úrovni, rychlé dodání do domu, pohodlné nakupování z domova, velmi velmi doporučuji, naprostá spokojenost

• Rychle doručeno

• Kvalitní a pekne zbozi

• Pěkné zboží, rychlé jednání

• maximální ochota

Velmi příjemná a ochotná majitelka :)

• Spousta zboží
    • Super ceny
    • Komunikace suprová

Obchůdek určitě doporučuji

• Omylem poslali jiné zboží,ale snaha obchodu o řešení problému hrozná

Reakce obchodu Kouzlo venkova

Omylem zaslaného zboží je nám samozřejmě líto, nicméně to se i přes veškerou snahu občas stává. Vzhledem k tomu, že se jedná o "Anonym" , nemohu podat bližší vysvětlení, netuším o kterého zákazníka se jedná. Myslím,že by Heuréka neměla anonymní komentáře povolovat. Nedá se vůči nim bránit a pokud už někdo nebyl spokojen, měl by si za svým názorem stát a neschovávat se za anonym. Z tohoto principu se nebudeme nadále ke komentářům anonymů vyjadřovat.
    Petra Hýblová, jednatelka Landhaus CZ s.r.o.

• Výborná spolupráce. Kvalitní zboží a skvělá komunikace.
    • Nemá žádné slabiny

Veliká spokojenost. Doporučuji všem.

• rychlost dodání
    • nejsou

sehnala jsem zboží, které jsem již dlouhou dobu nemohla sehnat. Cena velmi dobré

• hezké věci za přijatelné ceny
    • nevím zatím o žádných

určitě si nějaké zboží ještě objednám

• proutěné srdce se mi moc líbilo,ale stále nedorazilo....

Reakce obchodu Kouzlo venkova

Na anonymní reakce nemůžeme adekvátně reagovat.
    Petra Hýblová , jednatelka Landhaus CZ s.r.o.

• Má celkem přehlednou webovou stránku. Ta mne nalákala k objednání produktu, který jsem hledala.
    • Neseriózní jednání se zákazníkem.
    • Nedodržení přislíbených termínů.
    • Odmítání komunikace mailem i telefonem.

Produkt, který mi přislíbili v Landhaus-Kouzlo venkova vyskladnit během 1 týdne, jsem neobdržela ani po 6 týdnech. Nereagovali na maily ani telefonáty. Možná ti, kteří mohou navštívit kamennou prodejnu budou s nákupem spokojenější.
    Po 6 týdnech, kdy jsem střídavě napjatě očekávala zásilku a snažila se spojit s prodejcem k upřesnění termínu dodání, jsem objednávku zrušila.
    Jen mne udivuje, že to, co nemohli dodat po tak dlouhou dobu mně, ještě stále v e-shopu nabízí.
    Tak možná se zase někdo jiný nachytá :-(

Reakce obchodu Kouzlo venkova

Za dlouhý dodací termín jsme se zákaznici omluvili, byl nám takto příslíben našim dodavatelem a výrobcem kovového stojanu, který měla zákaznice objednaný. Zboží je naším standardním artiklem a je trvale v nabídce a skladem.
    Za vzniklé komplikace jsme se zákaznici omluvili.
    Petra Hýblová, jednatelka

až na to, že jeden rámeček byl po rozbalení poměrně dost plesnivý...ale po očištění ok

• Rychlost, zajímavý sortiment
    • stráka s platebními - doacími údaji by mohla být přehlednější

Zkusíme vylepšit.
    Landhaus

• Až se obchod uskuteční a zboží příjde v pořádku, tak budu spokojená.
    • Překvapuje mne, že píšete, že se před 10dny uskutečnil nákup, když se neuskutečnil????

• Slušný výběr za dobré ceny....

Přesto, že bylo zboží zabalené v bublinkové folii, jeden květináč přišel naprasklý. Obchod jsem informovala a oni ochotně posílají obratem náhradu - dobrý přístup k zákazníkovi, tak by to mělo být. Za mne pochvala .....