• Bídná skladová evidence

Obchod údajně nemůže spravovat tento webshop. Zobrazované zásoby nejsou aktuální.

• nevím
    • špatná komunikace

Objednala jsem si mobil a po týdnu žádná reakce, po mém zavolání mi bylo zděleno, že mobil není na skladě, přitom na stránkách bylo uvedeno skladem :-(( vyjádření zaměstnance bylo, že mi kolegyně zapomněla zavolat, že není skladem :-((

• nevím
    • žádná komunikace

Objednala jsem si před týdnem mobil, přišlo mi potvrzení objednávky a za týden jsem musela telefonovat a bylo mi řečeno, že mobil nemají skladem (přitom je uvedeno skladem), měli mi údajně ten den zavolat,ale vykašlali se na to :-(((

• Oceňuji hlavně komunikaci

dobré ceny, vstřícnost k zákazníkům

• Délka dodací lhúty

Dobré ceny,dlouhá dodací lhúta.

• dobrá cena a rychlost

doporučuji, nebyly žádné problémy

• Mají tu velmi dobré ceny a rychlé jednání.
    • Nedodán návod k použití.

V tomto obchodě jsem nakoupila,protože mají výhodné ceny.Dodání,též bylo rychlé.Obchod doporučuji na 70%.

• siroky viber
    • nevim

rychli nakup

• Dnes(pondělí) jsem si objednal telefon, KDY ASI PŘIJDE???
    • Dnes(pondělí) jsem si objednal telefon, KDY ASI PŘIJDE???

Díky za odpovědi

Určitě doporučuji

• rychlost dodávky

spokojená

zboží dorazilo během necelého dne od objednávky, komunikace super. doporučuji

• Spolehlivost

Vše došlo v pořádku

• Příznivá cena a k telefonu byl dárek - ochranna folie.Potěší a ochrání.

Výborný.

• Telefon přišel v pořádku.
    • Celkem přehledný web.
    • Telefon přišel v pořádku bez jakehokoliv loga cizího operatora apod.
    • Tyden jsem čekal na telefon.

Objednal jsem si telefon Sony Xperia SP ihned mi přišel email o objednávce na druhy den mi volala paní stím ,že objednávku přijali a potvrdila ji. Čekal jsem a pod 4 dnu jsem jim napsal email a obratem mi bylo napsáno ,že telefon začnou expedovat, an druhý den od této zprávy my telefon doručili. Sice jsem čekal týden (2 dny víkend) ale oplatilo se čekání s telefonem jsem spokojen a obal nebyl nijak poškozen vše. Takže to ,že telefon doručíme do 48 neplatí a takové věci co mají napsané na stránkách. Sice si chvíli počkáte ale aspoň vám dojde dobré zboží a ne nějaká cihla :D

• Rychlé a bezproblémové jednání parádní cena mobilu,mohu doporučit.
    • O žádných nevím

Nejlepší cena,rychlost dodání,skvělá komunikace a vstřícnost kupujícímu.Doporučuji.

• Nejlepší ceny na trhu
    • nevím,jsem max spokojená

• Rychle, levně
    • Nevím o ničem

Z mého hlediska je to dobrý obchod s dobrými službami. Vřele ho všem doporučuji.