• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Hodiny byly uváděné "skladem", ale po provedené objednávce a platbě mi přišel mail, že jsou nedostupné. Platbu ale vrátili rychle.

Dobrý den, pane Jane,

Moc mě mrzí, že jsme nemohli objednávku vyřídit k Vaši spokojenosti z důvodu nedostupnosti zboží. Za tuto skutečnost se Vám ještě jednou omlouvám.

Nicméně s dovolením bych upřesnil skladovou dostupnost u zmíněných hodin, nebyla u nich uvedená dostupnost SKLADEM, ale 2-3 DNY, což znamená, že zboží je k dispozici u našeho dodavatele. Pokud je zboží SKLADEM, tak je skutečně skladem, protože ho máme k dispozici přímo v naší prodejně.

Děkuji za ocenění rychlého vrácení peněz, pokud dojde k podobné nepříjemnosti, platbu vracíme ihned a obratem.

Děkuji a přeji hezký den.

S pozdravem Jiří Boháč

Zboží mi zatím nedorazilo. Prosím o zprávu kdy ho mohu očekávat .
    Jsem zklamaná, je to dárek synovi k narozeninám a už zbývá jen pár dní.

Dobrý den, paní Aleno,

ještě jednou Vam moc děkuji za objednávku a také za hodnocení, které jste nám udělila. Jsem moc rád, že jste si pro nákup dárku vybrala právě náš eshop.

Velice mě mrzí, že jste své manžetové knoflíčky doposud neobdržela, věřte, že dělám maximum pro to, aby byla Vaše objednávka co nejdříve vyřízena. Za tuto skutečnost se Vám upřímně omlouvám.

Nicméně vybrala jste si produkt, u kterého byla dodací lhůta 3 týdny a k dnešnímu dni tento termín ještě nenastal. Jsem přesvědčený, že objednávka bude již brzy vyřízena.

Pokud se Vám již čekat nechce, jsem připraven objednávku zrušit a obratem Vám vrátit Vaše peníze. Je také samozřejmě možné si vybrat jiný produkt, který je skladem. Stačí, když se mi ozvete a společně celou věc vyřešíme.

Ještě jednou se Vám omlouvám za komplikace a přeji hezký den.

S pozdravem Jiří Boháč

Místo dvou objednaných a zaplacených kusů mi přišel jenom jeden.
    Obchod vše napravil, ale neomluvil se, což považuji za velký nedostatek.

Dobrý den, pane Pavle,

ještě jednou Vám moc děkuji za objednávku a také za hodnocení, které jste nám udělil. Jsem moc rád, že jste si pro svůj nákup vybral právě náš e-shop a zároveň mě velmi mrzí nepříjemnost, která se stala.

Máte pravdu, omylem byl zaslaný pouze 1 kus objednaných hodin namísto 2. Přestože jsem nastavil procesy, aby k těmto pochybením nedocházelo, velmi zřídka se chyba v expedici stane.

Jsem moc rád, že jste ocenil rychlou nápravu, což považuji za samozřejmost. A za samozřejmost považují také upřímnou omluvu, kterou prosím alespoň nyní ode mě přijměte... Nicméně, když jsme spolu hovořili telefonicky, tak jsem se Vám omluvil, ale asi to v našem rozhovoru nějakým způsobem "nevyznělo".

Přeji Vám i Vaši rodině hezké Vánoce a hlavně pevné zdraví v Novém roce.

S pozdravem: Jiří Boháč

Zboží jsem potřebovala dodat do určitého času a obchod jsem si vybrala z tohoto důvodu. Zboží dorazilo, až po lhůtě, kdy už jsem byla na dovolené a byla jsem upomínána, že jsem si zboží nevyzvedla. Zboží budu potřebovat asi až v příštím roce, kdy pojedu na vodu.

Dobrý den, paní Libuše,

moc Vám děkuji za objednávku a také za hodnocení, které jste nám udělila. Vaše hodnocení a nespokojenost bereme velmi vážně a vynasnažíme se, aby případná příští objednávka proběhla již přesně podle Vašich představ.

Upřímně mě velmi mrzí, že jste hodinky obdržela pozdě, nicméně po kontrole historie objednávky jsem zjistil, že hodinky od nás odešly ve slíbený termín, tedy 2 dny po objednávce. Pravděpodobně došlo ke zpoždění ze strany dopravce Zásilkovna, který Vás také upozornil na blížící konec uložení zásilky na výdejním místě, my takto zákazníka neupozorňujeme...

Ještě jednou se Vám velmi omlouvám za vzniklé potíže a děkuji za pochopení.

S pozdravem a přáním pevného zdraví: Jiří Boháč

• Hodinky, určené jako dárek, dorazily s vybitou baterií - vyřešeno nakonec svépomocí.

Dobrý den, pane Jane,

ještě jednou Vám moc děkuji za objednávku hodinek Q&Q a také za hodnocení, které jste nám udělil. Vážíme si toho, že jste si pro nákup zvolil právě náš e-shop.

Velmi mě mrzí, že zážitek z nakupování Vám zkazila tato nemilá zkušenost. Přestože opravdu každé hodinky (včetně těch Vašich) osobně kontroluji jestli v pořádku fungují, je možné, že se baterie vybila zrovna ve chvíli, kdy se hodinky přepravovaly k Vám.
    Za tuto skutečnost se Vám moc omlouvám a udělám vše pro to, aby se tato situace už neopakovala.

V našem e-shopu dokonce nabízíme i proplácení výměny vybité baterie do půl roku od nákupu. Hodinky také umíme od zákazníka stáhnout přes dopravce a po opravě poslat zpět, v tomto případě nestojí výměna baterie ani korunu.
    Pokud jste si baterii nechal vyměnit v hodinářství, ozvěte se prosím, moc rád Vám výměnu proplatíme až do výše 100,- Kč (tolik stojí výměna u nás). Více info o této službě najdete zde: https://www.koupim-hodinky.cz/reklamace/

Děkuji moc za pochopení a ještě jednou se omlouvám za způsobené komplikace.

S pozdravem a přáním pevného zdraví : Jiří Boháč

• Skladem zbozi, ktere ve skutecnosti skladem neni

Objednavku zrusil obchod bez udani duvodu.

Dobrý den, pane Martine,

Velmi se omlouvám za zrušení objednávky z naší strany, pravděpodobně došlo k nedorozumění.

Dle našich záznamů nám systém ohlásil, že neproběhla on-line platba kartou nebo převodem. Po automatické výzvě k opakování a nebo změně platby však od Vás přišel e-mail s žádostí o storno objednávky, s tím, že jste si hodiny již objednali jinde. Pokud máte o hodiny přesto stále zájem, ozvěte se, hodiny Vám moc rádi dodáme.

Ještě jednou se omlouvám za nepříjemnosti a přeji hezké jarní dny.

S pozdravem a přáním pevného zdraví: Jiří Boháč

nedůvěryhodný.

Dobrý den, pane Miroslave,

ještě jednou Vám moc děkuji za Vaši objednávku a také za hodnocení, které jste nám udělil. Upřímně mě velice mrzí, že jste nebyl s nákupem u nás spokojen a chápu to. Vybral jste si budík, který jsme bohužel nebyli schopni dodat. Na naší obranu musím podotknout, že chyba se stala na straně našeho dodavatele, který stále avizoval dostupnost produktu, ale při objednávce nám bylo sděleno, že budík již není k dispozici.

Ještě jednou se Vám moc omlouvám a věřím, že pokud nám dáte někdy v budoucnu šanci, dopadne nákup tentokrát na jedničku.

Děkuji a přeji pevné zdraví Vám i Vaši rodině.

S pozdravem: Jiří Boháč

Zboží v obchodě nebylo dostupné.

Dobrý den, pane Jane,

ještě jednou Vám moc děkuji za objednávku a také za hodnocení, které jste nám udělil. Upřímně mě moc mrzí, že jsme nebyli schopni Vám dodat hodinky, které jste si vybral a velmi se za tuto skutečnost omlouvám.

Byl bych moc rád, kdybyste se na nás někdy v budoucnu opět s důvěrou obrátil, abychom mohli svou chybu napravit.

Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám za způsobené komplikace.

S pozdravem: Jiří Boháč

• Hodiny dorazily včas a jsou to ty, které jsem objednal.

Přiložený návod je k jinému typu hodin, takže ovládací prvky, zmíněné v textu návodu na hodinách nenajdete. Nařízení času bylo poměrně složité, protože funkce tlačítek je tajemná. Když se to nakonec povedlo a hodiny jsem pověsil na stěnu, okamžitě se resetovaly na čas 00:00, protože zmíněná tlačítka vyčnívají dozadu nad profil hodin a po pověšení se o stěnu stisknou, takže bylo třeba tam lípnout kousek filcu, aby se zařízení vůbec mohlo používat. Hodiny mají být řízené rádiem a dnes v noci se měnil čas. Teď je 10:43 AM, ale hodiny stále tvrdošíjně ukazují o hodinu méně. Ale jsou hezké, takže si je nechám, nicméně celá transakce by se dala shrnout do tří slov: lapák na vejry.

Dobrý den, pane Jane,

ještě jednou Vám moc děkuji za objednávku a také za Váš čas, který jste věnoval napsání takovéto rozsáhlé recenze.

Moc mě těší, že jste byl spokojen s nákupem i s rychlým dodáním zboží.
    Na druhou stranu mě velmi mrzí, že produkt nesplňuje Vaše představy. Tento model patří k nejprodávanějším rádiem řízeným hodinám v naší nabídce a doposud jsem se u něj s žádnými problémy nesetkali, proto mě velmi překvapuje, kolik nedostatků jste na hodinách objevil.
    K hodinám vždy dodáváme český návod, který obdržíme od výrobce, občas se stane, že se jedná o univerzální návod k více typům hodin. Podle toho co popisujete se hodiny zachovaly správně, po vložení baterie ručky obíhají číselník, zastaví se na 12.00 a čekají na přijetí signálu, je to tedy klasická vlastnost a ne vada. Rychlost seřízení může záviset na spoustě okolností přímo v místnosti, kde se hodiny nachází. Kalibrační signál mohou snižovat silné stěny, příliš velká vzdálenost od okna a nebo dokonce příliš silný wifi signál. To že se hodiny neseřídily ihned po změně času se občas stává, ale věřím, že v nejbližší době se hodiny zcela jistě nastaví na správný čas.

Pokud byste měl jakýkoliv dotaz, neváhejte se na mě obrátit, jsem připraven vám kdykoliv pomoci. V případě nespokojenosti můžete hodiny vrátit a nebo vyměnit za jiné.

Děkuji za pochopení, přeji hezký den a omlouvám se za nepříjemnosti.

S pozdravem: Jiří Boháč

PS: Co to je "lapák na vejry"? Na význam těchto slov jsem nepřišel... :)

Obchod nabízel dodání zboží za 2 dny, přestože neměl zboží na skladě, ani informace o tom, zda je má dodavatel

Dobrý den, paní Ivano,

ještě jednou Vám moc děkuji za Vaši objednávku i za hodnocení, které jste nám udělila.

Upřímně mě velmi mrzí, že jsem Vám nemohl objednané hodiny JVD dodat. Vámi vybraná barva hodin měla být stále normálně dostupná, ale až po objednávce nám bylo sděleno, že hodiny jsou k dispozici pouze v bílé barvě. O tuto variantu jste zájem neprojevila, což chápu, když původní hodiny měly být černé... Tato situace se stává zcela ojediněle a věřím, že pokud byste nám dala příležitost chybu napravit, další objednávka by dopadla podle Vašich představ.

Věřím, že jste alespoň ocenila naši rychlou reakci, kde jsem Vás ihned informoval o nedostupnosti zboží.

Ještě jednou se omlouvám za nepříjemnosti a přeji hezký den.

• zboží neodpovídalo popisu

Dobrý den, pane Luďku,

ještě jednou Vám moc děkuji za vaši objednávku i za Váš čas, který jste věnoval napsání hodnocení. Upřímně mě velmi mrzí, že jste nebyl se zakoupenými hodinkami spokojený a velmi se omlouvám, pokud produkt neodpovídal Vašim představám.

Na Vás podnět jsem popisek zkontroloval a rozměry hodinek na našem webu opravdu odpovídá skutečnému rozměru. Je pravda, že hodinky jsou vhodné spíše pro ženy, popřípadě na menší pánskou ruku.

Věřím, že alespoň oceníte bezproblémové vystavení dobropisu a vrácení plné částky za vrácené hodinky.

Ještě jednou děkuji a omlouvám se za komplikace.

• Rychlá e - meilová komunikace
    • Mylné a zavádějící informace na stránkách e - shopu.

Dobrý den, pane Miloslave,

ještě jednou Vám moc děkuji za Vaši objednávku i za hodnocení, které jste nám udělil.

Upřímně mě mrzí, že nejste s nákupem spokojený a velice se omlouvám, že jsem nebyl schopen dodat jednu položku z Vaší objednávky. Objednaný přívěsek byl podle našich dostupných informací stále k dispozici, jenže bohužel až po objednávce nám bylo sděleno, že produkt je již vyprodán a výrobce už ukončil výrobu. Nabízená alternativa pro Vás nebyla pravděpodobně přijatelná...

Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám za způsobené komplikace.

S pozdravem: Jiří Boháč

Objednala jsem si budík a dvě baterie AA. V balíčku jsem našla budík a pouze jednu baterii AA, přestože jsem oblednala a zaplatila za 2.

Dobrý den, paní Zuzano,

moc Vám děkuji za Vaši objednávku i recenzi.

Upřímně se Vám moc omlouvám, pokud Vám nebyla doručena objednaná baterie. Opravdu se nejednalo o úmysl, ale pravděpodobně o přehlédnutí, kterého jsem si nebyl až do tohoto okamžiku vědom.

Stačilo, kdybyste se ozvala, moc rád bych Vám baterii doposlal, popřípadě Vám vrátil za nedoručenou baterii peníze.

Ozvěte se mi, dáme to do pořádku, tak abyste byla spokojená.

Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám za komplikace.

S pozdravem: Jiří Boháč

S doručením objednaného zboží nebyly problémy. Bohužel jsem nebyl spokojen s vlastním doručeným výrobkem. Proto jsem poprosil obchod o pomoc s nalezením náhradního výrobku. Obchod ale na mou prosbu nereagoval

Dobrý den, pane Pavle,

ještě jednou Vám moc děkuji za objednávku budíku JVD a jsem rád, že jste byl spokojen s doručením.

Moc mě mrzí, že nejste s budíkem spokojený a moc se omlouvám, že jsem nebyl schopen Vám najít alternativní výrobek. Není ale přece pravda, že jsem na Vaši prosbu nereagoval. Ihned jsem se Vám emailem ozval a napsal jsem, že bohužel ručičkový budík s bílým podsvícením v nabídce nemáme, že s bílým světlem Vám mohu nabídnout jedině budík digitální.
    Také jsem Vám nabídl možnost vrácení peněz, popřípadě výměnu výrobku do 60-ti dnů od zakoupení. Vy jste mi odepsal, že si tedy budík ponecháte a já jsem tím celou věc považoval za uzavřenou.
    Pokud si stále přejete budík vrátit nebo vyměnit, ozvěte se prosím, moc rád Vám vyhovím. Mým přáním je, aby zákazníci byly spokojeni nejen s našimi službami, ale i s produkty, které prodáváme.

Ještě jednou se moc omlouvám za komplikace a přeji hezký den.

• Nemohu hodnotit obchod, když náušnice ještě nemám. Jana Hušková

Dobrý den, paní Jano,

moc Vám děkuji za Vaše hodnocení i nákup stříbrných náušnic.

Ihned po přijetí objednávky jsem Vás emailem informoval, že u výrobce náušnic momentálně probíhá inventura a z toho důvodu dochází ke zpoždění ve vyřizování objednávek. Jakmile bude inventura ukončena, náušnice Vám okamžitě odešleme.

Děkuji za pochopení a moc se omlouvám za vzniklé komplikace.

S pozdravem: Jiří Boháč

Obchod mi potvrdil, že dodání zboží trvá 2 - 3 týdny. Už je to více než měsíc a zboží stále nedorazilo. Při komunikaci s obchodem mi majitel sdělil, že při objednání v jiném obchodě zboží stejně dříve nedostanu, protože má s výrobcem smlouvu jen jeho obchod. Považuji za velmi neseriózní jednání slibovat kratší dobu dodání. Měl to být dárek k Valentýnu a objednávka byla poslána téměř měsíc před ním.

Dobrý den paní Dano,

děkuji Vám za Vaše hodnocení. Moc mě mrzí, že nejste s obchodem spokojená, ale dovolím si tvrdit, že došlo k menšímu nedorozumění.

Ano, máte pravdu, u šperků Boccia Titanium, které nemáme skladem my ani dodavatel, je zobrazena dodací lhůta 2-3 týdny, což je doba, kterou z 90% objednávek umíme dodržet. Ve Vašem případě došlo k situaci, kdy jste si objednala méně častou velikost prstenu č.50, kterou neměl ani výrobce na skladě a teprve po objednávce šel prsten do výroby. A bohužel v takovém případě nejsem schopen dodání urychlit, několikrát jsem urgoval objednávku u dodavatele, ale vždy jsem obdržel stejnou odpověď, že šperk je na cestě...

A také jsem netvrdil, že pouze náš obchod má s výrobcem smlouvu. Vy jste mi napsala, že si prsten objednáte jinde, že ho třeba budete mít rychleji a já jsem Vám odpověděl, že tím dodání bohužel neurychlíte, protože ten Váš objednaný kus je rezervovaný přímo pro náš eshop a jiný obchod by opět musel čekat více než 3 týdny.

Zároveň jsem Vám nabídnul odstoupení od kupní smlouvy a okamžité navrácení peněz na Váš účet, což platí i nadále.

Ještě jednou Vám děkuji za pochopení a upřímně se omlouvám za komplikace.

S pozdravem: Jiří Boháč

• Prodejce zaslal znehodnocene zboží. Už nikdy bych v tomto obchodě nic nekoupil.

Reakce obchodu Koupim-hodinky.cz

děkuji Vám za Vaše hodnocení i nákup hodinek.

Upřímně mě velice mrzí, že jste nebyl s nákupem hodinek spokojený a moc se za komplikace omlouvám, ale myslím si, že takto negativní hodnocení si nezasloužíme.

Ano, máte pravdu, dětské hodinky SECCO, které jste obdržel vykazovaly vadu a toto opomenutí z mé strany je neomluvitelné a udělám vše pro to, aby se to už NIKDY neopakovalo. Hodinky vždy před odesláním kontroluju a seřizuju a mírně nažloutlého řemínku jsem si při balení opravdu nevšimnul.

Následný přístup k řešení reklamace byl snad z mé strany již v pořádku, navrhnul jsem Vám okamžité zaslání nového bezvadného kusu a stažení špatného přes službu reklamační asistent https://www.koupim-hodinky.cz/reklamace/, tak aby se vše stihlo do konce týdne. Jsem si jistý, že by se to skutečně stihlo, o to bych se postaral. Vaše paní ovšem požadovala osobní výměnu, která hned následující ráno v pořádku proběhla u nás v prodejně.

Ještě jednou se Vám moc omlouvám za komplikace a doufám, že i přes tyto nepříjemnosti bude Vaše dcerka s hodinkami moc spokojená.

Děkuji.

S pozdravem: Jiří Boháč

I když bylo zboží skladem, druhý den jsem dostal info, že není

Dobrý den pane Zdeňku,

děkuji Vám za Vaše hodnocení. Velice mě mrzí, že jste byl s našimi službami nespokojen a moc se omlouvám za nedodání objednaného zboží. U hodin, které jste si objednal bylo uvedená dostupnost 2-3 DNY, nikoliv skladem, jak jste se zmínil, což znamená, že zboží je skladem u našeho dodavatele. Problém je v tom, že firma JVD nám posílá výpis skladových zásob velice zřídka, takže přestože u Vašich hodin byla uvedená dostupnost desítek kusů, v okamžiku objednávky už hodiny bohužel nebyly. Naštěstí toto se stává zcela vyjímečně... Zboží, u kterého je uvedeno v eshopu SKLADEM máme skutečně skladem v naši prodejně, popřípadě v našem vlastním skladu.

Snad alespoň pár kladných bodu jsme od Vás získali tím, že jsme Vás ihned o nedostupnosti hodin informovali,nabídli stejné hodiny v jiné barvě a peníze jsme okamžitě vrátili...

Děkuji Vám za pochopení a ještě jednou se omlouvám za nedodání zboží.

S pozdravem: Jiří Boháč

BOCCIA TITANIUM 3189-04. tyto hodinky vůbec nesouhlasí v realitě,úpně jiné než na obrázku,i po dotazu zdali je ciferník fialový mě bylo odepsáno od p.Jiřího Boháče,že ano-omyl je černý a růžová na řemínku je žlutá....zítra je poslední den,kdybych měla mít vráceny peníze(3951kč) na účtě....dnes 5.10 tam ještě nejsou,splatnost faktury je 14dní....NEDOPORUČUJI!!!

Dobrý den paní Hanko,

moc Vám děkuji za Vaše hodnocení. Upřímně mě mrzí, že jste nespokojená a velice se omlouvám za nepříjemnosti a komplikace.

Hodinky Boccia Titanium 3189-04 mají perleťový ciferník v tmavě fialové barvě. Vzhledem k tomu, že každý ciferník je v podstatě originál, může odstín připomínat u některých kusů hodinek spíše černou barvu. Jinak vypadá barva na denním světle a jinak při umělém osvětlení. Hodinky jsem i vyfotil a také na fotkách je ciferník pokaždé v jiném odstínu. Souhlasím s Vámi, při komunikaci jsem Vám potvrdil tmavě fialovou barvu, vycházel jsem ze zkušenosti, kterou jsem měl s hodinkami při posledním prodeji v prodejně zákaznici.

Co se týče zlacení, tak tento model je opravdu v růžovém zlacení. Opět se jedná o povrchovou úpravu, která může vypadat při různém osvětlení jinak.

Hodinky jsou k vidění zde: https://www.koupim-hodinky.cz/damske-3/boccia-3189-04/

Dobropis byl vystaven se splatností 14 dní a peníze budou ve správném termínu na Vašem účtu, poslal jsem je včera.

Děkuji a přeji hezký den.