• Profesionalita
    • Včasné dodání
    • Ochotní pracovníci
    • Kvalita produktu

S tímto e-shopem jsem byl velice spokojen. Pracovníci mi ochotně poradili s výběrem zboží a zodpověděli všechny moje dotazy. Tento e-shop mohu jen doporučit.

Reakce obchodu KoupelnyEshop.eu

velmi děkujeme za kladnou recenzi i Váš nákup.
    V případě potřeb se na nás neváhejte znovu obrátit :-)

• Výběr

Reakce obchodu KoupelnyEshop.eu

děkujeme za váš nákup i pozitivní recenzi.
    V případě potřeb se na nás neváhejte znovu obrátit :-)

tým KoupelnyEshop.eu

• Slušný výběr zboží.
    • Zvolený způsob dopravy Balíkovna, bylo odesláno před Fofr, který doručuje osobně. Tím se vše komplikovalo
    • Zboží nebylo řádně zabaleno. Barvy v krabici, která byla otevřená.

Reakce obchodu KoupelnyEshop.eu

předně, velmi děkujeme za Váš nákup. Vaši objednávku jsem nechal prověřit a omlouváme se za pochybení ohledně volby dopravy. Zboží bylo expedováno ze skladu dodavatele a odesláno přímo k Vám. S dodavatelem toto pochybení již komunikujeme.

Budeme velmi rádi, pokud se nám ozvete na email [email protected] a přijmete naši omluvu.

výborné

Reakce obchodu KoupelnyEshop.eu

děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojen/a.

KoupelnyEshop.eu

Zboží po dvou týdnech ještě nepřišlo.
    Co dodat .

Reakce obchodu KoupelnyEshop.eu

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s naším e-shopem. Bohužel dostupnost vámi objednaného zboží byla "do 14 dnů", na což jste byl předem informován jak e-mailem, tak telefonicky naší zákaznickou linkou. Bohužel nejsme schopni ovlivnit rychlost dodání zboží, které je na objednávku dle definovaných termínů dodavatele.

Vaše objednávka ze dne 4.2 je již připravena a bude zítra(20.2) předána dopravci.

Omlouváme se za delší čekací dobu a doufáme, že náš e-shop, v případě potřeby, ještě navštívíte.

KoupelnyEshop.eu

Cena super a bez jakýchkoliv problémů. Jen rychlost dodání byla trošičku pomalejší. I tak doporučuji

Reakce obchodu KoupelnyEshop.eu

děkujeme za recenzi i nákup. V případě potřeb se na nás neváhejte znovu obrátit.

tým KoupelnyEshop.eu

• Kvalita

Reakce obchodu KoupelnyEshop.eu

Jsme rádi, že jste s nákupem spokojen. V případě potřeb se na nás neváhejte znovu obrátit :-)