• Trubky v celé délce 5m

• solidní jednání,včasné doručení

Super. Dva dny od objednání zboží dom K tomu není co dodat.

Co dodat? Jsem spokojeny.

• Rychlost odeslání

Vše naprosto v pořádku. Nad ránem jsem objednal a ještě tentýž den bylo zboží předáno dopravci Toptrans.

źádné kecy a blesková dodávka. Perfektní.

Po zaplacení objednaného zboží,obchod reagoval tak rychle s vyřízením,že jsem měl zboží třetí den doma !!!!!!!,k tomu není co dodat.

• rychlé dodání, zatím nevím jak to bude fungovat, zapojíme to až tento víkend

jsou rychlí, slušní. Mají ale hrozný program objednávek. Ne Vaši objednávku odepíší, že potvrzují předběžnou objednávku. Tu ale pak rovnou pošlou, bez aviza a jakékoliv komunikace. Navíc slíbí platbu při dodání kartou, ale dodavatel Toptrans Vám v avizu o dopravě sdělí, že kartou platit nelze. Takže při platbě 7 tis. Kč se dostanete do problémů, zvlášť když v současné době máte zákaz vycházení.

• super komunikace s obchodem
    • výhodné ceny
    • široký sortiment

Objednané zboží dorazilo rychle a v pořádku.
    Před objednávkou jsem se neporadil se servisem, byt mi nesplňoval podmínky pro instalaci. Musel jsem zboží vrátit. Obchod mi vyšel vstříc, objednal dopravu zpět a vrátil peníze na účet. Děkuji obchodu za profesionální přístup k zákazníkům.

• Zboží bylo po cestě poškozeno, takze obratem jsem objednavala nové zboží. Paní na tel. byla moc mila a ochotna a zboží bylo za dva dny doma

Nic špatného říct nemuzu

• Firma Koupelny a dlažby, rychle vyexpedováno, ale kámen úrazu je Top trans, trvalo jim pět dní dovézt zboží a lži a výmluvy. Takže kdyby změnili jinou zásilkovou firmu, udělali by dobře.

Solidní jednání, rychlost.

Rychlost

Na eshopu je vystaveno zboží,které neodpovídá skutečnosti.Sháněl jsem starší model kvůli jednoduchosti výměny a byl mi doručen novější model,který jsem nechtěl z důvodu možných problémů při výměně za stávající,který mi dosluhuje. Vyobrazení i popis je však na starší model, který jsem sháněl,takže by se to dalo nazvat klamnou reklamou.Nemám možnost zboží vrátit z důvodu objemnosti a tím celkovou manipulací s ním.

• Rychlost doručení
    • Cena bojleru

• Rychlé doručení. Výborná cena

Příjemná komunikace a rychle vyřízeno mohu jen doporučit.

Vše OK

• nabízí zboží na objednání a po vyplnění objednávky oznámí, že nedodají