• -siroka nabidka
    • -dodrzeni terminu

-doporucuji

• rychlost dodání
    • doporučení výhodnějšího produktu
    • rychlá komunikace před vyřízením objednávky

Před vyřízením objednávky mi doporučili výhodnější produkt, objednávka byla vyřízena obratem. Dodání proběhlo také v požadovaném termínu. Takže celková spokojenost.

• neuvěřitelná rychlost dodání
    • ochota
    • perfektní zboží

Zboží jsem měla na pobočce v Praze hned druhý den dopoledne, milá komunikace .... naprostá spokojenost.

Nejlepší ceny, osobní odběr v Praze

• rychle jednání
    • vstřícnost

Rychlé a vstřícné jednání, dobrá cena. Doporučuji.

• rychlost dodání

nejrychlejší dodání
    vše na profesionální úrovni
    všem vřele doporučuji

• ochota
    • šlo již o druhý nákup
    • u prvního nákupu jsme byli spokojeni

nakupovali jsme po druhé, z důvodu, že jsme byli v prvním případě spokojeni se sortimentem, tak i s ochotou a rychlostí
    a z tohoto důvodu upřímně mohu tento obchod doporučit všem

jsme velmi rádi že jste byli spokojeni s našimi službami.
    Rádi vám poradíme a pomůžeme i příště.
    Díky

• Všechno dobré, od objednávky, komunikace až po dodání

Vřele doporučuji

S pozdravem Kaplan J.

• dobrá cena
    • poměrně blízko metra Kačerov
    • drobnost: na internetu chybná informace pro placení kartou (+3% z celkové částky)

opakovaně jsem nakoupil

jsme velmi rádi že jste byli spokojeni s našimi službami.
    3% se při platbě kartou účtují v nutných případech, kdy jsou slevy u zboží tak vysoké že již poplatek bance za tuto transakci nelze zahrnout v ceně za zboží.
    S pozdravem Kaplan J.

• Domluva
    • Špatné informace ohledně cen dopravy na webu

Na webu je uvedena doprava zdarma při objednávce nad 9.000 Kč, ale není tomu tak! Ve finále mi pak bylo naúčtováno ještě o 100 Kč na dopravě víc, že chci vanu doručit rychle (objednala jsem v úterý, přišla v pátek), standardní dodací lhůta je prý 5 - 7 dní - na webu je však uvedeno 3 - 5 dní.
    Nedoporučuji.

Reakce obchodu Koupelny Kaplan

Dobrý den, velice nás mrzí že jste získala tento špatný dojem, ale snažili jsme se vám vyjít maximálně vstříc a dodat vám požadovanou vanu co nejrychleji je to možné, ale ve vašem případě by to samozřejmě s dopravou zdarma šlo také, ale vana by vám byla doručena než jste ji požadovala vy.
    Z toho důvodu jsme vám nabídli rychlejší cestu, ale za cenu toho, že se veze pro vás vana extra a náklady na dopravu jsou tedy vyšší než standardně.
    Rozhodnutí tedy bylo na vás, buď dodání standardní s dopravou zdarma nebo s cenou za dopravu a vana u vás bude cca do 3 dnů. Tuto volbu jsme vám nenutili, ale pouze nabízeli!
    Vám ale dodání zdarma po neděli nevyhovovalo!
    Pokud jste tedy byla nespokojená s naší nabídkou nechápu tedy proč jste si vanu u nás objednala se zrychleným termínem.
    Naopak jsme se snažil vám vyhovět a vanu vám dodat podle vašich požadavků!
    S Pozdravem Kaplan Jiří

• super, vše v pořádkunic

• rychlost.................................................................................spolehlivost............................................................................ochota..................................................................................přijatelné ceny......................................................................

všem vřele doporučuji

• Rychlost, cena zboží, komunikace

Spokojenost, nemám co vytknout. Doporučuji

• Vše bez problému, zcela spokojen.

Vyhledávání na internetu, vyčerpávající inf.o produktu a rychlá reakce-dodání !

• Komunikace s prodejnou výborná, dodání zboží dle objednávky bylo rychlé, bez problému, dodáno nepoškozené.
    • Nemám žádné připomínky.

Koupelny Kaplan vřele doporučuji.

Spokojenost.

• Dobrá komunikace, rychlé odeslání zboží, dobrá cena. Spokojenost.
    • Přepravní společnost Toptrans, kterou firma využívá - nepomohla vyložit těžkou zásilku a nechala mi ji na chodníku. Nejdřív si nechte pomoci, pak jim zaplaťte... :)))

Doporučuji všem.

Dobrá cena, výběr zboží, o které jsem měla zájem perfektní, možnost vyzvednutí zboží na pobočce v Praze 4 blízko od metra Kačerov. Možná by pro provozovatele stálo za to popřemýšlet o možnosti platit kartou - je mi jasné, že hotovost je výhodnější, ale stojí za zvážení. Jinak vše naprosto v pořádku.

• Dobrá domluva,
    • velmi příznivé ceny nejen jednoho produktu, ale všech položek
    • rychla doprava a levna

jsem nas míru rád že jsem obchod uskutečnil.

• rychlé a slušné jednání, výborná cena, budu doobjednávat i zbytek koupelny

maximální spokojenost