• nakoupil v obchodě Koupelnový Nábytek před 9 měsíci

• Ochotne vychazeji vstric verzi koupelnove skrinky, ktera neni bezna
    • Dodavka externi spolecností neni spolehliva. Dovolat se k nim nelze, abyste se domluvili na prijezdu, sofer v planovany den vubec nezavolal, ackoliv to uvadeji v propozicich a tak nezbyva nez cekat cely den a to bez jistoty, ze to dnes klapne. I posta uz dnes rano vola, ze neco veze. DPD take. Tady to bohuzel nejde a tak jsem cekal v urceny den az do 13hod. Pak jsem z domova odesel. Snad to nekdy doruci?

• Rychlé, bezproblémové doručení
    • Rychlá výroba do 2 týdnů
    • Firma nás po objednání telef.kontaktovala a ověřovala správnost objednávky a upřesňovala detaily
  • nakoupil v obchodě Koupelnový Nábytek před 1 rokem

• kvalita výrobku, termín dodání, skvělá komunikace

• Skvělá komunikace
    • Přesnost dodávky
    • Spolehlivost
    • žádná

• Výborná komunikace, rychlé dodání, krásný nábytek

Jsem velmi spokojená s nákupem u tohoto obchodu. S panem Menclem výborná komunikace, seriózní přístup a ochota. Nábytek dorazil krásný, nepoškozený, kvalita zboží super. Velmi doporučuji. Z. Hýžová

• nakoupil v obchodě Koupelnový Nábytek před 2 lety

přehlednost, dobrá komunikace, kvalita, rychlost

• Ochota,a velmi dobra cena
    • Zadne jsem nenasel

Vrele doporucuji

• Přehlednost, vstřícnost, kvalita výrobků

Toto byl můj třetí nákup a vše proběhlo bez problémů.

• nakoupil v obchodě Koupelnový Nábytek před 2 lety

• Perfektní komunikace a rychlé dodání.S obchodem mám výborné zkušenosti s předcházejícího nákupu a proto se do tohoto obchodu rád vracím.Kdyby bylo hodnocení na 200% rád bych je tomuto obchodu dal.
    • Žádné

Velice spolehlivý a vstřícný prodejce. Vřele doporučuji ostatním kupujícím.

• nakoupil v obchodě Koupelnový Nábytek před 2 lety

• Perfektní komunikace. Objednal jsem si vzorník, ještě jsem ho nestihl ani nezaplatit a do dvou dnů mi přišel.
    • Vzorník dekorů
    • Výběr úchytek
    • Relativně příznivé ceny
    • Nevím

Není co dodat, perfektní výběr koupelnového nábytku, vzorník dodávaných dekorů jako nikde jinde + zašlou vzorník dekorů za 49Kč i ze slevou na další nákupy.
    Přijatelné ceny.
    Dodávaný nábytek je složený a od nákupu 5.000 zdarma dodaný.
    Po měsíčním hledání přijatelně cenového nábytku /kvalita / designe je tento nábytek ten NEJ!
    Více hodnotit nemůžu, ale s jistotou vím, že nakupovat nábytek do koupelny budu rozhodně zde.

• nakoupil v obchodě Koupelnový Nábytek před 3 lety

• Rychlé, jednoduché a kvalitní.
    • Neznám žádné.

Doporučuji.

• pěkné a levné

Velice dobrá komunikace, vše důkladně vysvětleno a zájem i o to jestli zboží dorazilo vpořádku a jak jsem spokojená. Všem doporučuji

• výborná komunikace

Doporučení, spokojenost, spolehlivost, český výrobek.

• Výborná komunikace

Kvalitní nábytek s možností individuálních alternativ za rozumnou cenu.

Naprostá spokojenost. Doporučuji

• nakoupil v obchodě Koupelnový Nábytek před 3 lety

Zatím jsem objednala pouze vzorník, takže nemůžu přesně soudit.
    Stránky jsou přehledné a děkuji za katalog - pěkně zpracovaný. Vyloženě mě zaujaly doplňkové skříňky.

Zdravím

M.Křenková

• nad 5000 kc zasilka bez poplatek za dopravu

muzu dobre doporucit

• nakoupil v obchodě Koupelnový Nábytek před 3 lety

• perfektní komunikace při objednání zboží, vyčerpávající informace o kvalitě zboží.
    • nemá žádné slabiny

Jsem spokojena na 100% a doporučuji tento obchod.

• vše bylo perfektní

doporučuji všem tento obchod

• český výrobek
    • dobré ceny
    • velmi krátká dodací lhůta
    • přehledný web

Velmi jsem ocenil komunikaci s e-shopem, kdy mi nikdo neříkal, že vše, co nabízejí, je to nejlepší a je jedno, co si vyberu - váhal jsem mezi umyvadlem keramickým a z umělého mramoru. Byl mi sdělen velmi objektivní a podrobný názor prodávajícího. Tyto nestranné informace pro mne byly při rozhodování velmi cenné.
    K výrobci: Skříněk máme několik. Je pouze škoda, že výrobce nedodává ukotvení těžkých umyvadlových skříněk trochu sofistikovaněji. Představa, že vrtám do slinutého obkladu tl. 10mm celkem 8 děr, byla šílená. Proto doporučuji koupit 4 vruty M8x100 vč. hmoždinky od Fischeru a k tomu pár úhelníků, trochu zapřemýšlet a vrtat pouze 4 díry do obkladu. Přidané úhelníky nejsou vůbec vidět a stěnu nemáte jako řešeto. Skříňka takto drží již dva měsíce velmi pevně, nijak se nedeformuje (nekroutí, neprověšuje). I přes tuto drobnost ale považuji skříňky za velmi dobrý nákup.