Jsem spokojen jak s filtrem, tak i s rychlým vyřízením objednávky Díky VZ.

• Spokojenost s dodáním objednaného zboží.

• Dobra domluva. Rádi poradí.

• Rychlost ,výborná komunikace,i když e-mailem

• Jsem spokojen

Cena rychle dodání.

Seriózní, rychlý, odborný, vstřícný

• konkrétně zaměřený sortiment
    • velký výběr produktů
    • důraz na kvalitu prodávaných produktů

Nemám rád obchody, kde se dá koupit vše. Upřednostňuji specializované, protože tam dostanu i adekvátní radu obvykle od profíka.

v pořádku

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Příznivá cena

Zcela splňuje popisované

• Přehledný e-shop, dobré ceny.

Výhradní dovozce klimatizací Sakura. Přehledný e-shop, příslušenství, doprava zdarma. Obchod na mě působí seriózně.

• Rychlost, výborná komunikace, vstřícnost. Vřele doporučuji

• Byla možnost objednat přes Alza, ale výhoda přímého objednání - nastal problém s doručením, dovolal jsem se operatorce, všechno ihned vyřešil ke spokojenosti zákazníka

Za mne i s problémy, které nastaly při doručování a následném doručení vadného produktu, mám zkušenost pozitivní. Všechny problémy byly vyřešeny, ihned jsem se dovolal a v klidné atmosféře vyřešil. Takže pozitivní jednání se zákazníkem a toho si cením.

Po telefonu velmi hezké jednání.

Než jsem objednala, volala jsem tam a informovala jsem se o výrobku - technické parametry. Zvedl mi to moc příjemný pán a ochotně se o tom se mnou pobavil. Taky rychlost dodání byla super. Ve středu ráno jsem objednala a v pátek už stál pošťák před domem.

• zboží bylo zasláno až po dvou urgencích.

Špatná zkušenost s expedicí. Zboží je kvalitní.

Vše jak má být...