Rychlé odeslání, vše v pořádku :)

Nekomunikujú, neviem sa dopátrať tovaru. Zásielku mam zaplatenú no zatial nedoručenie neviem co je s nou

Reakce obchodu korzety1

Dobrý den, chyba byla na naší straně. Máte pravdu. Přecházíme na nový obchod. Kdy současný pouze doprodáváme. Omlouváme se za zdražení s vyřízením Váší objednávky.

Doporučuji. Byl to první nákup a proběhl bez problémů

• přehlednou nabídku produktů

Udělejte si radost a nakupte zde co se Vám líbí.

• přívětivá cena
    • přehlednost stránek (velikosti korzetů)

+cena
    +výběr
    -dodací lhůta
    -omezená velikost

• Osobna komunikacia
    • Velka napomocnost s dorucenim na Slovensko
    • Potrebovala som to dost surne a boli velmi ochotni a promptni

• pěkné zboží
    • korzet určený na zavázaní za krk není tímto stylem ušit... Dle ušití je dělaný na klasická ramínka..

obchod přehledný a nabídka velikostí se jen tak nevidí..

Vyborne zbozi, presne parametry pro vyber velikosti, s korsetem jsem velmi spokojena a urcite si jeste nejaky koupim.

• levné a hezké věci, překvapivě hezké, za jak nízkou cenu jsou

• Kvalita odpoveda cene
    • Mensi vyber tovaru

Rychle vybavenie objednavky. Dostupne ceny. Celkova spokojnost.

• Komunikaci. Dorazilo jiné zboží než bylo objednáno, na email nikdo nereeagoval. Obchod má navíc drahé poštovné.

Reakce obchodu korzety1

mohu Vás poprosit o datum Vašeho e-mailu. Pod Vaším jménem ani e-mailovou adresou nemáme žádný e-mail. Rovněž z Vaší strany neevidujeme žádný telefonát, že jsme Vás snad špatně poslali zboží. A dopravu máme od 79 Kč přes Kurýrní službu Geis.

Prosíme o opravu hodnocení. Opravdu hodnotíte náš obchod? Není to omyl?

Obchod s korzety - www.korzety1.cz

• zboží bylo skladem, takže rychlé doručení
    • Dobře zabalené

Příznivá cena, rychlé a bezproblémové dodání, spokojenost se zbožím.

Reakce obchodu korzety1

Děkujeme za hodnocení a přejeme pěkný den.

Doporučuji :)

Děkujeme za hodnocení a přeji pěkný den.

• - zvážila bych balení korzetů do pevnějších obalů, vzhledem k tomu, jak se k zásilkám pošta chová. Korzet v bublinkové papírové obálce sice dorazil, ale obálka byla značně protrhaná a hodně pomuchlaná, takže jsem se obávala, že by mohl být poškozený korzet, nebo upadané kamínky.. To ale není primárně chyba obchodu, ale přepravce!

Reakce obchodu korzety1

Dobrý den, ano máte pravdu. Česká pošta bohužel někdy přistupuje k zásilkám velmi nevhodným způsobem. Balení do bublinkové obálky je prozatím jediný způsob, jak neměnit cenu za poštovné nebo cenu zboží. Lepší balení, třeba do krabic, může zdražit cenu až o 20 Kč.

Děkujeme za hodnocení a přeji pěkný den.

• Vůbec nedoporučuji, zboží jsem si objednala do druhého dne, po dvou dnech mi volali , ze zboží přijde a za par hodin sms, že ho nedoruci. I přes to zboží dorucili , ale úplně něco jiného. Mají v tom bordel!!

Reakce obchodu korzety1

Dobrý den, jednalo se skutečně o chybu našeho e-shopu. Pochybení bylo způsobeno dodatečnou změnou doručovací adresy ze strany zákaznice v den expedice zboží.

Ještě jednou se Vám omlouváme za pochybení z naší strany.

• Naprosto úžasná komunikace a ochota :-) Ještě jednou moc děkuji

Děkujeme za hodnocení a přeji pěkný den.

• výběr kvalitního zboží za příznivé ceny

Obchod, stejně jako zboží, bylo v nejlepším pořádku, nicméně by si měli dávat pozor, s jakou doručovací společností spolupracují. Já jsem si zboží chtěla nechat poslat domů, ale jelikož mi poslíček vyhradil 2 hodiny, kdy mám být doma a po tom, co jsem mu napsala, že budu z těch dvou hodin doma jen pulhodiny neodpovídal, tak jsem ho přímo domů nedostala! Zavolala jsem mu, jestli to teda stihne a jestli si četl sms a on mi oznámil, že to nestihne, že zítra bude rozvážet další balíčky a tedy nebude mít na mně čas a že mi nechá zboží na výdejným místě. Až tak pobouřená bych nebyla, kdybych si nezaplatila za doručení domů. To mně hodně rozzlobilo a bylo to velmi nepříjemné. Vím, že obchod za to nemůže, ale se společností Geis bych si rozhodně promluvila, být na místě obchodníka.

Reakce obchodu korzety1

děkujeme za upozornění, obvykle máme velice dobré zkušenosti s kurýrní službou Geis, ale vždy záleží zejména na konkrétním řidiči který k Vám jede s balíčkem. Vše je o lidech.

• malá nabídka

Zajímavé věci, odpovídající ceny, rychlé vyřízení.

Děkujeme za hodnocení a přeji pěkný den.

Přehledná nabídka,srozumitelné informace,perfektní prezentace.Prostě SUPER !!!!!