• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Spolupracuje se zásilkovnou, která nedoručí na místo podle zadání, ale 10 km jinde. Nechce se jim jezdit do odlehlejších částí. Zásilkovna naposled.

Reakce obchodu Koreni-koruna.cz

Vaše zkušenost se zásilkovnou nás mrzí, ale dávat negativní hodnocení jen proto s jakým dopravcem spolupracujeme, není fér. Nabízíme dopravu třemi různými dopravci, takže si každý zákazník může vybrat jakého preferuje. Jakmile předáme zásilku dopravci, tak už nemůžeme nic ovlivnit. Hodnocení bych pochopila, kdyby byl problém s obsahem zásilky, ale o tom nepíšete nic. Doporučuji tedy příště zvolit jiného dopravce.

S pozdravem Hoštová Koření Koruna

• Sáčky boli otvorené takže Štramberské uši boli tvrdé

• výborná komunikace
    • zboží psané jako skladem bohužel skladem nebylo, po týdnu jsem musel objednávku zrušit.

Reakce obchodu Koreni-koruna.cz

ještě jednou se omlouvám za situaci, která nastala u vaší objednávky, ale dovolte mi uvést věci na pravou míru. Skladem jsme měli pouze jednu ze dvou věcí, které jste si objednal. Druhá byla vedena jako Skladem u dodavatele, tudíž jsme ji pro Vás objednávali. Za normálních okolností nám dopravce zásilku doručí do 3dnů. Bohužel nemůžeme za to, že dopravce jeden ze dvou balíků poslal jinam a proto zásilku nedoručil v avizovaném termínu, ale s týdenním zpožděním a ani s námi nekomunikoval. Ani pro nás ta situace nebyla příjemná, ale snažili jsme se udělat maximum pro to, abychom Vám mohli objednávku odeslat. Chápeme, že jste objednávku stornoval, bohužel ale chybu dopravce neovlivníme.

Hoštová Koření Koruna