• Rychlé doručení
    • Krásné balení
    • Produkt dorazil naprosto vpořádku bez jediné vady

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc děkujeme za Vaše hodnocení! Jsme rádi, že jste byl/a se vším maximálně spokojená. :)) Váš tým Keeo

• rýchle dodanie
    • veľmi milý personál ☺️
    • príjemné prostredie

Akné riešim už viac ako 10 rokov a žiadna kozmetika mi nepomohla, okrem korejskej ❤️
    2 týždne používania a neskutočné výsledky ☺️ odporúčam a teším sa na ďalší nákup. Ďakujem ❣️

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Nikčo, máme velkou radost, že Vám naše kosmetika pomohla! :)) Moc děkujeme, že jste si našla čas a sdílela své zkušenosti a budeme se zase někdy na Vás těšit. S pozdravem tým Keeo

• Rychlé vyřízení objednávky .
    • Žádná

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Marie, děkujeme za Vaše krásné hodnocení a moc nás těší, že jste se vším spokojená. :) S pozdravem Váš tým Keeo

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, máme radost, že máte radost. :) Děkujeme za Vaše 100% hodnocení! Váš tým Keeo

Rychlé doručení,hezký balíček a milý personál :) určitě nenakupuji naposled a moc děkuji, doporučuji.

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, my děkujeme Vám! Máme velkou radost, že jste s nákupem a kosmetikou spokojená a budeme se na Vás znovu těšit. :) Váš tým Keeo

• velký výběr zboží,objednávka v pořádku,rychlé doručení

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc nás těší, že Vám naše kosmetika v pořádku dorazila a věříme, že Vám přinese spoustu radosti! :) Moc děkujeme za Vaše hodnocení. Váš tým Keeo

• Rychlé dodání s možnosti boxů i zasilkovny pobočky

Dobré ceny a kvalitní produkty

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme parádní zážitky s novou kosmetikou! Váš tým Keeo :)

• Přehlednost
    • Články pro pomoc při výběru vhodného zboží
    • Kvalitní produkty

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc děkujeme za Vaše hodnocení! Máme velkou radost, že Vám naše články pomáhají a těší nás, že Vám náš pečlivý výběr kosmetiky vyhovuje. ^^ Váš tým Keeo

• Velká spokojenost

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Heleno, moc děkujeme za Vaše hodnocení a máme radost, že jste s nákupem 100% spokojená. <3 Váš tým Keeo

• Zboží obdržíte rychle. Což je výhoda pokud nechcete čekat na zboží ze zahraničí.
    • Některé produkty se dají koupit za mnohem nižší cenu v zahraničí a také je tam i větší nabídka produktů.

Celkově jsem spokojená! Šampón Vitalizing je super! Nádherně po něm voní vlasy!

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc děkujeme za Vaše hodnocení! :) Jsme rádi, že k Vám naše kosmetika rychle dorazila a nadále se budeme snažit náš sortiment rozšiřovat o skvělé pečující produkty, které Vám budou dělat radost nejen svými účinky, ale snad i svou cenou. :) Váš tým Keeo

Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc děkujeme za 100% skvělé hodnocení a jsme rádi, že jste s naší rychlostí spokojená*ý! :) Váš tým KEEO

• Široký a přehledně seřazený výběr kosmetiky
    • Ke každému produktu popsaný podrobný popis a složení
    • Možnost koupit vzorečky
    • Bonusový systém za nákupy :)
    • škoda, že je kamenná prodejna jen v Praze

Obchod má za mně široký výběr od různých výrobců korejské kosmetiky. Ceny jsou přiměřené. Dodání zboží bylo přes Zásilkovnu myslím do 3 pracovních dnů.
    Určitě zde ještě nakoupím :)

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Dobrý den, Míšo, děkujeme za úžasné hodnocení. Moc si Vašeho názoru a času, který jste mu věnovala, vážíme a doufáme, že v budoucnu budeme mít možnost otevřít prodejny i jinde. ;) Mějte se krásně! Váš tým Keeo

Vždy naprostá spokojenost, nemám co vytknout. Rychlé doručení a vysoká kvalita výrobků ❤️

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rády, že Vám naše kosmetika dělá radost! :)) Váš tým Keeo

• Velmi rychlé a bez problémů

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc děkujeme za Vaše hodnocení a máme velkou radost, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. :) Váš tým Keeo

• rychlá reakce obchodu, velmi příjemný personál, široká nabídka produktů korej. kosmetiky, znalost produktů a doporučení

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc děkujeme za Vaše hodnocení a máme velkou radost, že jsme Vám mohli s výběrem kosmetiky pomoci. :) Váš tým Keeo

• Rychlá komunikace, rychlé doručení

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Kačko, jsme rádi, že jste s rychlostí našich služeb spokojená. Děkujeme za Vaše hodnocení a věříme, že si svou novou kosmetiku parádně užijete. :) Váš tým Keeo

• Rychlé odeslání zásilky
    • Milé zaměstnankyně

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Martino, máme z Vašich milých slov a hodnocení velkou radost! Moc děkujeme. Váš tým Keeo

Potřebovala jsem vyměnit oční krém a k tomu jsem zkusila i kaviarovou masku. Za mě to bylo nejlepší rozhodnutí vyzkoušet tuto kosmetiku, oční krém je hutny zároveň lehce vstřebatelný, naprosto úžasný. A obličej po masce vypnutý, rozjasněný. Toto rozhodne nebyl poslední nakup

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, jsme moc rádi, že jste s naší kosmetikou spokojená a budeme se těšit, čím si uděláte radost příště. :) Váš tým KEEO

• krásná prodejna
    • poradenství ohledně produktů
    • příjemná komunikace
    • skvělé produkty
    • příjemné ceny
    • dostupnost prodejny

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc děkujeme za krásné hodnocení! Udělala jste nám velkou radost a těší nás, že jste s našimi službami i produkty spokojená. :)) S pozdravem Váš tým KEEO

Ekologický obal a vše přišlo v pořádku.

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Rózo, děkujeme za Vašeho hodnocení a máme radost, že stejně jako my vnímáte ekologické balení nejen jako drobné plus, ale jako důležitou součást nákupu. :) Váš tým Keeo