Rychlé doručení, dobré ceny …. Nakupuji zde více než 10 let a vždy vše OK

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Nakupuji pravidelně

• Nedodání zboží. Termín teoretického dodání neznámý. Objednávku jsem musel zrušit.

• Velmi pomalé zpracování, i po téměř týdnu žádná odezva zda se objednávka zpracovává natož doručí

Nic

Druhá objednávka a opět opožděná. Pouze mail , že zboží přijde nevím kdy. Skoro by člověk řekl , že se čeká na dodávku z Číny. Což by mi nevadilo. Jenže jsem si to mohla objednat z Činy sama a za jiné peníze.

Poslední dobou je objednávka vždy zpožděna.

• Velmi rychle dodani

Už opět mi přišel email,že zboží, které mam zaplacené a eshop uvádí že je skladem,stale není doručeno.Maji zdržení u dodavatele? To si musí ale vyřešit jinak ne že ani po týdnu nevim kdy mi bude doručeno!!!!!

• Když jsou čočky skladem, tak je to otázka cca 4 dní
    • Které ale nejsou skladem (např. multifokal), tak čekací doba i 3 týdny

Obchod se mi vubec neozval, az sem po tydnu volala, kde mi bylo oznameno, ze tovar nemaji a ze by melo dorazit do konce tydne.Cekat 2 tydny na dioprticke cocky je moc dlouho. Kdyby tato informace byla na strankach tak si je objednam jinde a mam je za 2 dny.

Vše v pořádku, rychlé dodání produktů

Zboží bylo dodáno po více než 14 dnech. Je potřeba počítat, že i to se může stát.

Dlouhá dodací doba.

Po týdnu mi přišel mail, že se dodání zboží prodlouží. To je pro mne příliš dlouhá doba dodání, obchod přestal pro mě být důvěryhodný, posílám odstoupení od smlouvy.

• Rychlé a bezproblémové doručení.

Mám s nimi jen dobré zkušenosti. Čočky u nich nakupují roky a jako jedni z opravdu mála e-shopů mají barevné čočky +4 dioptrie.

• Velmi pomalý a nemá často zboží...

• velký výběr, dobré ceny, rychlé dodání