Absolutně žádná komunikace s obchodem. mobil buďto vypnutý, nebo nedostupný. U objednaného zboží je avizováno, že je skladem, ale ani po týdnu nedorazilo. Naštěstí je to na dobírku, takže jsem finančně poškozena nebyla.

Zboží mi stále nedorazilo, i přesto, že na internetových stránkách uvádějí, že mají zboží na skladě.

• Kontaktní čočky jsem objednala 24.2., platila jsem kartou on-line, do 1.3. jsem nedostala žádnou zprávu o expedici. Napsala jsem email, v jakém stavu je objednávka. Odpověď : nemáme vaše dioptrie, čekáme na naskladnění. Do 6.3. stále žádná odpověď či zpráva o expedici objednávky. 6.3. píši email, že chci objednávku stornovat ( čočky jsem chtěla na dovolenou, ale nyní už bych je nestihla vyzvednout), žádná odpověď, až 7.3. příšel email, že dostali dioptrie...i tak jsem objednávku stornovala, nemá pro mne smysl, již budu pryč, až by došly. Na e-shopu bylo vše psané skladem a o nutnosti čekat mne nikdo neinformoval.

• Zboží bylo neuvěřitelně zlevněné, ale bylo před koncem použitelnosti, což nebylo uvedeno

• Špatná spolupráce s dopravcem PPL,nebylo možné se s přepravcem domluvit na vhodném dodacím čase. reagoval, tak, že má pracovní dobu do 15.00 hod. a nemá čas čekat.

• Ceny kontaktních čoček
    • Komunikace, kdybych po týdnu nenapsal na informace, nevěděl bych, že nemají čočky skladem a že až přijdou, napíšou mi. Asi hrozný problém napsat po objednání, že čočky nejsou skladem!!!

V tomto obchodě nakupuji pravidelně a doporučil jsem ho desítkám lidí a po této zkušenosti zde asi objednávat nebudu a všem co jsem tento obchod doporučil řeknu, aby nakupovali jinde.

Na čočky čekám již druhý týden a stále bez jakékoliv komunikace, ani nejsou schopni napsat kdy čekají naskladnění zboží.

Takže jestli chcete zaplatit čočky a čekat na ně , aniž by jste věděli co se děje, tak si tady čočky objednejte, jestli ale chcete zaplatit čočky a skutečně je dostat s tím, že Vám někdo z obchodu napíše v jakém stavu je objednávka, objednejte někde jinde.

• Neposlou.....co si clovek objedna...

Objednal sem si tu cocky Acuvue advance plus a prisla mi jedna krabicka plusovych a jedna normalni....tak ze priste hledam jiny obchod....

• Ceny jsou mírně nižší než u konkurence
    • Dodací lhůta - zboží nemají skladem. Teprve po přijetí mé objednávy objednávali zboží od dodavatele. Zřejmě se jedná o paní, která podniká z obýváku, evidenci objednávek si vede v sešitě (slyšela jsem listování v telefonu, když jsem se informovala, proč moje zásilka ještě nebyla odeslána).

Nižší ceny.
    Dlouhá dodací lhůta.
    Špatná komunikace.

• Zboží nebylo na skladě - na stránkách na to nebylo upozornění, muselo se objednávat = delší dodací doba.
    • Že zboží není na skladu, jsem se dozvěděla až po mém telefonátu - jinak bych asi čekala doteď.
    • Musela jsem si vzít jiné čočky = dražší.

Nakupovala jsem poprvé, protože byla akční nabídka, ale nakonec jsem zaplatila za jiný druh čoček víc, než bych platila jinde!!!
    První zkušenost s obchodem byla špatná = už tam nebudu nakupovat a vrátím se k osvědčeným prodejnám.

• Vždy jsem dostal nějaký zajímavý dárek tentokrát nic i když
    • bylo inzerovano ze dostanu roztok. Dříve byly jedny čočky navíc škoda zklamalo mě to. Jinak vše v pořádku
    • Hezky den René Kefurt

• Dává vždy něco navíc.

Naposledy mne obchod zklamal , nabízel při nákupu dvou 6-tikusových balení čistící rostok zdarma , rostok přišel ale byl těsně před doporučenou dobou spotřeby . Příště se poohlédnu po jiném obchodě.

• Krátká dodací lhůta, a doručení přímo na adresu.

• neupozorní, kdy zboží dorazí... platila jsem kartou online, abych zboží měla cca do 4 dnů, bohužel... již 10. den po zaplacení a zboží nikde - hrůza!!! kdyby mi alespon přišel mail, zboží dorazí tehdy a tehdy... nic

Dříve jsem vždy byla spokojená, posledním obchodem jsem však znechucená. Tak uvidíme...

• -nedostatečná informovanost o objednaném zboží,doposud nevím jestli mi zboží dorazí.

• nejnizsi cena konkretne pro mnou vybrany produkt
    • neumoznuje sledovani zasilky, prislibena lhuta pro odeslani nesplnema

zatim nemohu hodnotit, dokud neobdrzim zasilku, prozatim nespokojenost s dobou doruceni

nebudu zde již nikdy nakupovat

Objednala jsem si před 10 dny čočky, nedorazili ani čočky ani s emailem že se jedná o zdržení. Nikdo do dnešního dne nekomunikuje kdy čočky budou doručeny.

• Slabina tohoto obchodu je dlouhá dodací lhůta.
    • Dlouhá dodací lhůta!!!! 4-5 TÝDNŮ
    • zákazník si musí zavolat do obchodu sám, aby se dozvěděl, kdy mu zboží dorazí!!!!

Nedoporučila bych tento obchod je o něco levnější ale čekací doba je dlouhá a nikdo vás na ni neupozorní!!! kdybych si sama po 10 dnech nezavolala, tak ani nevím jestli mi zboží vůbec příjde:-( na to jaká je konkurence na trhu máte špatný vztah se zakazníkem-NEINFORMOVANOST!

• nabízí široký sortiment za výhodné ceny
    • Již podruhé dlouhá dodací lhůta, poprvé se až po urgenci ozvali, že čočky nemají na skladě, podruhé se zatím neozvali -- platba proběhla převodem!!! Naopak když jsem zaplatila až po doručení, tak firma dodala čočky hned!

Nyní jsem velmi naštvaná a uvažuji o tom, že si již od této firmy nic neobjednám.

• Žádná reakce na objednávku, kromě potvrzení objednávky, neudán žádný datum (alespoň přibližný) dodání.