• Super domluva
    • V garančce vyřešili snad uplně všechno.
    • Super ceny
  • nakoupil v obchodě KOLA SVORADA před 3 týdny

• Dobrá dopravní dostupnost, velice ochotný a vstřícnýn personál.

Super přístup i vstřícnost personálu, doporučuji.

• nakoupil v obchodě KOLA SVORADA před 1 měsícem

• Potřebuji velikost bot 52, vy ji máte! Což považuji za zázrak.

Reakce obchodu KOLA SVORADA

Děkujeme za krásné hodnocení. Právě proto, abychom dokázali nabídnout kvalitní cyklistické tretry i cyklistům s netradiční velikostí nohy, máme největší nabídku treter Sidi v ČR. Najdete u nás velikosti 36 až 52 silničních i horských treter. Hezký den, Kola Svorada.

• spolehlivost
    • kvalitní zboží
    • nevím o ničem

Spolehlivý obchod! Doporučuju!

Reakce obchodu KOLA SVORADA

Děkujeme za Vaši pozitivní reakci. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojený/spokojená. Hezký den, Kola Svorada.

• Vše na jedničku

Reakce obchodu KOLA SVORADA

Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojená a děkujeme za krásné hodnocení. Hezký den, Kola Svorada.

• nakoupil v obchodě KOLA SVORADA před 2 měsíci

Vždy je vše v naprostém pořádku včetně objednaného zboží

Reakce obchodu KOLA SVORADA

Děkujeme za hezkou recenzi. Hezký den, Kola Svorada.

• nakoupil v obchodě KOLA SVORADA před 2 měsíci

• Příjemné a vstřícné jednání, "nic není problém". Skvělý výběr. Zboží přišlo dobře zabalené.

Profesionální a vstřícné jednání. Ať už zvedl telefon kdokoliv, byl milý a ochotný. Zboží přišlo hned.

Reakce obchodu KOLA SVORADA

Jsme rádi, že jste s našimi služby spokojená. Budeme se i nadále snažit zákazníkům maximálně vycházet vstříc. Hezký den, Kola Svorada.

• Dobrá cena zboží
    • Možnost vrátit zbozí na prodejně
    • Nevím o ničem

Objednané zboží jsem musel vrátit, nebyl problém s vrácením zboží a peněz na kamenné prodejně.

Reakce obchodu KOLA SVORADA

Děkujeme za pozitivní recenzi! Snad budete mít příště více štěstí už při prvním výběru :) Hezký den, Kola Svorada.

Celkem OK.

Reakce obchodu KOLA SVORADA

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Příště zkusíme vylepšit Vaši spokojenost na 100 %. Hezký den, Kola Svorada.

• nakoupil v obchodě KOLA SVORADA před 2 měsíci

• dostupnost, parkování před obchodem

Reakce obchodu KOLA SVORADA

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Pohodlné parkování pro naše zákazníky je pro nás prioritou. Hezký den, Kola Svorada.

• nakoupil v obchodě KOLA SVORADA před 3 měsíci

• Velice rychlé dodané na požadované doručovací místo
    • Zboží je perfektně balené

Velice rychlé dodané na požadované doručovací místo

Reakce obchodu KOLA SVORADA

Dobrý den, jsme rádi, že jste s našimi službami spokojený. Hezký den, Kola Svorada.

• Prostě nejhorší obchod v Brně

Reakce obchodu KOLA SVORADA

Dobrý den, mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Při osobním odběru objednávky je nutné vyčkat na výzvu o tom, že je zboží připraveno k vyzvednutí. Informace o skladových zásobách je pouze orientační, protože může být mezi tím prodáno přímo na prodejně. Z tohoto důvodu vždy zasíláme potvrzení o připravené objednávce. Pokud potřebujete zboží rychle, stačí nám zavolat a individuálně se s námi domluvit. Za vzniklou komplikaci se omlouváme. Hezký den, KOLA SVORADA.

Reakce obchodu KOLA SVORADA

Děkujeme za krásné hodnocení. Hezký den, KOLA SVORADA.

• nakoupil v obchodě KOLA SVORADA před 4 měsíci

• velký výběr , rychlost dodání

Reakce obchodu KOLA SVORADA

Dobrý den, jsme rádi, že jste s objednávkou spokojený/spokojená a děkujeme za hezké hodnocení. Hezký den, KOLA SVORADA.

• nakoupil v obchodě KOLA SVORADA před 4 měsíci

• Ochota při výměně zboží vše bez komplikaci!

Odborníci na svém miste!

Reakce obchodu KOLA SVORADA

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojený s našimi službami. Hezký den, KOLA SVORADA.

• nakoupil v obchodě KOLA SVORADA před 4 měsíci

• Přehled web stránek,komunikace,rychlostd dodání objednaného zboží

Reakce obchodu KOLA SVORADA

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojený/spokojená s našimi službami. Hezký den, KOLA SVORADA.

• Hodně věcí skladem

Reakce obchodu KOLA SVORADA

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojený s našimi službami a širokým sortimentem. Hezký den, KOLA SVORADA.

• aktivita

• nakoupil v obchodě KOLA SVORADA před 4 měsíci

• nebylo z čeho vybrat, po zvolení zboží jsem jej vrátila zpět, neseděla velikost ani neodpovídala kvalita provedení

Reakce obchodu KOLA SVORADA

Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost s dodaným zbožím. Nabízený sortiment se snažíme přizpůsobovat požadavkům zákazníků. Aktuálně máme skladem 5000 položek, Vaši připomínku zohledníme při rozšiřování nabízeného sortimentu. Hezký den, KOLA SVORADA.

• nakoupil v obchodě KOLA SVORADA před 4 měsíci

• Rychlé a vstřícné jednání.