skvělá komunikace, rychlá dodávka, dobá cena zboží.

• 100% spolehlivost !!!

• Rychlost, ochota, spolehlivost,
    • Možnost úpravy dle přání

• Všechno v naprostém pořádku, rychlé doručení

S obchodem jsem byla velice spokojená. Objednávka byla odeslána ještě týž den. Kolo přišlo v pořádku.

• Rychlost doručení

• Vše OK. Spokojenost.

Oceňuji ochotu, profesionalitu a vstřícnost prodejce

V obchodě jsem nakupoval poprvé, zboží mi dorazilo rychle a v pořádku. Ale kvalita zboží mě zklamala. Místo duše Rubena duše stejných parametrů, ale jiný výrobce, ještě navíc v krabičce překroucená, ale svou práci doufám odvede stejně, ale obchod měl informovat, že Rubena není skladem a nabídnout náhradu. Víc mě zklamalo zapletené kolo, dráty (špice) vykukovaly z niplů, obroušené (včetně niplů) s ostrou hranou, bylo nutné obrousit do hladka. Ložiska utažené příliš, mezi kontramatkami trčelo cosi ostrého, pak jsem zjistil, že to je distanční trubička, která je z měkkého materiálu. Zřejmě celý střed je "made in china"... Za to obchod nemůže, ale celkem se divím, že takový nekvalitní výrobek prodává.

• Perfektní komunikace mezi prodejcem a zákazníkem

Prodejce mě kontaktoval na základě
    mého dotazu o dostupnosti vybraného páru zapletených kol, které nebyly skladem. Zaznamenal si mě jako potenciálního zákazníka a do týdne mě informoval o situaci v zahraničí, odkud jsou kola dovážena s informací, že v horizontu půl roku nemám počítat s jejich dostupností. Nicméně mi nabídl, že budou mít v dohledné době obdobná kola, ale jejich počet byl limitován. Bez váhání jsem tedy nakoupil. Takový přístup k zákazníkům velmi oceňuji a je vidět, že to nedělají jen za účelem zisku, ale i z nadšení pro daný sport.

• Rychlost, spolehlivost

+ rychlá a skvělá komunikace, vstřícnost, ochota....
    přehledné stránky

• bez komentáře

OK

• přehledný web (rychlé nalezení zboží)
    • příznivá cena
    • bleskové doručení

Před nákupem jsem telefonicky konzultoval různé varianty, byli vstřícní a ochotní, vysvětlili i parametry, které u kola neuvádějí i kompatibilitu ráfků a plášťů i typy možných brzd.

• rychlost, domluva, vstřícnost

• Velmi vstricny pristup. Zajem o zakaznika a jeho potreby.

Ihned po odeslani objednavky mne kontaktoval prodejce a polozil mi doplnujici otazky, ktere nasledne vedly k uprave objednavky tak, aby kolo splnilo ocekavani. Dekuji moc.

• Rychlost, spolehlivost