• Rychlé.

Bez jakýchkoliv problémů.

Vše v pořádku jako vždy.

Vše super!

VŠEM VŘELE OBCHOD DOPORUČUJI.DÁVÁM VŠUDE *****

• rychlost, ochota, nejlepší ceny.

Super komunikace.Zboží které bylo skladem u dodavatele,po telefonické domluvě nahrazeno jiným které bylo skladem.Ihned odesláno.Maximálníspokojenost.Marti

• Bezva obchod vše pořádku.

• Rychlost dodávky

bleskové dodání

Velmi kladně oceňuji rychlost vyřízení mé objednávky. Děkuji!

Nabídka e-shopu odpovídá skutečnosti, snadný výběr. Jízdní kolo přivezli důkladně zabalené s kompletní ochranou proti poškození / odření. Vše v bezvadném stavu, seřízené. Solidní jednání obchodu.

• Ochotný personál, vždy dobře poradí

• Rychlé vyřízení objednávky, zboží velmi kvalitně zabaleno

• Osobní odběr
    • Musí se to zaplatit.

Objednala jsem tašku na rukojeť a dostala jsem pod sedlo

Reakce obchodu Kola Číhal

Hezký den,

velice mě mrzí, že jste v rozpacích a že jste se neozvala před negativní recenzí, která bohužel nebyla na místě:-( Protože jste dostala přesně to, co jste si objednala. Objednala jste si produkt s názvem "Brašna pod sedlo Ride 2 M 0,5 l", kde i z textu jasně vyplývá, že jde o brašničku pod sedátko: "Podsedlová brašna Force Ride 2 M o objemu cca 0,5 l, do které se pohodlně vejde náhradní duše, lepení, nářadí i klíče. Uchytává se pomocí suchého zipu pod sedlo..." Tj. opravdu k žádné záměně u nás nedošlo.

Pokud byste chtěla brašnu vrátit či vyměnit, tak samozřejmě není problém a stačí nám ji poslat. Můžu případně i doporučit vhodnou brašnu podle Vašich požadavků. Jen bohužel uplně nevím, co jste myslela "taškou na rukojeť", takže to byste mi musela dovysvětlit.

Michal Červinka
    Kola Číhal

• Jeden den jsem objednal, druhý den zásilka přišla.

Vynikající

• Je blízko