• Rychlé a vstřícné jednání, možnost osobního vyzkoušení.

Doporucuji

rychlá reakce na dotaz, pomohli při výběru, možnost vyzkoušení kola na prodejně.

• poradili s výběrem kola pro dceru

poradili s výběrem kola pro dceru, kolo dorazilo perfektně připravené k jízdě

Skvělá vstřícná komunikace. Rychlé dodání objednaného zboží. Možnost vyzkoušení zboží na prodejně.

• - výborná komunikace, ochota, vstřícnost a rychlé zaslání
    • - výborné kolo, takže maximální spokojenost

Obchod u tohoto prodejce mohu jen doporučit!

• U tohoto obchodu plati NAS ZAKAZNIK NAS PAN! Pokud zbozi neni skladem ochotne se snazi sehnat kdekoliv.opravdu jim zalezi na maximalni spokojenosti zakaznika.

Perfektni!!! Doporučuji

• Skvělá komunikace a lidský přístup, ochota a vstřícnost.
    • využívá Českou poštu jako dopravce

Skvělá zkušenost s internetovým nákupem. Skvělá a rychlá komunikace, ochota sehnat skoro nesehnatelné :-).
    Jediné mínus bylo zaslání Českou poštou, která opět nepracovala, tak jak měla, ale to byla naše volba a obchod rozhodně za nic nemůže. Zboží nám odeslal neuvěřitelně rychle.
    V každém případě obchod jako takový rozhodně doporučuji!

• rychlá komunikace,vynikajíci domluva,

doporučiji ,tento obchod,rychlé jednání ,perfektni domluva a vstřícnost,velmi velmi spokojen.

• Ochota , profesionalita , zkušenost a spoustu jiných skvělých věcí
    • Není co dodat

U tohoto obchodníka jsem si vyhlédl horské kolo a hned po prvním emailu jsem byl rozhodnut o koupi.Velice dobře poradili a hned druhý den po společné telefonickém hovoru bylo kolo objednáno. Na všem jsme se okamžitě domluvili a jak slíbili kolo přišlo na den přesně jak řekli.
    Tento obchod vřele všem doporučuji a určitě při další koupi kola budu volit tento profesionální obchod.
    Ještě jednou děkuji všem z obchodu za jejich ochotu.

• ochota,rychlost, spolehlivost

všem doporučuji, jsou perfektní.

• Velmi příznivá cena, perfektní komunikace a maximální ochota.

100% doporučuji.

• Vstřícnost a ochota pana prodavače.
    • Nevím o žádné.

Nakoupil jsem zde proto, protože mám raději, když má eshop i svou kamennou prodejnu poblíž mého bydliště. Veškeré problémy se potom mnohem snadněji vyřeší. A komunikace a domluva s panem Rolkem byla na jedničku.
    Děkuji

• Zboží udávané obchodem, že je skladem na skladě neměli.

• nevim
    • Lákavé ceny, ale zboží které píší že je skladem, tak vůbec nemají a nebude.

nakoupili jsme, ale přesto že psaliže zboží je skladem, tak není a už nebude. Což je nejen proti pravidlům heureky, ale i proti dobrým mravům.

• obrovská ochota a slušné jednání ,

• Skvělý přístup k zákazníku,komunikace s prodejcem.
    • Nevím o nich.

Přestože akční loňský model byl již vyprodaný,nabídli mi nový letošní model za stejnou cenu. Prodejce doporučuji !!

• pro mě už žádný, obrátila jsem se na konkurenci a jsem s ní více jak spokojena, proto nám zájem o jakoukoliv nabídku vašeho obchodu
    • idealizovaná nabídka

• Cena,ochota a komunikace na profesionální úrovni.
    • Nenašel jsem.

• komunikace s obchodem
    • nevím o žádných

pohoda, důvěra, rychlost, kvalita, spolehlivost

skvělá komunikace s prodávajícím, ochota sehnat zboží když není na skladě,kolo odeslano hned po připsání peněz a PPl doručeno opravdu do 24hod.rozhodně doporučuji ja jsem spokojená