• Široký výběr věcí ve větších velikostech, které jsou jinak téměr k nesehnání

Reakce obchodu Brumlík

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s nabízeným zbožím i službami. Velice rádi Vás opět obsloužíme.

• Rychlé a kvalitní zboží

rychlé dodání

• Rychlost dodání i komunikace

• Vše v naprostém pořádku. Super nakupování

S pozdravem Brumlík

Velmi dobré zkušenosti, ráda nakupuji, určitě doporučuji.

rychlost,

S pozdravem Brumlík

Naprostá spokojenost. Pěkný internetový obchůdek s krásným oblečením pro miminka. Některé kousky z bohaté nabídky nejsou běžně v obchodech k vidění. Všechno zboží bylo doručeno v pořádku a bleskovou rychlostí. Do 10. hod. objednáno a následný den připraveno na výdejním místě k vyzvednutí.

S pozdravem Brumlík

• Rychlé dodání,krásné věcičky pro mimčo!!! Zásilka-vše OK,jsem móóc spokojená!!!!!

SUPER!!!!!

S pozdravem Brumlík

Rychlé dodání, kvalitní zboží a velká ochota.

S pozdravem Brumlík

Objednávala jsem již poněkolikáté a jsem velmi spokojená s nákupem a krásným oblečením

velmi dobrá

• spolehlivý, rychlý

S pozdravem Brumlík

Velmi rychlé doručení, bylo doma hned druhý den.

S pozdravem Brumlík

Již druhý nákup v tomto e-shopu a naprostá spokojenost s objednáním,komunikací i dodáním.SKVĚLÝ OBCHOD,KRÁSNÉ VĚCI!

S pozdravem Brumlík

rychlé odeslání, krásné oblečení, kvalita

S pozdravem Brumlík

S obchodem mám velice dobré zkušenosti. Dost často nakupuji a jsem vždy spokojená.

• vše co slíbí dodají

nic