Neuvěřitelně rychlé vyřízení.

Reakce obchodu Brumlík

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s nabízeným zbožím i službami. Velice rádi Vás opět obsloužíme.

S pozdravem Brumlík

• Velký výběr, rychle dodání no prostě super

Naprostá spokojenost!

S pozdravem Brumlík

• Spokojenost s objednáním a rychlým dodanim
    • Žádná

• Oceňuji rychlost vyřízení objednávky a doručení. Děkuji

Jsem mile překvapena.
    Zboží dorazilo rychle. Objednávala jsem v neděli kolem 22 h a v úterý po 13h jsem vyzvedla z balíkovny.

S pozdravem Brumlík

• Krásné a kvalitní zboží, nádherné overaly s drudy na obou nožičkách, takže se dítěti nemusí nepřirozeně krčit nožička v koleni, polodupacky konečně u ve větších velikostech, velmi rychlé doručení

Jsem velice spokojená. Zboží dorazilo v pořádku, je krásné. Dekuji

S pozdravem Brumlík

• Byla jsem velice mile překvapená ,jak brzy mi přišlo objednané zboží.

S pozdravem Brumlík

• Nakupuji zde už poněkolikáté a jsem spokojena.

S pozdravem Brumlík

• Velký výběr kojeneckého zboží a rychlé dodání objednávky
    • žádná

• Rychlé doručení, kvalitní produkty

Rychlé dodání, krásné zboží

S pozdravem Brumlík

Je to můj první nákup ale jsem velmi spokojená.

• ochota
    • oblečení pro nedonošená miminka
    • perfektní komunikace
    • krásné oblečení

S Brumlíkem jsem velice spokojená. Objednávku jsem musela rozdělit, kvůli poukazům na nákup na e-shopu. Psala jsem e-mail s dotazem, zda mohou objednávky sloučit do jedné, aby zbytečně neposílali 2 balíčky. Vše proběhlo naprosto bez problémů, odpověď jsem dostala velice rychle a za druhé poštovné jsem dostala krásný bryndáček jako dárek. Za další, e-shop nabízí oblečení pro nedonošená miminka - obrovské plus!!!!!!! Děkuji za Váš e-shop a za Váš přístup k zákazníkům! Rozhodně jsem zde nenakupovala naposledy :-)

• naprostá spokojenost.

S pozdravem Brumlík

• Rychle dodání, zboží kvalitní, odpovídá fotkám.

S pozdravem Brumlík

• všechno bylo v pořádku

S pozdravem Brumlík

• skvělý obchod, hezké věci, rychlé vyřízení objednávky

S pozdravem Brumlík

• Velký výběr kvalitního zboží, solidní ceny i další informace pro maminky, dobrá komunikace a e-shopem, doručeno hned druhý den. Doporučuji

S pozdravem Brumlík

• Široký výběr věcí ve větších velikostech, které jsou jinak téměr k nesehnání