• Vše proběhlo rychle a bez problémů.
    • O žádné nevím

Dobrá cena, profesionální realizace, bez problémů,

žádný problém, vše OK

nakupoval jsem zde poprvé, za sebe velmi dobré

• Přehled, výborná komunikace. Děkuji

• Perfektní, vstřícné a rychlé vyřízení objednávky. Kočárek jsem si vyzvedla osobně, byl mi poskládán a předveden. Kočárek je lehký, kolečka skvělá a podvozek je stavěn tak, že nemá tendenci v terénu přepadávat. Vybavenost je výborná. Jsem s výrobkem i obchodem velmi spokojená.

Jednoduše vše proběhlo na výbornou a kočárek je skvělý

Vše v pořádku, rychle a kvalitne

• rychlé vyřízení objednávky

• Skvělá komunikace
    • Velký výběr
    • Výborné ceny
    • Po individuální domluvě mi dodali i adaptéry na autosedačku Cybex, které nebyly na eshopu

Kočárek jsem si objednala na eshopu díky dobrým recenzím a proto píšu i svoji zkušenost. Po objednání - zhruba druhý den - mi volala velmi příjemná paní z obchodu a informovala mě o době dodání aj. Kočárek měl dojít do 14 dnů. Jelikož se nacházíme v době covidové, spozdili se asi o 2 dny. O tom jsem však byla včas telefonicky informována. Kočárek však dorazil a vypadá skvěle. Jsme nadšení - za málo peněz hodně muziky. Doufám, že budu stále spokojená i po určité době užívání.

• rychlost,komunikace se zákazníkem

Kupovali jsme si kočárek Kunert rotax a jsme nadmíru spokojení.
    Kvalita převyšovala cenu, takže úžasné. Rychlé dodání, vše v pořádku.

Nakupovala jsem poprve, skvele jednani, rychle dodani, zbozi odpovida popisu, kocarek je velmi pekny a snadna montaz

Nákup a doručení bez problému

Vše proběhlo v naprostém pořádku. Kočárek bylo trochu těžší složit, ale nakonec jsme vše zvládli a jsme VELMI VELMI spokojení :)

• bleskové dodání, druhý den po zaplacení zboží odesláno
    • pečlivě zabaleno
    • opravdu měl shop uvedené zboží skladem, jiné eshopy zrovna tento produkt "překupují" z Polska a trvá to i dva týdny
    • eshop na základě zmeškaného hovoru volá zpět

Pozor, tento eshop mi spadl do spamů a já zbytečně čekala na email s podklady k platbě, který byl ve spamu... Což v konečném důsledku není chyba eshopu.

Objednala jsem si kočárek který jsem neviděla a měla sem strach aby nám sedl a líbil se.. Jenže už když jsem otevřela krabici sem se do něj zamilovala .. :) Super cena .. super kvalita

Po deseti dnech nic. To není normální.

Jeden den objednala a za 2 dny doručeny .

To snad ani nebylo možné - jeden den jsem objednala a druhý den ráno v 8 hodin mi bylo zboží doručeno. Super!!!

• Rychlé doručení