• Přehledný e-shop, příznivé ceny, rychlé doručení, zásilka byla pečlivě zabalena.

• Jsem velmi spokojený s mým nákupem v obchodě Kofio.cz. Objednávka byla doručena rychle a zboží bylo pečlivě zabaleno. Kvalita produktů je výborná a zákaznický servis byl velmi ochotný a vstřícný. Určitě zde budu nakupovat znovu. Doporučuji všem!
    • Nic!!!

Dobrý produkt, dodání do 24 hodin

• Super produkty
    • Rýchlosť doručenia

Zdravíme, kávomile! :)

Moc vám děkujeme za zaslané hodnocení našeho eshopu s výběrovou kávou a příslušenstvím. Jsme rádi, že vám zásilka v pořádku a rychle dorazila a mohl jste se tak brzy těšit ze zakoupených produktů. Věříme, že si s námi vychutnáte výběrové kafčo a přejeme dobrou chuť. :)

• Expresné doručenie na Slovensko
    • Žiadny problém

Zdravíme, Michale! :)

Děkujeme vám za zaslanou zprávu a moc nás těší, že jste si nás vybral pro svůj nákup. Jsme rádi, že vám zásilka v pořádku a rychle dorazila a nákup tak proběhl bez jediného zádrehlu. :)

Kryštof z Kofia

• Rychlé doručení, perfektně zabaleno, malý dáreček

Krásný den, Rézi! :)

Moc děkujeme za milé a pozitivní hodnocení našeho eshopu s výběrovkou. Těší nás, že vám zásilka rychle dorazila a byla jste nadšená i z toho, jakým způsobem kávové radosti naši kolegové z expedice balí. :)

Mějte se krásně
    Kryštof z Kofia

• Dobrá komunikace, chtěl jsem něco přiobjednat, vše rychle vyřešeno.

Zdravíme, kávomile! :)

Moc vám děkujeme za pozitivní hodnocení našeho eshopu. Jsme rádi, že se nám podařilo stihnout produkt do objednávky ještě přidat a obdržel jste tak nakonec vše, o co jste měl zájem. :)

rychlé dodání

Zdravíme, kávomile! :)

Chceme vám moc poděkovat za vaši milou a pozitivní recenzi našeho eshopu s výběrovkou. Nesmírně nás těší, že vám zásika bleskurychle dorazila a budeme se moc těšit třeba zase na příští objednávku. :)

Kryštof z Kofia

• I po odeslání objednávky mi byla bez problému změněna adresa doručení na moji žádost.
    • Dobře zabalené, rychlé doručení.

Zdravíme, kávomile! :)

Chceme vám moc poděkovat za zaslané hodnocení našeho eshopu s výběrovkou a těší nás, že vám zásilka rychle dorazila a i na správnou adresu. Moc rádi jsme vám vyšli vstříc tak, jak nám aktuání situace umožňovala a budeme se těšit třeba zase někdy příště. :)

• Nabídka káv a příslušenství

Zdravíme, kávomile! :)

Chceme vám moc poděkovat za zalané hodnocení, které nám udělalo velikou radost. Těší nás, že vás oslovuje i poměrně široká nabídka našeho eshopu a věříme, že s našimi kávami tak procestujete svět výběrovky. :)

Kryštof z Kofia

Skvělý výběr, dlouhodobá spokojenost.

Zdravíme, kávomile! :)

Chceme vám moc poděkovat za vaše milé a pozitivní hodnocení, které nás nesmírně těší. Jsme rádi, že vás oslovuje široká nabídka kávy a příslušenství na našem eshopu a ještě větší radost máme, že se k nám vracíte. Budeme se těšit na další objednávku a přejeme s výběrovkou dobrou chuť. :)

Kryštof z Kofia

Objednával som na Slovensko a káva došla hneď na druhý deň, veľká spokojnosť! :)

Krásný den, Patriku! :)

Děkujeme vám za zaslané hodnocení našeho eshopu. Jsme velice potěšeni vaší recenzí a máme radost, že vám zásilka dorazila tak rychle. Věříme, že si s námi kafčo užijete a přejeme dobrou chuť. :)

• přehledný web

Zdravíčko, Terezo! :)

Moc vám děkujeme za zaslané hodnocení našeho eshopu. Jsme moc rádi, že jste byla mimo rychlost doručení spokojena i s cenou výrobků na našich stránkách. :)

Kryštof z Kofia

Obchod zcela bez problémů!

Zdravíme, kávomile! :)

Moc vám děkujeme za zaslané hodnocení našeho eshopu s výběrovkou a příslušenstvím pro její přípravu. Jsme moc rádi, že váš nákup proběhl bez jediné chybky a už teď se nemůžeme dočkat další objednávky. :)

Tak ať to kávuje!

• Velmi rychlé dodání

Krásný den, Barboro! :)

Chceme vám moc poděkovat za zaslané hodnocení našeho eshopu s výběrovkou a příslušenstvím. Těší nás, že vám balíček rychle dorazil a mohla jste se tak brzy těšit ze zakoupených produktů. :)

Mějte se krásně

• Extrémně rychlé doručení
    • Kvalitní výrobek za dobrou cenu

Reakce obchodu Kofio.cz

Zdravíme do Coffea Store! :)

Moc vám děkujeme za zaslané hodnocení našeho eshopu s výběrovou kávou a příslušenstvím. Jsme moc rádi, že jste byli spokojení s rychlostí doručení balíčku a vše vám v pořádku dorazilo. Budeme se těšit na příští objednávku. :)

Kryštof z Kofia

Rychle vyŕízená objednávka, velmi milý a fundovaný personál. :))

Zdravíme, kávomile! :)

Moc vám děkujeme za zaslané hodnocení našeho eshopu s výběrovou kávou a příslušenstvím pro její přípravu. Ohromně nás těší, že jste nás přišel omrknout i na náš showroomu a jsme rádi, že jste se u nás cítil dobře. Doufáme, že se zase brzy uvidíme. :)

Kryštof z Kofia

Rychlé poslání, milá komunikace, oceňuji balení bez zbytečných plastů.

Krásný den, Lenko! :)

Moc vám děkujeme za váš čas, který jste si vyhradila pro napsání této recenze. Jsme rádi, že vám zásilka bleskurychle dorazila a naši kolegové z expedičního oddělení budou i určitě rádi až jim předáme vaši zpětnou vazbu k samotnému balení zásilky.

Tak zase někdy příště!

• Proklientský přístup

Zdravíčko, kávomile! :)

Moc vám děkujeme za zaslanou pozitivní recenzi našeho eshopu s výběrovkou. Těší nás, že váš nákup proběhl na první dobrou a jsme rádi i za to, že z naše přístupu cítíte osobitost a individuální jednání s našimi zákazníky. Přejeme vám dobrou chuť s výběrovkou. :)

Za Kofio zdraví
    Kryštof

Nejnižší cena zboží, kterou jsem našel, velice levné poštovné, bleskové doručení. Perfektní.

Krásný den, Adame! :)

Chceme vám poděkovat za poskytnuté hodnocení našeho eshopu s výběrovkou. Jsme rádi, že váš nákup proběhl k vaší spokojenosti a balíček vám rychle dorazil. Věříme, že si teď s námi užijete výběrové kafčo a budeme se těšit zase příště. :)