• Po objednání mi p. Růžovská ještě volala, aby se ujistila, že máme podvozek kompatibilní s vybranou sedačkou, a následně kompatibilitu ještě ověřila.
    • Poté co jsme zjistili, že nám plánované osobní vyzvednutí nevyjde, nebyl problém způsob doručení změnit.
    • Přišla nám trochu jiná přebalovací podložka, než jsme si vybrali. Ale také pěkná.

Příkladná komunikace a individuální přístup k zákaznikovi.

Komunikace s obchodem je rychlá, odpovídají aktivně, domluvili jsme se bez problému na objednávce a dodání bylo rychlé.

• Rychlé odeslání

Obchod můžu doporučit, rychlé jednání a vše v pořádku

• Komunikace po mailu o termínu dodání zboží
    • Možnost osobního odběru
    • Při žádosti o vrácení do 14 dnů (univerzální výrobek nefungoval pro náš kočár) mi paní na prodejně tvrdila mylnou informaci, že při osobním odběru zboží objednaného z eshopu nelze pak zboží vracet (prý jsme si měli zboží prohlédnout/vyzkoušet už na prodejně při vyzvednutí), ale vezme nám to teda zpátky. Tvrzení není pravdivé, na vrácení nárok je i v tomto případě (dle § 1732, § 1820 odst. 1 a § 1829 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník), rozhoduje způsob objednání a ne vyzvednutí. Škoda té rozepře, do žádosti o vrácení zboží vše bez problémů.

Až na neshodu při vracení vše v pořádku, rychlé dodání, i vratka nakonec uznána.

Reakce obchodu Kočárky Davídek

netvrdila bych, že se jednalo o rozepři. Jen jsem upozornila, že si zákaznice mohla zboží při převzetí vyzkoušet přímo na prodejně a nemusela zboží poté vracet. Pokud jsem podala mylnou informaci, tak se omlouvám, ale určitě jsem vrácení zboží nijak na prodejně nezdržovala ani se o tom nedohadovala.

přeji pěkný den

• Ochota
    • Výběr
    • Poradenství

Naprostá spokojenost! Od obchůdku jsem moc nečekala a nakonec jsem odcházela velmi mile překvapena. Jeli jsme vybírat kočárek a další věci pro miminko a paní se nám velice ochotně a dlouho věnovala, vše věděla a ráda ukázala a poradila. Mají zde perfektní přístup k zákazníkům, se kterým jsem se v jiných prodejnách nesetkala. Všude jinde to bylo hlavně o tom, aby nám něco prodali, zatímco tady nám to přišlo upřímné, pohodové a férové jednání bez nátlaku. Pokud budu cokoliv potřebovat, určitě se vrátím rovnou sem.

• Rychhlé dodání
    • Na prodejně příjemné jednaní a doporučení

S obchodem jsem maximálně spokojena.

Výborná domluva

• Ochotné a vstřícné jednání.

Max. spokojenost.

• Široká nabídka obchodu
    • Komunikace nula
    • Zboží nebylo odesláno za 14 dní
    • Nabízené zboží skladem, které reálné skladem není

Bohužel opakované špatná zkušenost s obchodem, kdy nabízí věci skladem, které nemá.

• Obchod mi napsal 20.10. že objednávku odešlou následující den. Do teď objednávka nedorazila a obchod mi zatím neodpovědel na můj dotaz kde objednávka je.

Byl to dárek a udělal velikou radost.

• Osobni pristup

Rychle a osobni jednani, doporucujeme

Rychlá a vstřícná komunikace, rychlé dodání zboží.

• Velmi ochotný personál, přehledný web, příjemné ceny.

• Rychlost a komukativnost

Velice vstřícný personál, poradí, doporučí. Ráda tam nakupuji.

• Velice ochotná paní prodávající. Poradí a snaží se aby byl zákazník maximálně spokojen,

• na webu je vypsaná dostupnost zboží, ale po 14-ti dnech se dozvíte, že zboží není, až poté co si do obchodu zavoláte

26.11 jsem si objednávala zábranu na sporák, 6.12. stále žádná reakce obchodu, po zavolání se mé objednávce začali věnovat - následující den jsem obdržela email, že zábranu nemají ( přitom na webu mají napsáno, že je dostupná do 4 dnů ) a dostala jsem nabídku jiného zboží :-( objednala jsem z eshopu nizkeceny.net a zábrana byla druhý den u nás :-)

• Velká nabídka zboží, příjemný personál.
    • Jasná, srozumitelná komunikace ze strany obchodu.