• Cena super

Vše v poradku

• Krasne overaly za velmi prijemne ceny.

• Rychle jednání
    • hned možnost vyzvednout
    • Platila jsem hotove na prodejně, Pani následně hotove vrátila peníze za vracení zbozi

• vstricnost
    • osobni pristup

• Rychle odeslano
  • Po týdnu žádná komunikace. Po požadavků zrušit objednávku taky žádná zpětná vazba.

• mila a velmi shovivava pani prodavacka. Poradi, nabidne nekolik modelu bot a necha zakaznika v klidu rozhodnout.

• Velký výběr zboží pro děti
    • Super ceny

Kupovala jsem tady boty protetika, které zde byly o 300,- Kč levnější než jinde. :-) Takže volba byla jasná.

• Krásné a kvalitní botičky za dobrou cenu.Výborná domluva a rychlé odeslání.Příště určitě zase nakoupim.

• Určitě na prvním místě je zde velmi skvělá domluva přímo s paní majitelkou
    • Spolehlivost
    • Vstřícnost

Toto byl můj první nákup a na 100% nebyl poslední.

Nevím proč lidi, jako tato paní prodávají v obchodě. Ta by měla být někde na samotce bez přístupu k lidem. Arogantní, nepříjemná a to jsem jen zavolala a ptala se na konkrétní zboží, zda ho má skladem. Evidentně jsem jí hodně obtěžovala. Ještě mi ze začátku popřela, že dané zboží má. Až po tom, co jsem jí řekla, že by zboží ( kočárek což není úplně levná záležitost)dle paní dodavatelky mít měla, přiznala, že ho má ve skladě, ale že ho nevybalí, protože nemá místo. Tomu říkám přístup. Byla jsem šokovaná! NEDOPORUČUJI!!!! NIKDY VÍCE

• Výborná komunikace
    • Doporučení správné velikosti

Spokojena s rychlosti dodání.

milá paní, poradí, dobré ceny

• bezproblémová komunikace
    • rychlé vyřízení objednávky
    • velice ochotné a vstřícné jednání se zákazníky
    • přehledné internetové stránky
    • žádná

Obchod doporučuji

Neaktualizovaný stav zboží.

• Objednavka byla stornovana ackoli bylo zbozi skladem. Na mou otazku, proc byla objednavka stornovana mi nikdo neodpovedel

• Rychlé jednání

Osobní odběr

• Výhodné ceny, velký výběr, kvalitní obuv