• Užasné jednání,velký výběr všeho pro miminka a někdy lepší cena jak na netu.Ochota ze strany pani majitelky vše vysvětlit i poradit.

Užasné jednání což se dneska jen tak nevidí vřele všem maminkám tento krám doporučuji vyplatí se sem zajít podívat.

• Paní majitelka je velmi ochotná, snaží se pomoci.
    • Skvělý přístup ke kupujícímu - zájemci.

Nikdo Vám nic nenutí a nevnucuje se, jen aby prodal.
    Skvělý přístup.
    Děkuji

• pestrý výběr
    • rychlost dodávky
    • ochota a vstřícnost
    • spolehlivost

Paní majitelka nám pružně nabídla alternativu k produktu, který nebyl momentálně dostupný. Jednání bylo velmi příjemné a zásilka dorazila rychle. Doporučujeme - důvody viz. výše.

• Dobrý a pestrý výběr
    • Výborná domluva
    • Vstřícnost a ochota majitelky
    • Slušné ceny
    • Rychlé dodání zboží

Všem rozhodně na 100% doporučuji :-).

• výborná domluva
    • vstřícné jednání
    • odborná pomoc a rada

Majitelka obchodu p. Vinterová je "umělkyní" ve svém oboru. Díky svým obrovským zkušenostem přesně ví, co prodává a dokáže perfektně poradit. Tento obchod mohu všem vřele doporučit. Zákazníci ale nejlépe udělají, pokud osobně navštíví kamenný obchod. Dostanou spoustu cenných rad. Nám se opravdu vyplatilo ujet 130 km. Se zakoupeným zboží jsme naprosto spokojeni (a to jsme původně chtěli koupit něco úplně jiného :-)

• super domluva
    • vstřícné jednání
    • odborný personál
    • kvalitní zboží
    • nepoznal jsem dosud nic co bych považoval za negativum

V Kočárkově jsme nakupovali několikrát a celou výbavu máme z tohoto obchodu. S p.Vinterovou bylo vždy výborné jednání a hlavně domluva. Je vidět, že zboží co prodává opravdu rozumí a dokáže poradit na co koukat a na co si dát pozor. Tímto bych jí chtěl poděkovat a popřát spousty spokojených a věrných zákazníků jako jsme my :-).

• profesionální přístup, solidní jednání, rychlé vyřízení objednávky

• Výborná a rychlá komunikace, spolehlivý a ochotný přístup.

Doporučuji!

• Perfektní přístup k zákazníkům, velice příjemná a ochotná paní majitelka. Ráda poradí a pomůže. DOPORUČUJI!!!!!!!!!

Člověk zde rád utratí peníze... :-)

• Obchod mi byl doporučen kamarádkou a i já jsem byla spokojená.Jak majitelka tak prodavačka jsou milé a velice ochotné.Kočárek jsem ještě něměla šanci vyzkoušet ale určitě bude vš fajn.Všem doporučuji

Obchod v mé dostupnosti a ceny suprové.

• perfektní komunikace,vstřícnost a ochota,

VŠEM DOPORUČUJI !!!!
    Paní je velice ochotná,poradí a pomůže.Nic pro ni není problém a vše se dá vyřešit.
    Kočárek Mutsy naprosto super a při vzniklém problému (vina z mé strany)okamžitě vyřešila.

100%SPOKOJENOST

• Skvělá komunikace.
    • Dobrá znalost produktů.
    • Ochota a vstřícnost.

Na Kočárkově jsem uskutečnila několik obchodů během několika let a vždy maximální spokojenost, domluva bez problémů a i dobré rady :o).

• Objednávka a doručení OK, Navíc super přístup k vyřízení reklamace po 4 měsících- rychle a v pohodě po e-mailu. Vřele doporučuji!!! Podotýkám, že za reklamaci nemůže obchod, jde o zveřejněný nedostatek kočárku JANÉ a prostě u nás to také dopadlo poruchou. Ale přesto je temto kočárek úplně super.

Super přístup k vyřízení reklamace po 4 měsících- rychle a v pohodě po e-mailu. Vřele doporučuji!!! Podotýkám, že za reklamaci nemůže obchod, jde o zveřejněný nedostatek kočárku JANÉ a prostě u nás to také dopadlo poruchou brzdy. Ale přesto je temto kočárek úplně super.

• komunikace

Rozhodně 100% doporučuji, obchod proběhl rychle, skvělá komunikace, okamžité reakce na e-maily.

Musím souhlasit, rozhodně 100% spokojenost. Velmi vstřícné, rychlé, a především spolehlivé jednání. Okamžité odpovědi na maily a veškeré dotazy. Mohu jen doporučit!

• Obchod mi doporučila kamarádka.Mají na skladě zboží na které bych jinde čekala týdny.Paní majitelka je velmi příjemná a vstřícná :-))

100% doporučuji,jsem naprosto spokojená.Kočárek jsem v pondělí objednala a v úterý jsem ho měla doma.