Rychle jednání i dodání, není absolutně co vytknout 100% spokojenost.
    Knihu jsem měla doma druhý den. Moc děkuji.

• Objednanou a zaplacenou knihu jsem skoro po měsíci sama urgovala. Prý se čeká na dotisk.....budiž,ale že by mi dal o tom někdo vědět???

• Jsem spokojena, jednání bylo rychlé, jasné, srozumitelné. Ochota velká. Děkuji. Sv
    • Žádnou nevidím, jen pozitiva. Doporučuji všem. Sv

Výhoda: rychlé profesionální jednání.
    Nevýhodu nevidím. Doporučuji.

Velmi vstřícný přístup a rychlá dodávka

• objednavka adodani 100%
  • Stále čekám, zásilka 10 dní na cestě:(((

rychlé, perfektně zabalené, vše v pořadku

Po zdržení objednávky byla slíbené malá pozornost, nicméně nic, kromě objednaného zboží, nepřišlo. Doporučuji držet se svých zásad na Vašich stránkách a neslibovat nedodržitelné.
    Děkuji

• Hledal jsem knihu, která je momentálně v běžném knihkupectví vyprodaná. Zkusil jsem tedy najit knihu na internetu a padnul jsem na webovou stránku “Knižníbestsellery”! Myslel jsem, že to neni možné že knihu mají a tak jsem zavolal na kontaktové číslo uvedené na stránce! Dostalo se mi žádané odpovědi a knihu jsem měl doručenou prakticky do 24 hodin! Servis skutečně první třídy!

• Naprosto skvělá rychlost dodání (do poznámky jsem napsala, že potřebuji knihy doručit následující den a vše se stihlo). Ještě mi volali, že možná nestihnout dodat jeden titul a nabídli, že ho dopošlou, abych měla narozeninové dárky na oslavu včas doma.
    • Žádná není

• Tak mohu říct,že jsem byla mile překvapena.Vždy si čtu recenze a v tomto případě mé rozhodnutí bylo na vážkách.Knihu NEJBAREVNĚJŠÍ KUCHAŘKU si přála k narozeninám dcera od přítele a nikde nebyla k sehnání.Riskla jsem objednávku a mohu jen doporučit.Jednání v pohodě i s objednáním a rychlost dodání taktéž v pořádku. Za mě tedy doporučuji a děkuji.

Spokojenost,rychlost a vše v pořádku :o)

• Objednával jsem knížky Harryho Pottera (sadu všech sedmi) a mělo to dorazit v pátek. V pátek mi volal pán z obchodu že se jich objednalo víc než očekávali a že mi to nebudou moci dodat včas. Že mi buď stornuje objednávku nebo pokud na to nespěchám, že budou vědět v pondělí jestli mi to vůbec budou moci dodat nebo ne. Říkal jsem že nespěchám. Ve středu další týden přišlo všech sedm knížek bezpečně zabalených spolu se samolepkou Znamení zla a magickou (a plastovou) hůlkou jako překvapení :D . Bylo to milé a děkuji za profesionální přístup obchodu.

• Byla jsem velmi spokojená

• přehlednost stránek, bezproblémové doručení, zásilkovna

• Velice oceňuji komunikaci, vstřícnost i přístup k zákazníkovi. Na základě osobní pozitivní zkušenosti mohu obchod ostatním kupujícím jednoznačně doporučit :).

Vse dobre, doruceni rychle. Jedine, co se mi nelibilo, ze na obal knihy nalepili reklamni nalepku, ktera sla spatne oddelat. Mela by to byt volba zakaznika, zda si chce znicit obal knihy ci nikoli. Lepsi by bylo nalepku jen prilozit.

• Předobjednávka
    • Zatím jsem neobdržel

Uvidíme až kniha dorazí

- Žádná komunikace o vyřízení objednávky.

• Objednávka dorazila během několika dní
    • Platba přes PayPal
    • Nulová informace o stavu objednávky