• Ok

• Obchod zaplacenou objednávku zrušil, aniž by uvedl důvod zrušení nebo informace o vrácení platby.

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

Vždy se zrušením objednávky také posíláme důvod zrušení objednávky, prosím zkontrolujte svoji poštu, zda se e-mail nenachází ve spamu.

V e-mailu jsme Vás informovali, že Vámi objednané tituly si objednalo více zákazníků před Vámi. Momentálně jsme již doprodali a u nakladatele je nedostupný. Nemůžeme Vám zajistit celou objednávku tudíž ji musíme zrušit. Pokud platba byla uhrazena, částku vracíme zpět. Ještě jednou se omlouváme.

Kdyby bylo cokoliv potřeba, tak nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: [email protected]

Děkujeme za pochopení.
    Tým KNIHY ŠKOLA

• Moje objednávku nemam doručenou 14 dní, i když jsem jí měl mít doručenou za 2-3 dny

Pokud máte možnost nenakupovat v tomto e-shopu, tak jí využijte.

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

V e-mailu jsme Vás informovali, že Vámi požadovaný titul si objednalo více zákazníků před Vámi. Momentálně se zboží doplňuje, čekáme na dotisk u nakladatele. Na základě informací z nakladatelství dotisk bude bohužel v polovině října.
    Omlouváme za komplikace. I nás to mrzí.

Děkujeme za pochopení.
    Tým KNIHY ŠKOLA

• Rychlost odeslání

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

Kdyby bylo cokoliv potřeba nebo při dalším nákupu, tak nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: [email protected] .
    Tým Knihy&Škola

Rychle dodáno, perfektně zahaleno.

Tým Knihy&Škola

• pozdní reakce na objednávku

Učebnice byla v době mé objednávky skladem. Obchod mě informoval až po delší době, že produkt nemají skladem. Čas jsem mohla využít hledáním jiného dodavatele. Teď tu učebnici už neseženu nikde.

Doporučuji, rychle a spolehlivě.

Objednání bylo velice jednoduché, výběr velký, bez problémů jsem sehnala co jsem potřebovala a doručení bylo rychlé.

• výběr
    • ceny
    • málo možností dopravy
    • při volbě dopravy "Balíkovna" se nezobrazily všechny pobočky, musela jsem zadat vzdálenější od bydliště, nevím, zda je to chyba eshopu či neaktualizací ze strany pošty

rychlost a komunikace

Blesková rychlost,až neuvěřitelně!Komunikace obchodu!DOPORUČUJI!!!

• Sortiment

• Velký výběr knih a sešitů pro předškoláky i školáky.

• Knihu, kterou jsem nemohla nikde sehnat, jsem dostala u Vás. Dík.
    • Nevím o žádné.

• Byť se žádný obchod neuskutečnil, e-shop doporučuji. Výborná komunikace a brzké vrácení platby zpět / platila jsem kartou/ .
    • matoucí zadávání objednávky

• žádná
    • Zboží nedorazilo, na email ani vzkazy nereagují

Minulé pondělí 24. 2. jsme objednala hru, kterou jsem uhradila. Do dnešního dne 4.3. hru nemám, na emaily nereagují, na zprávy přes jejich stránky také nereagují! Hru mám jako dárek na pátek. Takové zklamání jsem s ehopem ještě nezažila. Budu dál urgovat, jinak jsme přišla o 918 Kč

• Zboží ani po 11 dnech nedorazilo a to bylo vše skladem

Telefon uvedený na stránkách neexistuje.

Rychle vyřízení a dodání