Zboží jsem objednala před 14 dny, zatím jsem objednávku neobdržela a ani na e-maily nebylo odpovězeno..nevím, co si o tom myslet.. doufám, ze jen nějaký sotek.. věřím, ze příští nákup bude bez problému a obchod bude reagovat ..JV

• zboží mi nedošlo, žádná reakce na email ani na telefony!!!!!

Po objednávce jsem provedla ihned úhradu a doteď se mi nikdo neozval a zboží nepřišlo. Žádná reakce ani po mailu se žádostí o info jak na tom moje objednávka je

rychlost, kvalita, komunikace super

• špatně balené , volné v kartónu ,pokrčená titulní strana + několik dalších stránek

Objednala jsem si 2 knihy, doručení poštou, placení po převzetí. Po rozbalení zásilky byla přítomna kniha s fakturou úplně pro jinou osobu. S obchodem se nelze žádným způsobem spojit, zaplatila jsem a knihy nemám!!! Zkontaktovala jsem se i s paní, které byla kniha zaslána, s domněnkou, že bude mít nejspíše mé knihy, ale bohužel, došla ji také. Pozor možná se jedná o podvod!!! Budu muset řešit jinou cestou!!

• 16.2. som si objednala knihu. V ten istý deň bola objednávka spracovaná. Asi o dva týždne mi prišiel mail, že ako som spokojná a či by som tento obchod knihyprotebe.cz odporučila známym. Dala som vám odvtedy dlhý čas a až teraz píšem recenziu. Nie neodporučila by som vás známym, keďže z Číny mi dokážu dôjsť veci do dvoch týždňov.

Kniha zaplacená a nedoručená, obchod nekomunikuje, není schopen se nijak vyjádřit

Vážený zákazníku,
    Kniha Vám byla dne 10.3. řádně doručena.
    knihyprotebe.cz

• Objednala jsem knihy, ale přišlo mi pouze potvrzení objednávky. Zboží nedorazilo a firma mi neodpověděla ani na dotaz, v jakém stavu je objednávka

• vůbec žádná
    • asi všechno

Zboží objednáno před deseti dny, přišel pouze email kam a co zaplatit. Doposud nepřišel žádný balíček ! Komunikace s obchodem je nulová. Mobilní telefon vypnutý, emailová schránka nefunkční. Dávám firmě ještě deset dnů, poté budu řešit přes příslušné orgány, nejde mi o částku kterou jsem zaplatil ale o to, že tato firma nejspíše podvádí své zákazníky ! A toto jednání je pro slušné lidi nepřípustné !

Kniha Vám byla doručena.
    knihyprotebe.cz

• Mají knihy, které jinde nelze sehnat

Kominukace s obchodem je nulová. Mobilní telefon vypnutý, emailová schránka nefunkční, mám z toho obchodu rozporuplné pocity

roku technický problém a za ten se všem zákazníkům omlouváme.
    Hlavně, že jste zboží dorazilo
    knihyprotebe.cz

Zboží zaplaceno, ale dosud nedorazilo. Je to podvod, nedoporučuji

• Dobré ceny
    • Měli knihy, které jsem nemohl jinde sehnat
    • Zásilka přišla v pořádku
    • Nekomunikují
    • Nefunkční mobil
    • Neberou pevnou linku

Knihy jsem objednal před 10 dny a ihned mi přišlo potvrzení objednávky. Následně mi již nepřišlo žádné avízo, např. o expedici apod. Snažil jsem se tam dovolat, mobil nefunkční, pevnou linku nikdo nebere. Dnes se zde objevila pošta a doručila mi balíček na dobírku. Chvíli jsem zvažoval zda ji převzít, ale nakonec jsem tak učinil. Balíček byl pěkně zabalený a obsahoval mnou objednané knihy, které jsem jinde nemohl sehnat. Výsledek rozporuplný - komunikace špatná, ale služba ve finále dobrá.

roku technický problém a za ten se všem zákazníkům omlouváme.
    Jsme rádi, že Vám zboží dorazilo a věříme, že další objednávka bude v pořádku,

• Nekumunikuju
    • Dlhá doba dodania

Došlo mi potvrdenie objednávky a to je všetko, písal som im mail aj správu cez ich stránku a aj na fb som im písal, ale vôbec nekomunikuju. Našťastie som knižku ešte nezaplatil. Ak sa so mnou spoja, alebo mi kniha príde veľmi rád ju zaplatím a zmením svoje ohodnotenie.

knihyprotebe.cz

Objednávka mi byla potvrzena, zboží nedorazilo.
    Emailový dotaz se mi vrací s tím, že uvedený email asi neexistuje.
    Kniha mi se zpožděním byla doručena, obchod se omluvil s vysvětlením technických problémů.

Vážený zákazníku,
    Kniha Vám byla dne 4.3. řádně doručena.

• Ceny
    • Čekal jsem cca 10dní bez jakékoliv odezvy, ale nakonec problémy vyřešily a vše v pořádku. To se může stát...

Po vyřešení technických problémů, což se může stát každému, eshop doporučuji.
    Dobré ceny a levná doprava od cca 50kč při platbě předem.

Vážený zákazníku,
    Moc děkujeme za kladné hodnocení,

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží objednáno a zaplaceno deset dní a vzhledem k žádné komunikaci víceméně bez naděje, že by vůbec přišlo

Jediné, co přišlo byl email potvrzení objednávky, od té doby nic. Od PPL taktéž žádné informace o převzatém zboží. Telefony nikdo nebere a na emaily neodpovídá

Kniha Vám byla doručena.