solidní výběr, rychlé dodání.

Rychlé vyřízení, při převzetí milá obsluha. Kéž by se takto chovali k zákazníkům i v jiných obchodech.

• Velký sortiment knih
    • Rychlé a bezproblémové doručení (jak přes poštu tak osobní převzetí)
    • Přehledné webové stránky

Na knihy Dobrovský rád nakupuji, protože jsem s nimi velmi spokojen. Už jsem u nich nechal několik tisíc až desítek tisíc korun a vždy bezproblémové. Jen by mohly prodávat police na knihy, protože už je nemám skoro kam dávat :-D . Teď si taky připravuji další knihy na nákup a zase to vypadá, že u deseti zase nezůstane.

• Od objednání do vydání vše proběhlo extrémně rychle (několik málo hodin) a zcela v pořádku, personál milý => naprostá spokojenost.

Rychlé dodání, perfektní komunikace, milá obsluha

• Vzhledem k možnosti výběru si mohu knihu vyzvednout v době, která mi nejvíce vyhovuje.
    • Cena je výhodnější než při nákupu v kamenném obchodě.
    • Rychlost doručení
    • Možnost ověření dostupnosti.

• rezervace s avizováním na vyzvednutí
    • nemám žádné připomínky

+rychlost

rychlost objednávky

• Velky vyber knih pro deti i dospělé
    • Rychle doručení

• "Nejsou lidi", tj.kromě profesionálních knihkupců je v řadách zaměstnanců i dosti vždy velmi ochotných, ale občas málo orientovaných brigádníků.
    • Nevyhovuje mi systém umístění knih.Místy nelogické, abecední řazení jen přibližné. Poslední změnu v systému hodnotím jako změnu k horšímu.

• Dělají akci - Poštovné zdarma
    • Nemají vše skladem a ani nedají vědět,že se zásilka opozdí už na to čekám 11 dní a kdybych se nezajímala jak to s objednávkou vypadá tak ani nevím zda to dostanu či ne.Ještě jí stále nemám.

Rozhodovala bych se zda příště nakoupím.Neboť,když to potřebujete rychle tak se na to nedá spolehnout,že to dostanete.Líbí se mě poštovné zdarma,když je akce nad 300,- kč.

• občas na některé produkty zajímavá cena
    • rychlost a (ne)doručení zboží

10 dnů, stále nedoručeno, vše bylo skladem a zaplaceno kartou. V eshopu stále svítí že to bude doručeno do do 22.10.2019 (je už 28.10.) Na dotaz "kde to vázne" odpověděli celkem rychle, ale prý je problém v jedné knížce, která není skladem, že byla asi zničená. Sami od sebe by mi to ale nenapsali. Každopádně ale na eshopu je ta zmíněná kniha stále skladem 5+ kusů.

Reakce obchodu Knihy Dobrovský

děkujeme za reakci a zpětnou vazbu, bohužel kniha je skladem jen na vybraných prodejnách na sklad musela být objednána.
    Proto se Vaše objednávka zpozdila, za tuto situaci se Vám velmi omlouváme a najdeme Vám vhodnou kompenzaci jako omluvu za způsobené potíže.
    Děkujeme za pochopení s pozdravem, Silvie KD.

• Přístup k zákazníkům.

• Super výběr i v jiných jazycích, slevy, kupony, prijemna obsluha, prakticke usporadani a prehlednost prodejny, krásné internetové stránky.
    • Škoda že některé knihy nemají a musím je objednavat z jiných obchodů.

vše perfektní, pečlivě zabaleno

• Byla jsem velice spokojená.

• Vše rychle vyřízeno.
    • Dobré ceny

• přehlednost
    • rychlost dodání

Rychle dodáni,popis knihy odpovida realu.