• nakoupil v obchodě knihy-holoubkova.cz před 2 měsíci

• Děkuji paní Holoubkové za kvalitně zabalené knihy. Když jsem otevřela krabici spadla mi brada s jakou pečlivostí byly knihy zabaleny. To se dnes opravdu nevidí. Ze srdce děkuji :-)
    • Knihy paní Holoubkové bych doporučila jako povinnou četbu na základní a střední škole.
    • Kdybych věděla to, co je napsáno v knihách paní Holoubkové, můj život by byl kvalitnější a šťastnější.
  • nakoupil v obchodě knihy-holoubkova.cz před 8 měsíci

• Llll

Reakce obchodu knihy-holoubkova.cz

Dobrý den. Ráda bych reagovala na Vaši recenci, abych ji upřesnila.
    Knihu jste si u mne objednala 15. 3. 2018.
    Já jsem ji odeslala 16. 3. 2018 ráno.
    Do recenze jste napsala, že zboží dorazilo za tři týdny.
    Zásilka dorazila na Vaši adresu 19. 3.
    Dle výpisů pošty jste nebyla dvakrát zastižena a jednou jste si sjednala výhradu odnášky.
    Teprve 3. 4. jste si balík vyzvedla, přestože byl na poště kde bydlíte již od 19. 3.
    Veškeré doklady jsem poslala Heurece na ověření, aby bylo vidět, že píši pravdu.
    Mějte se pěkně. Miroslava Holoubková

• nakoupil v obchodě knihy-holoubkova.cz před 8 měsíci

Vše perfektní, osobní přístup, ochota, téměř expresní doručení obratem

• nakoupil v obchodě knihy-holoubkova.cz před 9 měsíci

rychlé a bezproblémové dodání, skvělá komunikace ze strany obchodu

• nakoupil v obchodě knihy-holoubkova.cz před 10 měsíci

+ Ochota a milé jednání

• Naprosto spolehlivé, rychlé doručení
  • nakoupil v obchodě knihy-holoubkova.cz před 1 rokem

• objednala jsem knihy a další den jsem je měla doručené

S knihami od paní M. Holoubkové jsem velmi spokojena, píše srozumitelně a moc pěkně. V minulosti jsem si u ní objednala knihy Planety ve znameních a O svém životě si rozhodujeme sami a i tyto knihy patří k mým
    oblíbeným. Nyní jsem objednala knihy Kvalitní partnerské vztahy, Cesta duchovního rozvoje, Poznejte dobře sami sebe - všechny jsou super!!!!!

• nakoupil v obchodě knihy-holoubkova.cz před 1 rokem

Dodání do druhého dne od zadáni objednávky.Dobrá komunikace se samotnou paní Holoubkovou která má výborný přístup.

• nakoupil v obchodě knihy-holoubkova.cz před 2 lety

výborná komunikace a rychlost vyřízení objednávky

• rychlost a komunikaci

rychlý a bezproblémový

• Narazila jsem na webové stránky pí Holoubkové zcela náhodou. Hledala jsem knihu o životě a o pomoci v nesnadných etapách žití jak pro sebe, tak hlavně pro svoji nešťastnou neteř. Myslím, že jí knihami od paní Holoubkové pomůžu. Zatím ji čtu já a moc se mi líbí. Místo boha si dosazuji to něco mezi nebem a zemí.

Knihy přišly hned druhý den a jak píší předchozí hodnotitelé, mají krásnou vazbu a čtou se velmi dobře. A jak správně píše spisovatelka, knihy je potřeba číst pomalu a třeba se i vracet.

• nakoupil v obchodě knihy-holoubkova.cz před 2 lety

• rychlé vyřízení objednávek a výběr knih
    • zatím žádné

dobrý

• nakoupil v obchodě knihy-holoubkova.cz před 2 lety

• Perfektní kontakt s autorkou a zároveň s odesilatelkou knihy.Byl jsem upozorněn na převzetí objednávky,peněz a na odeslání zásilky.Tak by to asi mělo vypadat u každého dodavatele
    • Žádnou slabinu jsem neobjevil.

Knihu jsem objednal jako dárek k narozeninám manželky.Vše proběhlo bez závad a kniha byla předána a oslavenkyně byla obsahem knihy a způsobem jakým je psaná nadšená.Svědčí to o kvalitě autorky této knihy,protože se problematikou,o které autorka píše,se manželka již delší dobu zabývá.Doporučuji vyzkoušet i ostatním.

• nakoupil v obchodě knihy-holoubkova.cz před 3 lety

• Okamzita reakce,možnost osobního převzetí.

Rychlá a příjemná komunikace.

• nakoupil v obchodě knihy-holoubkova.cz před 3 lety

• Výhodná je zde cena a možnost podpisu autorky.
    • Tuto možnost jsem si uvědomila (bohužel) pozdě
    • a nevyužila ji.
    • Při větším odběru knih by mohlo být zvýhodněno poštovné.
  • nakoupil v obchodě knihy-holoubkova.cz před 3 lety

• Výhodné nakupování bez zbytečného běhání po obchodech a hlavně spolehlivost.
    • Žádné

Každému vřele doporučuji.

• Výhodná cena
    • Žádné

Perfektní

• nakoupil v obchodě knihy-holoubkova.cz před 3 lety

Knihy jsou velice kvalitně vázané i tištěné.Rychlá a příjemná komunikace.

• nakoupil v obchodě knihy-holoubkova.cz před 3 lety

• Knihy jsem si chěla koupit v co nejkratším možném čase a objednávka v e-shopu s osobním odběrem bylo pro mě výhodná.
    • Bonusem pro mě bylo milé setkání s paní Holoubkovou.

Knihy jsem si vybrala na stránkách paní Holoubkové a při osobním odběru pro mě bylo příjemné do všech knih nahlédnout a promluvit si o tom, co mě k nim přivedlo a co od knih očekávám...
    Děkuji za milé setkání a povídání, určitě doporučuji.