• nakoupil v obchodě ABZ.cz před 2 týdny

Našla jsem u nich eknihy,které jinde nemají.Na druhou stranu,kniha ve formátu epub nefunguje ve readeru,ve kterém fungují ostatní v tomto formátu.Věřím,že je to jen ojedinělá chyba.Prodejců eknih je málo a
    tito jsou z těch lepších.Možná ještě k přehlednosti stránek : nejdou vyfiltrovat ebook novinky.

• nakoupil v obchodě ABZ.cz před 2 týdny

• zboží bylo dobře zabalené a dodané před původně avizovaným termínem
    • široká nabídka
  • nakoupil v obchodě ABZ.cz před 2 týdny

Výhodou je rychlost a spolehlivost obchodu.

Dobrý obchod

• Rychlé vstřícné vyřízení
    • Osobní odběr druhý den
  • nakoupil v obchodě ABZ.cz před 3 týdny

rychlá reakce obchodu - objednáno v dopoledních hodinách, odpoledne již odesláno na poštu, kde vyzvednuto následujícího rána

• nakoupil v obchodě ABZ.cz před 2 týdny

Rychlé dodání, dobrá cena. Dostupnost v OVA.

• nakoupil v obchodě ABZ.cz před 2 týdny

• rychlost dodání, dobré ceny

• Rychlé odeslání zásilky
    • Podrobné informace

Vše v pořádku.

• nakoupil v obchodě ABZ.cz před 3 týdny

• Nikoho jiného jsem nenašel, kdo by mi tu knihu zaslal.

• rychlost vyrizeni

• solidnost
  • nakoupil v obchodě ABZ.cz před 3 týdny

• Kniha za velmi atraktivní cenu,doručení na Výdejní centrum zdarma. Za mě ano.
  • nakoupil v obchodě ABZ.cz před 2 týdny

• Slušné ceny, rychlé dodání, osobní odběr bez poplatku, milá paní ve výdeji
  • nakoupil v obchodě ABZ.cz před 2 týdny

Rychlé, solidní jednání. Dobrá cena. Doručení na jejich prodejnu v Praze blízko metra, tj bezproblémové.

• nakoupil v obchodě ABZ.cz před 2 týdny

Vše proběhlo bez problémů a dle domluvy.

• nakoupil v obchodě ABZ.cz před 2 týdny

• Pod nazvem knihy meli vedenou knihu uplne jinou, kterou jsem obdrzela
    • Taktez uvedena spatna cena, po doruceni chybne knihy jsem byla upozornena, ze ta puvodni jeste neni dotistena a stoji o 220 Kc vice

Reakce obchodu ABZ.cz

každý titul přejímáme do naší nabídky s jeho unikátním kódem, se kterým v systému pracujeme. Pokud se výjimečně stane, že distributor knize chybně přiřadí kód jiné knihy, může to skončit jako ve Vašem případě. Po Vaší reklamaci jsme distributora na chybu upozornili, kódy byly přiřazeny správně, aby se to nemohlo opakovat a Vám jsme s omluvou vrátili plnou cenu včetně poštovného. "Nová" cena platí pro "novou" knihu, tedy se zaměněnou cenou ani knihou nijak nesouvisí. Až bude dotisk hotov a Vámi požadovaná kniha se objeví na trhu, můžete si cenu ověřit v kterémkoli jiném knihkupectví. Za komplikace se Vám ještě jednou omlouváme.

Mgr. Radana Kučerová
    Knihy.ABZ.cz

• nakoupil v obchodě ABZ.cz před 2 týdny

Nemám žádné připomínky. Vyslovuji maximální spokojenost.

• nakoupil v obchodě ABZ.cz před 2 týdny

• Jsem ráda, že si i v Německu můžu číst aktuální české knížky.