Obchod doporučuji. Nakupovala jsem zde už několikrát a vždy ke spokojenosti.

• Učinila jsem daný den více objednávek z více obchodů a tato dorazila nejpozději - myslím že za 5 nebo 6 prac.dnů- což je samozřejmě pořád ok.

Jinak vše ok.

první nákup,rychlé dodání

• Zavolal jsem a poprosil o odložení knih, vyhověli a tak jsem knížky získal

Perfktní přítup prodavačky, znalost oboru, nabídka je široká - pro všechny lidičky

• Příznivá cena knihy i cena doruceni

Přehledný web. Dobrá cena knihy. Platila jsem předem. Perfektně doručeno.

jsem spokojena

• rychlost a bezproblémový telefonický kontakt

E-shop uvádí skladem tituly, které fakticky skladem knihkupectví nemá. To je jediný důvod negativního hodnocení.

Ze strany knihkupectví proběhlo vše v pořádku. Akorát by obchod mohl využívat jiného dopravce než Českou poštu. Ta je velice nespolehlivá.

• Sehnala jsem zde knihu, která už je všude rozebraná
  • Objednal jsem si knihu, kterou jsem platil ihned on-line při objednání. Vyrozumění od obchodníka, že platbu obdržel jsem nedostal, tudíž jsem se po nějakém čase rozhodl dobobchodu zavolat. Po dohledání platby mi pán zdělil, že kniha již skladem není, ikdyž mu v době našeho telefonátu stále na jeho webovkách svítidla jako dostupná. Bylo mi přislíbeno napravení situace a do dnešního dne, žádná odezva (e-mail, sms, natož telefonát) a to jsem s prodejcem komunikoval minulý týden....
    Jak to chodí v kamenném krámě nevím, ale jako on-line obchodníka po mé zkušenosti rozhodně nedoporučuji.

• žádná komunikace
    • zboží "IHNED k dodání!!" ve skladu nemůžou najít, tedy ani odeslat
    • za 10 dnů od objednání neschopní dát vědět, že zboží nedoručí
    • při odeslání platby předem zboží nezaslali a na vrácení peněz marně čekám

Tento eshop pro mě nemá jedinou výhodu. Objednala jsem knihu, kterou jsem nutně potřebovala ke studiu. Po platbě bankovním převodem knihu nezaslali a nemalou částku mi stále zadržují.
    Týden po objednání jsem psala 2 emaily, kdy mi bude kniha dodána, ovšem na žádný nepřišla odpověď. 10 dní po objednání knihy, u níž stálo "IHNED k dodání!!", jsem tedy do obchodu volala. Dozvěděla jsem se, že: "noo, ten váš email jsem četla no.", a že knihu ve skladu nemůžou najít, takže mi ji nepošlou, což bych se jinak nejspíš ani nedozvěděla. Stejně tak na vrácení peněz budu asi čekat až do důchodu.
    Můj dojem tedy - služby nevyhovující, jednání přinejmenším neslušné vůči zákazníkovi. Rozhodně nedoporučuji.

• vše v pořádku

Knihkupectví Chrpa mohu jen vřele doporučit. S jejich službami, co se týká nákupu přes internet i přímo v kamenné prodejně jsem spokojená, setkáte se zde s velice příjemným a ochotným jednáním.

• Personál obchodu vynaložil nečekané úsilí k sehnání jednoho z posledních výtisků. Moc děkujeme.

• Osobní odběr v Čáslavi

Byla mi zaslána použitá kniha, popsána od původního majitele. Hrůza.

• Rychlá dodávka zboží

• Rychlost vyrizeni objednavky, prehlednost, velky vyber