• Nekomunikuje

Neseriózní

Reakce obchodu Knihkupectví Athena

Dobrý den, na stránkách mám uvedený mobilní telefon, denně jsem na chatu, který běží na stránkách. Pokud jste měl problém s objednávkou, stačilo zavolat.

• výběr knih v teple domova
    • některé v nižší ceně
    • výdejna v Praze

dobrý e-obchod, v ničem nezklamal, dodání promptní

• Vše je perfektní

Vše je perfektní

• Výborná komunikace! Rychlost!!! Doporučuji :-)

Velmi spokojen.

• Rychlost komunikace, skvělý dárek, děkuji

PERFEKTNÍ

Objednala jsem si 4 knihy, bohužel dorazily jen 3, poslední byla již vyprodaná.....

• Přehledný obchod. Skvělá informovanost o průběhu obchodu, knihy, které jsem sháněla.
    • -

S nákupem jsem byla velice spokojená. Mohu všem jen doporučit.

• Pošta nezavolá kdy zboží dostanu

Objednala jsem si dvě knihy, ale dorazila jenom jedna. Druhá už byla prodaná.
    Jako náhradu jsem obdržela slevu na první knihu. Proto doporučuji tento obchod.

• Super ceny

• rychlost, komunikace
    • nevím

sehnala jsem knihy, které jinde nebyly k sehnání

• spolehlivost
    • odkladání termínu dodávky

Objednaná kniha nám byla dodána zničená, polité a zkrabatělé stránky. K poškození nedošlo při přepravě, byla již takto zaslána ze stany obchodu. Knihu jsem vrátila poštou 15.7.2016, a žádala buď výměnu za jinou knihu nabo vrácení peněz. Žádná odezva 2 týdny. Po telefonické i písemné urgenci ze dne 28.7.2016 slíbil pan majitel vrátit peníze včetně poštovného, nicméně dosud (12.8.2016) peníze nevrátil. Nemáme ani knihu, ani peníze. Toto chování nepovažuji za seriózní a z toho důvodu obchod rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Knihkupectví Athena

Vaší reklamaci jsem vyřídil vrácením peněz.

• Měli knihu, která jinde nebyla k dostání
    • Tento obchod bohužel vůbec nekomunikuje. Objednala jsem si zboží a nepřišel mi ani potvrzující e-mail. Na výdejním místě je nikdo neznal. Když jsem posílala dotaz e-mailem, vůbec se mi neozvali.

Reakce obchodu Knihkupectví Athena

Dobrý den, emaily se odesílají automaticky po vytvoření objednávky. Email Vám podle mě skončil ve SPAMu. Výdejní místo mám kancelářskou budovu, kde pracuji, což je uvedeno v emailu, který jste nedostala. Na stránkách mám uvedený mobil, mohl-a jste mi zavolat...

• Funguje podle mych predstav a dobra cena knih
    • Nevim

Je funkcni a za rozumne ceny

Kniha vypadala jako z antikvariátu. Omšelá, odřená, špinavá. Byl to dárek.

Reakce obchodu Knihkupectví Athena

Dobrý den, pokud jste nebyla spokojena s kvalitou knihy, mohla jste mi napsat a mohli jsme řešit reklamaci. knihy mam ve skladu, je možné, že se pri manipulaci poničila. Stačí napsat email a reklamovat.....

Byl jsem spokojen s rychlostí a fér jednáním.Vřele doporučuji.

• malý výběr knih

Učinila jsem obejdnávku k osobnímu odběru, byť nebyla předána kompletní, došlo k zaslání její zbylé části poštou na náklady dodavatele. Ceny zajímavé. Obchod doporučuji.

• Koupil jsem za dobrou cenu co jsem potreboval