• Přehledný, rychlý a levný.

• Zboží mi ještě nedoručili.... (10 dní)

Reakce obchodu Knihkupectví Mobi

Vaše negativní hodnocení nás mrzí. Obraťte se prosím s problémem na e-mail eshopu info@knihkupectví.mobi, abychom stav Vaší objednávky ověřili.

Děkujeme,
    Knihkupectví U Mobi

Nasla jsem tam to co jsem hledala za nejlepsi penize.

• osobní převzetí bez poplatku

Největší výhodou je možnost vyzvednutí osobně bez poplatku

• Dobrá dostupnost výdejny, rychlé jednání, dobrá pracovní doba.

Celkově mi přišli jako milí lidé a s dost nízkými cenami, osobní odběr v Praze na dostupném místě, to bych viděl jako výhodu. Před svátky mně trochu překvapilo vysvětlení, že hláška "20.12. u Vás" znamená, že si 20.12. můžete osobně vyzvednout, čekal jsem že v tom už je časová rezerva na dopravce. To by možná chtělo napsat jasněji. Ale je to detail, eshop doporučuji.

u Mobi nakupuji pravidelně a mám s tímto obchodem velmi dobré zkušenosti. Zboží je dodáno dle podmínek a s osobním odběrem v Praze není problém.

• bylo mi nabídnuto zboží, které nebylo skladem.

SKVĚLÝ VÝBĚR,MŮŽU JEN DOPORUČIT

Až po písemném kontaktu reagoval obchod a stornoval moji objednávku, ačkoliv při objednávce bylo zboží skladem. 13.12. jsem provedla objednávku,obchod reagoval 18.12.

• Výdejní místo hned u metra.

Na objednávku reakce až po několika dnech!!!!!!, po čtyřech dnech odpověď že požadované zboží není skladem, objednávka zrušena, před vánocemi docela nepříjemná věc!!!!!!!!!!!!!takže nedoporučuji!!!!!!!!!!!!

Spolehlivost

+ rychlost dodání, vyzvednutí přímo na metru, není to první ojednávka, doporučila jsem Mobi i kolegyním, využívají
    - jedině to, že ne všechny tituly které jsem chtěla, měli v nabídce (ale to bylo minimum)

• bezkonkurenční ceny

• Pestrý výběr,osobní možnost odběru v Praze (možnost parkování,rychlé odbavení)
    • Nehledal jsem

• Přehledný web, rychlá komunikace, profesionální a přátelský servis

Už jsem U Mobi nakupoval víckrát a mohu obchod všem doporučit.
    Jaromír Kazda

• Došlo to, ale
    • Trvalo to dlouho.

• Objednávka ani 12 dnech nedorazila, komunikace s obchodem šílená.

• Moc milá a rychlá obsluha. Omylem jsem objednala knihy, které už dcera četla. Zásilku jsem stornovala a objednala jsem jiné. Při převzetí jsem ale z mobilu nahlásila obj.číslo staré objednávky. Teprve doma jsem poznala svůj omyl. Druhý den jsem vrátila původně objednané knihya dostala nové. Vše bylo vyřízení okamžitě a peníze za první objednávku mi byly vráceny na účet hned druhý den. A to vše dva dny před štedrým dnem. Paráda.