• Velmi profesionální přístup
    • Precizně povedená práce, dotažená do konce
    • Čistota po montáži
    • Oproti jiným firmám, bezkonkurenční slíbená i dodržená doba dodání.

S firmou Klimatizacedodomu.cz jsme byli naprosto spokojení. Jednalo se o instalaci klimatizace Toshiba do rodinného domu. Od prvního oslovení, do realizace uběhlo ca týden, což bylo u ostatních firem nemyslitelné. Technik firmy přijel na místo, ještě před realizací/ nabídkou, zjistil možná úskalí a následně byli připraveni, na to co je při montáži klimatizace může překvapit. Montáž proběhla v naprostém pořádku, vše čisté, zalištované a hlavně funkční! Nabídka odpovídala výsledné faktuře. Klimatizaci máme chvilku tak nemůžu hodnotit zatím značku Toshiba, ale tuhle firmu (Klimatizacedodomu.cz) bych se nebál doporučit komukoliv.

• výborná spolupráce
    • krátký termín
    • pečlivá a kvalitní práce
    • výhodná cena včetně dopravy a montáže

***** jednoznačně doporučuji

• Perfektní informace na webstránkách . Rychlé dodání s možností platby na dobírku.
    • Vyobrazení vnitřních klimatizačních jednotek ze 360° (alespoň těch dražších)

Obchod je opravdu dobrý, přímo perfektní.

• Perfektní spolupráce, pečlivá montáž, dobré ceny

• Dobré rady, rychlá dohoda, včasná dodávka, pečlivá práce, korektní jednání.
    • Není

Doporučuji případným zájemcúm.

• rychlá reakce na poptávku
    • skvělá domluva zakázky
    • bezvadná komunikace s dodavatelem

bezproblémová instalace
    vše proběhlo přesně dle dohody

• Slušná cena, krátká dodací lhůta, rychlé a perfektní provedení.
    • Profesionální přístup.

Cena odpovídá nabídce. Vstřícní, slušní, profesionální jednání.
    Doporučujeme všem.

• + odborná montáž a předvedení
    • + termín montáže

• Nejrychlejší a vstřícná komunikace, na čem jsme se domluvili, to bylo beze zbytku splněno, velká spokojenost

Určitě obchod doporučuji pro spolehlivé a zodpovědné jednání

• -
    • -

Objednal som si odvlhčovač. Na stránke obchodu bolo písané, že je skladom. Druhý deň po objednávke mi volali z obchodu že odvlčovač skladom nieje, či chcem počkať. Počkal som - o pár dní na to mi však volali z obchodu, že sa zmenila cena produktu (navýšila o 500kč). V tomto prípade som objednávku zrušil.

Reakce obchodu Klimatizacedodomu.cz

Odvlhčovače byli vyprodány již na začátku prosince 2014 v celé Čr. Naskladnění pro Čr se posunulo až na 22.1.2015. Do té doby neměl skladem nikdo v Čr.Dodavatel oznámil kdy budou skladem, ale že se zdraží neřekl.Pokud by jste objednávku zrušil hned, stejně by jste čekal. Po naskladnění pak zdražili všichni.

Spolehlivost, velmi dobrá komunikace.Jsem moc spokojen

• cenová nabídka

• Dobrá dohoda a dodržení domluvených věcí. Pečlivost při montáži.

Doporučuji. Na rozdíl od velkých firem pružnější jednání, solidní a transparentní ceny.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Výborná komunikace. Rychlá dodávka i instalace. Příkladné udržování čistoty.
    • Nejvýhodnější cenová nabídka.

Doporučuji.

• Dobrá cena
    • Bezproblémová montáž
    • Výborné webové stránky pro orientaci ve výrobcích

Doporučuji všem zájemcům o klimu.
    Zájem firmy o zákazníka.
    Vše fungovalo tak, jak bylo domluveno.
    Doporučuji všem.

• rychlost dodávky
    • práce nebyla až tak precizní jak si pan jednatel nacenil

víceméně nedoporučuji

Reakce obchodu Klimatizacedodomu.cz

Děkujeme Vám za recenzi :),nicméně můžete se vyjádřit přesněji? Můžete uvést číslo faktury a druh dodaného zařízení pro Vaši věrohodnost.. Díky

• Rychlá domluva ohledně termínu prohlídky i vlastní montáže. Nejlepší cena za dodané výrobky, příznivá cena za montáž. Kvalitní provedení práce. Vše naprosto bezproblémové.

• Rychlé dodání i instalace ani ne do týdne. Čistá práce, nezanechali po sobě žádný nepořádek. Slušná cena za instalaci. Klimatizaci jsem zatím moc nezkoušel ochladilo se.

Doporučuji!!!!

• Rychlá domluva na termínu prohlídky i následné montáže, solidní jednání, poradenství, bezproblémová instalace...
    • Kéž by byla takto dobrá zkušenost i s jinými firmami.
    • Klimu používám měsíc téměř denně, za tu krátkou dobu žádný problém.

Neváhám firmu doporučit.