• Napsali, že mají skladem-klamani zakaznika
    • Nedodali dodnes
    • Nechalu přístup e-shopu, proč takhle klamou zakazniky

Nepochopitelné

Reakce obchodu KLelektronik

Dobry den,

děkuji za Vaší reakci. Objednané zboží není skladem a to taky máme uvedeno v dostupnosti zboží.

Na objednávku je Vám odepsáno že objednané zboží není skladem.

30.10.2023 je odpovězeno že zboží nemáme skladem a do dneska neodepsána.
    30.10.2023 odpovězeno na Vás ohledně dotazu na objednávku a do dneška neodpovězeno.
    31.10.2023 je odpovězeno že zboží nemáme skladem a do dneska neodepsána.
    3.11.2023 je odpovězeno že zboží nemáme skladem a do dneska neodepsána.

V případě že zákazník nekomunikuje, tak je problém se zákazníkem domluvit.

S pozdravem Miroslav Klvaňa

• Po více než týdnu nedorazilo zboží, které bylo avizováno skladem. Stále slyším pouze výmluvy prodávajícího, jako rozbité auto apod...

Tento obchod již nikdy více.

na e-shopu uváděno jako skladem, dodání cca měsíc

• velmi dlouhá doba dodání
    • komunikace obchodu

Objednané zboží jsem ihned zaplatil převodem a když nepřicházelo, volal jsem prodávajícímu. Paní tvrdila, že zboží odešlo ve středu a bude vhozeno v obálce do schránky bez jakéhokoliv předchozího upozornění. Další hovor již nikdo nezvedal. Na nedělní e-mail bylo dnes zodpovězeno, že zboží teprve bude expedováno. Týden po platbě! E-shop spíš nedoporučuji

Dostal jsem jiny vyrobek, nezli byl na obrazku. Za vyrobek jsem zaplatil temer 300 a vyrobek ktery jsem ve skutecnosti dostal jsem nasel za 124. Nicmene, vyrobek funguje.

zlobím se !!!

• Nabízí zboží, které se již nevyrábí

• Dobrá komunikace

Přesto, že bylo uvedeno, že je zboží na skladě, přesto mi přišel mail, že teprve čekají dodávku a doposud nic nepřišlo.

• Rychlé doručení
    • Zejména nekvalitní polské produkty

Objednal jsem LTE anténu. Anténa sice funguje ale stejně jako malinká anténa za 200. Hliník poškrábaný a nekvalitní. Zde už nenakoupím

• Termín dodání

• zboží neodpovídá zadaným parametrům

• Nevstřícne jednání a neochota

• Pomalé dodanie objednavky

• Ctecka OP je neumi cist,coz me nepotesilo,naklady na reklamaci jsou temer stejne jako jeji cena.

Prodavaji vyrobky z polska,to uz radeji cinu.

• Výrobek nefunkcni

Jedna ze 3 položek byla dodána špatně, jiný výrobek než byl objednán. Sice uznali chybu, ale nabídli slevu pouze 50 Kč, které nakonec ani neposlali.

• zbozi chybne oznaceno jako LIFEPO bateri, pritom je to puze LiION

• Je jediná, a to, že obchod doručuje zboží do zásilkovny. Tudíž levnější doprava.
    • Špatná komunikace. Zboží mi bylo doručené jiné, než jsem v poznámce objednávky požadoval. Jiná specifikace, než je na obrázku a na které jsem trval. Po telefonu mi bylo sděleno, že dostanu přesně takový, jako je na obrázku! Nestalo se. Výslovně jsem napsal, jakou specifikaci potřebuji a jakou nikoliv. Přišla přesně taková, jakou jsem nechtěl!!!

Nemám slov dál okomentovat neprofesionální přístup. Moožná by se obchod měl věnovat pouze elektronice jako KL elektronik a ne dalšímu druhu zboží, kterému nerozumí!!!

• odeslání až po třech dnech po objednání a zaplacení
    • pan majitel má trochu zvláštní způsob komunikace

Výrobek mají v nabídce, ale nakonec není.