• nakoupil v obchodě KITEBOARDING.CZ před 3 týdny

Výborná komunikace, prodávající ochotně poradil a dokonce nabídl další produkt se slevou. Doporučuji

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme Tomáši za supr čupr recenzi! Doufáme, že ti kite bude dlouho sloužit a kdyby sis s něčím nevěděl rady, kdykoliv se na nás obrať. Za tým KITEBOARDING.CZ ti přeji mnoho větrných dní Matěj.

• nakoupil v obchodě KITEBOARDING.CZ před 1 měsícem

• Perfektni komunikace, ochota, vse co bylo slibeno bylo dodrzeno, okamzite odeslani

Naprosta spokojenost.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za tuto recenzi! Jsme rádi, že jsme vám udělali radost. Kdykoliv se na nás můžete znovu obrátit! Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

• Výborná komunikace a domluva
    • Když není zboží skladem napíší Vám aspoň přibližně kdy ho dostanete. A ono tak i přijde.

Potřeboval jsem vědět přesněji kdy mi board přijde, kvůli odjezdu na dovolenou. Poslal jsem e-mail a přesnější termín jsem se dozvěděl a všechno klaplo.
    Super obchod :)

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Mnohokrát děkujeme za pochvalu. Vážíme si toho a budeme se snažit i nadále.
    Lenka Žůrková

• vstřícné jednání

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Viktore, i tentokrát mnohokrát děkuji za nákup a těším se na kajtový report z Mongolska! Lenka

perfektni komunikace

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Míro, moc děkujeme za pochvalu! A těšíme se na další společnou komunikaci :-)
    Za celý team pozdravuje Lenka Žůrková

• nakoupil v obchodě KITEBOARDING.CZ před 3 měsíci

• Ochota poradit

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za hodnocení a těšíme se, že budeme moci příště opět poradit. Kiting nás baví!
    Za celý tým zdraví Lenka Žůrková

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Ahoj Miro, děkujeme za krásnou recenzi. Vždy se snažíme zboží expedovat do druhého dne. Ještě jednou díky za tvou recenzi a za tým KITEBOARDING.CZ ti přeji mnoho větrných dní, Matěj.

• nakoupil v obchodě KITEBOARDING.CZ před 4 měsíci

• Perfektní web, ceny a komunikace
    • Rychlé a spolehlivé jednání

Nakupuji zde dlouhodobě, naprostá spokojenost.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Ahoj Milane, díky za tvou krásnou recenzi! Doufám, že s námi budeš spokojen i nadále a já ti můžu slíbit, že se budeme stále snažit dělat maximum abychom ti vyšli vstříc! Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

• ochota, příjemné jednání

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Díky díky díky a ještě jednou díky! Tvoje spokojenost je u nás na prvním místě. Budeš-li potřebovat pomoct nebo poradit, kdykoliv nás můžeš kontaktovat. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

• nakoupil v obchodě KITEBOARDING.CZ před 5 měsíci

• výborná komunikace

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za ti za krásnou recenzi. Každý den se snažíme dělat maximum pro vaši spokojenost a recenze jako tato je naše odměna! Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

• nakoupil v obchodě KITEBOARDING.CZ před 5 měsíci

• Skvely zakaznicky servis

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Ahoj kitere, jsme moc rádi, že jsi byl s námi spokojen. Kdybys někdy potřeboval pomoct nebo poradit, neváhej a napiš! Za tým KITEBOARDING.CZ ti přeji hezký den Matěj Kotrla.

• nakoupil v obchodě KITEBOARDING.CZ před 6 měsíci

• Profesionální prodejci, rádi pomohou, poradí

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Zdravím Kamile, děkujeme ti za tvé hodnocení! Jsme rádi, že jsme ti pomohli a poradili, kdykoliv se na nás můžeš znovu obrátit. Za tým KITEBOARDING.CZ ti přeji hezký den Matěj Kotrla.

• nakoupil v obchodě KITEBOARDING.CZ před 6 měsíci

• přehledný e-shop
    • bezproblémové dodání

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Ahoj Same, děkujeme za tvou recenzi a tvůj nákup. Udělal jsi nám na modré pondělí velkou radost! Těším se někdy příště. Za tým KITEBOARDING.CZ ti přeji hezký den Matěj Kotrla.

• nakoupil v obchodě KITEBOARDING.CZ před 7 měsíci

pohoda

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme Vám za Váš čas a Vaši objednávku. Kite, který jste si objednal jsme bohužel neměli skladem. Při Vaší další objednávce se vynasnažíme abyste byl opět spokojen.
    Za tým KITEBOARDING.CZ přeji hezký den Matěj Kotrla.

• nakoupil v obchodě KITEBOARDING.CZ před 7 měsíci

• vstřícnost
    • velká ochota

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Milá Lucko, děkujeme za váš čas a krásnou recenzi! Na webu stále pracujeme a snažíme se ho stále zdokonalovat! Za tým kiteboarding.cz přeji hezký den Matěj.

• nakoupil v obchodě KITEBOARDING.CZ před 8 měsíci

• doručení do druhého dne pracovního týdne

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Zdravím Honzo. Děkuji za hodnocení.
    Snažíme se. Dříve jsme dokonce byli schopni dopravit ještě tentýž den. Nicméně dopravce České dráhy už svou službu ČD Kurýr neposkytuje :-(
    Za celý team vám posílá pozdravy, Lenka Žůrková

• skvělá komunikace
    • nabízené zboží odpovídá doručenému

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Udělal/a jste nám hezčí pondělí! Děkujeme za pěkné hodnocení. Budeme se snažit i nadále. Slibujeme.
    Za celý team zdraví Lenka Žůrková

• Rychle dodání

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za hodnocení a těšíme se na další spolupráci.
    Za všechny zdraví Lenka Ž.

• nakoupil v obchodě KITEBOARDING.CZ před 8 měsíci

Najlepsi obchod s kite vybavením

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme moc. ...a slibujeme, že se budeme snažit být stále dobří.
    Pěkný den za celé osazenstvo přeje Lenka.

• nakoupil v obchodě KITEBOARDING.CZ před 8 měsíci

• Je to jediný spolehlivý a erudovan obchod se sportovními potřebami pro kiting, a to nejen v ČR.
    • Pokaždé mne infomují fundovaně o technických parametrech zboží a případně doporučí změny v objednávce. Pokaždé ve prospěch mých potřeb.
    • V případě problémů s doručeným zbožím, nebo jeho kvalitou, veškerou nápravu řeší okamžitě a náklady berou na sebe.
    • Bylo by dobré, kdyby měli své zastoupení i v Praze.

Nejlepší obchod na kiting.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za tak krásné hodnocení. Zavazuje nás to dalšího snažení se.
    Za celý team zdraví, Lenka Žůrková