• Rychlé dodání zboží. Krásné formy na bábovku.

• Výborná komunikácia, ochota, rýchlosť vybavenia objednávky

Velká spokojenost

Před objednáním jsem u Vás vznesl dotaz na který jste vůbec nereagovali:
    Dobrý den, chci se zeptat:
    Máme už dlouhou dobu hranatý hrnec WOLL PROFI GUSS, 28cm. Úplná spokojenost. Asi před rokem jsem zjistil, že se roztříštila poklice na úplně malé kousky, zatížena nebo namáhaná nebyla.
    Předpokládám, že hrnec, co nabízíte - TITANUM NOWO, WOLL 28cm, hranatý, je stejný, asi bude pokračovatelem té původní výše uvedené značky.
    Možná mi to potvrdíte, jestli to tak je, každopádně chci objednat u Vás tu poklici. Ta původní měla v úchytu ještě možnost přistavení, nebo zastavení úniku páry. Má to i ta Vaše?
    Dejte prosím vědět. Děkuji za info, poklici bych objednal obratem.
    Přeji hezký den
    Naštěstí ta poklice je super, takže jsem spokojen.

Reakce obchodu KitchenStyle

jsme moc rádi, že poklice sedí, mrzí nás že jste si nepřečetl naši odpověď a uvádíte zde že jsme nereagovali. Na Váš dotaz v 15:00 jsme reagovali v 16:30, odpověď i doporučení poklice jistě naleznete ve své emailové schránce. Děkujeme a přejeme ať poklice vydrží opět dalších 10 let.

Vše v pořádku, rychle vyřízeno, spokojenost.

• krásné zboží, rychlost dodání, pečlivě baleno

Rychlé a vstřícné jednání

Objednávka rychle vyřízena, zboží perfektně a bezpečně zabalené, jsem spokojená.

• velký výběr zboží
    • kvalitní výrobky
    • rychlé doručení

Zboží mi bylo doručeno velmi pečlivě zabalené, aby nedošlo k poškození. Objednávka byla velmi rychle vyřízená.

• Skvěle zabaleno. Pěkné zboží. Rychle dodáno

První nákup a velká spokojenost.Moc chválím.

• maximální spokojenost

Zboží bylo perfektně zabaleno aby se nic nerozbilo. Tedy vše dorazilo v pořádku.

• neragují na obratem zrušenou objednávku,zboží si musíte následně převzít a poslat zpět - prý se jim tom bude těžko hledat.když zo mepřevezmu, zboží jsem vrátilo,dle sledování balíčku bylo doručeno zpět a dosud nemám žádnou reakci o vrácení platby za zboží

špatná komunikace a nevstřícnost,nemám vrácenu platbu

Dobrý den paní Javůrková,
    Vaši recenzi upřímně nechápeme. Vy jste si u nás objednala zboží, které jsme Vám odeslali. Pokud jste si nákup mezitím rozmyslela, mohla jste zboží odmítnout převzít, proces by se tím výrazně urychlil. Následně jste nám zaslala oznámení o vrácení, na které jsme ihned reagovali emailem. Zboží jste nám odeslala zpět, ale chvilku dobu trvá, než dojde ke kontrole zboží a vrácení peněz.
    Bohužel nemůžeme vrátit peníze ihned na základě zaslání emailu, že zboží vracíte.

Vše v pořádku

• Předražené
    • Nabízí slevu, ale nakonec ji nepromitne do ceny

Reakce obchodu KitchenStyle

moc nás mrzí, že se Vám nepodařilo zadat do objednávky zaslaný slevový kód. Je škoda, že jste nás nekontaktovala, rádi bychom Vám poradili, kam jej máte zadat. Váš názor že máme předražené zboží nás také mrzí, protože máme téměř nepřetržitě nemalou část zboží ve slevách, které bereme ze své nikterak vysoké marže. Prodáváme kvalitní značkové zboží, jehož cena se nedá srovnávat s výrobky Čínských eshopů, které v poslední době zahlcují náš trh.
    Přejeme, aby Vám zakoupený teploměr dobře sloužil.

• Spolehlivost