Nabizeji zbozi ktere nemaji…. Firemni ostuda

• Peníze obdrželi, na e-mail nereagují

Zboží nemáme a ani nevíme kdy dojde, žádná informace o datumu dodání.

• Vyšší cena dopravy

• Ceny
    • Špatná komunikace
    • Na zboží skladem se čeká dny až tydny

Obchod na mejly nereaguje.
    Telefonická komunikace obtížná, pan nechce vědět čislo objednávky, ale seznam zboží...
    Poté tvrdí, že zboží je od pondělí na cestě, dnes je čtvrtek a zasilkovna celou dobu "mlčí " a o ničem neví. Když mu toto řeknu, zakokta se a chce položit se slovy "Dam vám vědět". Když rychle skočím do řeči s dotazem jak a kam dá vědět, je pan opět zmatený...
    Velice neseriózní pristup, evidentně malý obchod v "domácím" prostředí a nejspíš v jednom člověku, který zcela nezvládá komunikaci a logistiku.

vše bez problémů, rychlé dodání

rychlost, spokojenost

• dlouhá doba dodání bez jakékoliv reakce od data objednávky

• Zboží objednáno a zaplaceno (ano, moje blbost) 14. dubna, obratem přišla faktura a informace o odeslání zboží. Do dnešního dne nebyla objednávka doručena, obchod na emaily nereaguje. Peníze samozřejmě vráceny nebyly. Jednoznačně nedoporučuji cokoliv objednávat a už vůbec ne platit před doručením.

Zboží zatím nedorazilo. Na email nikdo neodpovídá.

nemám větši zkušenost

Zboží zatím nedorazilo.

Přišlo dnes až po třech týdnech kvůli problémům ve výrobě, ale vůbec nevadí, počkal jsem si, doručeno nádherně zabalené, kvalitní výrobek bukový výrobek. Trpělivost růže přináší!!! Obchod vřele doporučuji.

Nekomunikují, nelze se telefonicky dovolat ani v jimi určené dopolední hodiny.

Reakce obchodu Kitchenstore

u objednaného brousku byla informace o dočasné nedostupnosti i s přibližným termínem dodání. Výrobce se opozdil s výrobou a my musíme čekat. Toto my bohužel nejsme schopni ovlivnit. Nedostatek těchto brousků je v celém regionu. Je nám to líto, ale některé věci nejsme schopni ovlivnit.

• Nezvedají telefony, uvádějí možnost kontaktu pouze 8:30 - 11:00 hod, násobně bez úspěchu

Nedoporučuji platit za zboží předem!!

• Ok

dlouhá doba dodání

• okamžitá reakce

výhoda

• Po 7 dňoch neprišla žiadna informacia kedy bude tovar doručeny

Reakce obchodu Kitchenstore

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Posílali jsme vám zprávu ohledně dodání vaší objednávky. U těchto netradičních příborů a takového množství je bohužel nutné počítat se zdržením. Děkujeme za pochopení.

• Velmi rychlé jednání.
    • Zboží jsem kupovala pro organizaci, nemusela jsem platit předem, poslali fakturu se splatností.