• ok

• rychle doruceni zasilkovnou na mou adresu

Rychle doruceni, dobre zabaleni.

• vstřícnost, rychlost, ochota

Zboží jsem mi bylo doručeno včas, ještě před štědrým večerem, v což jsem ani nedoufala. Děti se tedy mohly radovat z vytouženého dárku v den D.

Doplnění recenze, kterou jsem učinila začátkem roku 2020, v obchodě KIMAZU.cz jsem koupila panenku, která bohužel byla pod stromečkem velkým sklamáním- nefungovala, nicméně obchod toto nemohl a nemůže ovlivnit. Panenka byla doručena extrémně rychle, na to, že byla obj. necelý týden před štědrým dnem. Za to obchod chválím a myslím, že se to běžně nestává. Panenku, jsem co nejdříve reklamovala, ale bohůžel se jednalo o konec roku,takže se mnou obchod z pochopitelných důvodů nekomunikoval. Po napsání negativní recenze se mi pán ozval a řekl mi postup reklamace. Sice slíbil, že pokud bude panenka opravdu nefunkční (a měl zjištěno, že je na skladě u dodavatele), tak mi co nejdříve pošlou novou. Zatím teda panenku nemáme (asi nebyla na skladě, reklamace proběhla 3.1. - tj. neuběhlo zakonných 30 dní na vyřízení reklamace, ač zbývá opravdu pár dní ). Podle mailu, který mi dorazil včera od pana z Kimazu (což byl po téměř měsící první kontakt, od informativního mailu ohledně reklamace, nejspíš také rakce na maila, který jsem napsala s dotazem o postupu a průběhu reklamace), by měla být panenka poslána začátkem týdne. Snad tedy vše proběhne jak má.
    Pan mě poprosil o změnu negativní recenze, kterou jsem napsala. Původní text reklamace ponechávám, jelikož si nemyslím, že je tam psala něco špatného co by mělo ovlivnit nakup u tohoto obchodu. A také proto, jelikož mi obchod již napsal odpověď, že mám vymazat tuto recenzi, což se mi povedlo dokomunikovat až před třemi dny!
    Původní recenze: Dobrý den, zboží bylo doručeno velmi rychle, na to že jsem ho obj. na poslední chvíli. Nicméně panenka nefunguje jak má (nehýbe pusinkou, nejde jí po spánku probudit, a vlastně ani nevydává zvuky pri pití) a pod stromečkem se jenalo o velké zklamání. Bohůžel nemám zatím odpověď na maila ohledně reklamace zboží (jsou svátky, takže je to dost problémové).Panenka je jinak velmi krásná, ale je nám k ničemu.
    Bohužel nevím, zda bych u obchodu znova nakoupila. I když hračky mají krásné ceny, rychlé dodání, kvalitu hraček (kont. Zapt creation) obchod nemůže ovlivnit, jelikož u panenek baby born a annabell kvalita dost pokulhává. Komunikaci obchodu však hodnotím ne uplně dostatečnou.
    S přáním hezkého dne.

Reakce obchodu Kimazu.cz

Dobrý den, prosím o odstranění Vašeho špatného hodnocení. Řešíme standardní reklamaci tak jako s každým jiným zákazníkem, kterému hračka nefunguje, jak má. S pozdravem Kimazu.cz

• krátká dodací lhůta, blízko bydliště

zboží jsem mela pripraveno v zasilkovne. Nemusela jsem dlouho cekat na zbozi slo to velmi rychle jsem moc rada a dekuji

Doručení bylo hned tak vřele doporučuji

• zboží skladem dobrá cena

• Velmi rychlé dodání zboží i přesto , že je před vánocemi.

• Dobrė ceny.
    • Hračky byly volně v krabici bez obalu.

• Celkem rychlé dodání objednaného zboží.

S obchodem jsem spokojen.

• Rychle dodani,kvalita zbozi,moznosti prepravy

• super rychlé dodání

Komunikace, rychlost, vstřícnost

Rychlé dodání

S nakupem jsem spokojena, nemam co vytknout.;)

• Vše proběhlo v pořádku, rychle, tedy spokojenost.

• jsem spokojena