v neděli objednáno, zboží skladem, v úterý doručeno, naprostá spokojenost

Reakce obchodu KIGU

Děkujeme za pozitivní recenzi. ANO, na rychlosti si zakládáme, proto se snažíme mít všechny overaly skladem a odesílat ještě týž den. Hezký den, Vaše KIGU.cz

• Zboží skladem
    • Bezproblémová komunikace
    • Vysoké ceny

Narozdíl od jiných obchodů bylo zboží skladem a proto ihned dostupné.
    Také se zdá, že kvalita zboží je lepší než v ostatních. Cena se mi vzhledem ke kvalitě zdá přece jen trochu vyšší, ale dobře pokud se jedná o originál. Proto mě trochu zarazilo, že na overalu je made in china a cedulka kigu.cz i když by se mělo jednat o výrobek Sazac. Navíc barva, ocas a uši, se mi zdá trochu jiná, než na stránkách Sazac.
    Každopádně ale je zboží kvalitnější než z Ali apod.

Reakce obchodu KIGU

Dobrý den, děkujeme za recenzi a dovolte nám vysvětlit komentář zákaznice Makee: Vzhledem k tomu, že jednorožců prodáváme opravdu hodně a jsme pro Sazac relativně velký odběratel, mame u naších nejprodávanějších produktů výhodu toho, že nám Sazac našívá šítek s KIGU.cz...není to však u všech druhů overalů (jen u kterých se to Sazacu vyplatí, jelikož se jich vyrábí pro nás hodně). Made in China najdete na všech produktů Sazac...Sazac je sice japonská firma ale jako 99,9% celé textilní produkce na světě pochází z Číny nebo Bangladáže...něco jako iPhone, je sice z USA, ale vyrábí se v Číně...nicméně ještě jednou děkujeme za komentář, za chválu ale i za "kritický" komentář. Hezký den všem

P.S.: NA VŠECHNY NAŠE VÝROBKY DÁVÁME 2 ROKY ZÁRUKU A MOŽNOST OKAMŽITÉ VRÁCENÍ ZBOŽÍ BEZ UDÁNÍ DŮVODŮ DO 14 OD NÁKUPU!

• Rychlé dodání, skvělá komunikace

• Ve vyřízení objednávky se objevily drobné komplikace, ale obchod mi vyšel maximálně vstříc, udělal vše moji spokojenost. A mikina je opravdu hezká jako na obrázku.

• Internetový obchod
    • -

Objednávala som pre dcérku mikinu, prišla v poriadku, len ma zaskočilo, že voňala ako už opraná a naavivážovaná. Bolo mi povedané, že mám určite novú mikinu, že niekedy to tak operú, keď je zle vyvetraná od výroby. Inak všetko ok.

• Nemusím nikam chodit.
    • Nákup během pár minut.
    • Žádné jsem neshledala.

Úspora času
    Zboží dorazilo dle mého přání a v pořádku

• Nekvalitní zboží za nepřiměřenou cenu.

Dcera si overal vybrala a přestože byl až 3x dražší než jinde, dorazil s rozpáraným švem :-(

Reakce obchodu KIGU

Děkujeme, i za nepozitivní recenzi. Ikdyž všechny naše kigu řádně kontrolujeme, může se stát, že nám někdo něco unikne. Určitě to bereme na sebe, nicméně na naše kigu dáváme záruku a není nic jednoduššího než nám zavolat a my vám pošleme nové kigu nebo obratem vrátíme peníze. Za to ručíme. Ale i tak děkujeme za recenzi, je stále prostor ke zlepšení. Vaše Kigu.cz

• rychlost a kvalia

odporucam urcute

• rychlost dodání

skvělá komunikace, rychlé dodání, kvalitní výrobek

• rychlá doba dodání
    • suprová komunikace
    • kvalita zboží
    • žádné nejsou

Hledala jsem overal jednorožce, ale nenašla jsem nikde ten, který jsem chtěla. Až tady na Kigu.cz. Je to originální a bezva dárek.
    Co se týče komunikace, nemám jediný problém. Měla jsem veškeré informace a domluva byla rychlá a skvělá. Nakupuji na internetu hodně a tento e-shop, jako jeden z mála, jedině doporučuji.

• Nemá

Veliká spokojenost s rychlým dodáním, spolehlivost a kvalita.

• vstřícná komunikace

super obchod

• Ochota, profesionální přístup a naprosto skvělé zboží :-)

Rozhodně doporučuji!
    Hovořila jsem i přímo s človíčkem z firmy, který mi ochotně pomohl a byl velmi milý!
    Zboží dorazilo včas a bez problémů. Propracovanost detailů na overalu byla dokonalá! Moc děkuji

• výborná komunikace ohledně dodávky zboží
    • nenaskladněné zboží

OK

• seriózní jednání
    • nevím o ničem

naprosto famózní přístup majitele ohledně dohody vyzvednutí zboží, ochota a vstřícnost, která nebývá vždy standardem. Děkuje

Velice výborná komunikace s obchodem.Zboží nejdříve neměli,ale po oslovení se velice snažili a zboží bylo hned do tří dnů na skladě.

• pohodlně z domova

solidní obchod, bez problémů

Vstřícná komunikace, zboží splnilo očekávání, maximální spokojenost.Doporučuji.

• Skvela komunikace, rychlost dodani.

Doporucuji jako spolehlivy prodejce.