• skvělá kvalita
    • perfektní komunikace

Když balík přišel, byl v něm jiný produkt, než jsem si objednal. Prodejce však ihned zareagoval na telefonát a ihned zaslal správné zboží. Super!

Velká spokojenost. rychlé dodání a výborná komunikace.

Objednávka mi byla doručena rychle a vše v pořádku.

• Perfektní komunikace, vstřícnost a snaha pomoci při dlouhém dodání ze strany České pošty.

Nevím jaké zkušenosti máte s výrobcem overalů - podoby zvířat, ale
    alespoň dvě velikosti by se šikly. Ten rozsah je moc velký. Děkuji
    Fialová

• Velmi, velmi vstřícné jednání.

• Zboží je kvalitní a za dobrou cenu a přijde Vám za pár dní.
    • Žádná není ;-)

Obchod Kigu je skvělý a mají tam samé úžasné věci za dobrou cenu a kvalitu.

S obchodem jsem maximálně spokojen, pěkné přehledné stránky, rychlé doručení zboží, skvělá komunikace.

• velký výběr
    • 0

Pořád to ještě nemám

Reakce obchodu KIGU

Nevím jak mám službu hodnotit, zboží jsem objednávala 26.11.2017 a dnes 7.12.2017 mi ještě nebylo doručeno.

Reakce obchodu KIGU

Dobrý den, děkujeme i za negativní recenzi. Dovolte nám okomentovat i náš pohled.
    1) balík jsme odeslali druhý den od objednávky
    2) bohužel depo Pošty je totálně ucpané a balík doposud zákaznici nedorazil
    3) zákaznice si vybrala Poštu přestože v nabídce dopravců již 14 dní uvádíme, že DOPORUČUJEME DPD
    4) se zákaznicí jsme tento problém řešili s tím, že paní potřebuje balík na Vánoce a to je jisté že dorazí - O TO VÍCE NÁS MRZÍ, ŽE HODNOTÍTE KOMUNIKACI 3,5 Z 5 (ale mate na to právo)
    5) paní nedoporučuje obchod, přestože ví, že balík byl odeslán a není v našich rukách ho doručit dříve.

S paní bylo vše řádně konzultováno. Její balík byl prioritně řešen se zástupci Pošty.
    Mrzí nás, že balík ještě není u zákaznice a doufám, že až dorazí tak bude spokojená. O to jde. Ikdyž se o tom asi už nedozvíme.
    Snad toto neovlivní jiné naše zákazníky.
    Děláme co můžeme!

Váš tým KIGU.cz

zásilka byla rychle dodána

Chválím obchod, rychlos odeslání objednávky i přesto, že balíček na poštu ještě nedorazil. Bohužel chyba je na straně pošty, jak jinak, málo zaměstnanců a vánoce před námi, tak snad se dočkám..;-)

• Obratem byla objednávka vyřízena a doručena

Kvalitu materiálu a ušití za ty peníze bych si přestavovala trošku jinak

Reakce obchodu KIGU

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že nejste spokojena s našimi výrobky. Nicméně to nejmenší co pro Vás můžeme udělat je vyměnit výrobek nebo prostě a jednoduše jej můžete vrátit. Určitě bychom byli neradi, kdybyste měla být s našimi výrobky nespokojena. Proto se stačí na nás obráti emailem nebo na čísle 605 222 908, kde jsme k zastižení 24/7.
    Děkujeme, tým Kigu.cz

• Výborná domluva

S dodavatelem jsem velice spokojená. Komunikace probíhala rychle a konkrétně. Při špatné komunikaci s dopravcem mi rychle vyšel dodavatel vstříc a mohla jsem si pro zboží dojet na výdejní místo ve večerních hodinách. Určitě doporučuji!

Reakce obchodu KIGU

Děkujeme za recenzi. Jak už jsme psali, snažíme se, aby byl zákazník u nás vždy spokojen a tomu podřizujeme vše. Proto jsme rádi, že oceňujete komunikaci a vstřícnost (na tom naše podnikání stavíme). Je pravda, že co už umíme ovlivnit méně je kvalitní práce dopravní společnosti resp. lidí, kteří k vám naše výrobky dopravují. Nicméně i na tom pracujeme. Děkujeme za uznání :)
    Váš tým, kigu.cz

• Vstřícnost a flexibilita obchodu.
    • Rychlé dodání i přes komplikace s doručovací službou DPD

• rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu KIGU

Děkujeme za recenzi, ano rychlost a spolehlivost, to jsou naše druhá jména :)

Váš tým, kigu.cz

Rychle a přesně vše ok

• Rychlé jednání, ochotní

Perfektní komunikace, rychlost a ochota personálu, není co dodat

• Skvělá, příjemná a rychlá komunikace na webu