• Rychlost doručení, kvalita zboží, dětský dřevěný mixér je prostě super, vyladěny do nejmenších detailu. Určitě možnost platit na dobírku

Reakce obchodu KidsParadise

Děkujeme Vám za pěknou recenzi. Snažíme se nabízet pouze kvalitní a prověřené produkty a proto nám dělá radost, že se Vám vybraný mixér líbí. Platba na dobírku je u nás samozřejmostí.

• Rychlost dodání objednávky

Reakce obchodu KidsParadise

Děkujeme za recenzi. Skladové zboží posíláme "obratem".

Skvělá komunikace
    Rychlé doručení
    Objednala jsem si špatnou barvu a požádala o vrácení, vše bylo uspořádáno super rychle a do 2 dnů jsem dostala novou bednu. Výměna byla super snadná, GLS přišel, vzal původní balicek a dal mi nový. Děkuji a doporučuji

Reakce obchodu KidsParadise

Děkujeme. Naše heslo je "Vše ke spokojenosti zákazníka" a proto se snažíme i "malé" problémy řešit "velkou" rychlostí.

Za KidsParadise.cz Vít Hlaváček

• rychlé vyřízení,a batůžek ještě lepší než na fotu

Reakce obchodu KidsParadise

Děkujeme. Jsem rádi, že se batůžek líbí. Foto nám dodávají výrobci, takže nás těší že je produkt hezčí něž na fotce.

Vít Hlaváček | KidsParadise.cz

• S doručením zboží jsem spokojená

Reakce obchodu KidsParadise

Dobrý den. Jsme rádi, že jste spokojená s dodáním. Nabízíme pouze dopravce, kteří se nám osvědčili jak rychlostí, tak kvalitou. Budeme rádi, když u nás vyberete zase.

Vít Hlaváček | KidsParadise.cz

• rychlé a solidní jednání

Reakce obchodu KidsParadise

Děkujeme za Vaše hodnocení a jsme potěšeni, že jsme Vás potěšili rychlostí.

Za KidsParadise Vít Hlaváček

• super rychlé zaslání zboží

Reakce obchodu KidsParadise

Díky za hodnocení. Co nabízíme jako skladem, je skutečně skladem a odesíláme v nejbližším možném termínu.

Vít Hlaváček | KidsParadise

Bez problémů

Reakce obchodu KidsParadise

Jsme rádi, že jste spokojen(a). Budeme se těšit na Vaši příští objednávku.

Vít Hlaváček | KidsParadise.cz

Široká nabídka, skvělá komunikace, rychlost připraveni k vyzvednutí.

Díky moc za hodnocení,
    když to máme skladem, není to pro nás problém.

Vít Hlaváček | KidsParadise.cz

Spousta krásného zboží pro děti, rychlá komunikace i dodání

Děkujeme za Vaši recenzi,
    nabídku našeho eshopu se snažíme neustále rozšiřovat o krásné a kvalitní věci pro malé i větší děti. Snažíme se většinu držet skladem a díky tomu zasíláme co nejdříve od příjetí objednávky.

• nemusím nikam chodit
    • není podrobnější popis

Reakce obchodu KidsParadise

děkujeme za Vaši reakci. U Vámi objednaného produktu je mnoho fotografií a i celkem detailní popis, takže nevím, co je myšleno chybějícím podrobnějším popisem.

dodáno rychle

Reakce obchodu KidsParadise

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Naší snahou je skladové produkty expedovat do 1 pracovního dne od objednání.

Vít Hlaváček, KidsParadise

• Zpracování objednávky rychle a kvalitně,zboží je super.

Reakce obchodu KidsParadise

Děkujeme za Vaši recenzi, jsme potěšeni, že Vám udělal produkt radost.

Budeme se těšit na další objednávku.

Vít Hlaváček
    KidsParadise

• Spokojena, opakovaný nákup.

Reakce obchodu KidsParadise

Jsme rádi, že se Vám námi nabízené produkty líbí a že jste udělala opakovaný nákup. Ať Vám vše zakoupené dobře slouží.

Vít Hlaváček; KidsParadise

Rychlé a příjemné jednání. Super zboží :-).

Reakce obchodu KidsParadise

velice nás potěšila Vaše recenze. Jsme rádi, že jste s námi spokojená a zboží se líbí.

Vít Hlaváček, KidsParadise

Vše v pořádku. Na základě dobré zkušenosti jsem dnes objednala podruhé.

Vážený zákazníku,

velice nás těší Vaše pozitivní reakce a dobrá zkušenost s naším obchodem. Děkujeme za Vaši další objednávku a přejeme krásné dny.

Vít Hlaváček; KidsParadise

• krásné hračky, velký výběr
    • rychlé doručení

Reakce obchodu KidsParadise

Děkujeme za kladné hodnocení. Jsme moc rádi, že se nám v předvánočním shonu podařilo vyřídít těměř 100% objednávek ke spokojenosti zákazníků.

Vše bez problémů.

• - velký výběr zboží
    • - rychlé vyřízení objednávky

Celkem dobrá zkušenost s obchodem, jen prohlížení internetových stránek bylo nekomfortní. Nevím, zda byla chyba na mém PC, ale neustále se rozbalovalo hlavní menu nabídky a bylo jen velmi obtížné kliknout na konkrétní produkt či jiný odkaz. Nepomohla ani změna prohlížeče.

Reakce obchodu KidsParadise

Děkujeme za Vaši recenzi. Problém, který nám popisujete se občas stane a již mnohokrát jsme se snažili s IT najít příčinu problému. Jelikož se to děje náhodně a na různých prohlížečích, jsme v tomto směru bezradní :( Jsme rádi, že se Vám přesto podařilo objednávku úspěšně dokončit a že jste byl(a) s naším obchodem po dalších stránkách spokojen(a).

Za KidsParadise Vít Hlaváček

• rychlé dodání. mojí chybou jsem si objednala zboží 2x. Druhý den volali, zda je to správně a po vysvětlení bez problémů obratem vrátili peníze uhrazené navíc.

Reakce obchodu KidsParadise

Děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu. Každý zákazník je pro nás důležitý a proto se snažíme "podezřelé" objednávky řešit hned na začátku, abychom předcházeli komplikacím do budoucna. Budeme rádi, když se k nám jendou vrátíte

Vít Hlaváček
    KidsParadise