• Velký výběr zboží pro děti.
    • Slevová akce.
    • Dárek

Spokojenost se zbožím, očekávání splněno.

• široká škála sortimentu a ještě k tomu možnost získat za nákupy dárek

rozhodně doporučuji

• Přehlednost webu
    • Rychlá zákaznická podpora
    • Zboží dorazilo v pořádku a nepoškozená za relativně rychlou dobu
    • S žádnými jsem se doposud nesetkal.

S obchodem mám dobrou zkušenost, doporučuji.

• Dodání zboží trvalo dost dlouho, jeden výrobek přišel poškozený. Hned jsem ho nafotila a poslal mail se žádostí o zaslání nového. Dosud nikdo nereagoval. Velmi nesolidní!

Jednou mi to stačilo. Nejsem spokojená. Nejvíce mi vadí, že nekomunikují a dodání balíku je strašně dlouhé.

• dobrá cena oproti ostatním obchodům
    • dobrý výběr
    • místo týdne trvalo dodání měsíc, ale na e-mail vždy odepsali a omluvili se a napsali důvod zpoždění

Celkově doporučuji, zboží je takové, jak jsem si představovala, na zboží jsem nespěchala, takže mi delší dodací lhůta nevadila

• TADY TUHLE FIRMU V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI. Začali to tím že zboží nemají za cenu kterou měli na internetu mělo ji o1000kc drazsi.. bohuzel nám nic nezbývalo tak jsme to chtělo za cenu kterou tedy nabídli ... poté nám napsali ze musíme zboží zaplatit dopředu .. to jsme tedy udělali.. poslali jsme 4600 kc a pak nam napsali ze zboží nemají na skladě a ze BUDE na skladě do měsíce.. bohužel mám prace stála a museli jsme objednávku zrušit a chtěli jsme po nich aby nám vrátili peníze. Tím začal z jejich strany nekomunikace.. telefon mají pořád nedostupný (vyply), na emaily neodpovídají a peníze nám uz 2 týdny dluží a pořád se k tomu nikdo nevyjadřuje.. takže nemáme zboží ani peníze....!!!! Teď pockame ještě do pátku a pokud nebude žádný zájem o komunikaci z jejich strany. Jdeme k policii... A PODLE RECENZÍ TO NEBUDE AŽ TAK SKVĚL FIRMA JAK O SOBĚ ŘÍKAJÍ

Nedoporučuji s velkým NE!!!!!!

• - dobrá cena zboží, které se mi líbilo, oproti konkurenci
    • - zboží dorazilo všechno a v pořádku
    • - strašně dlouhá dodací doba, zboží bylo objednáno na konci
    • června a doručeno až dnes
    • - komunikace ze strany e-shopu špatná, ani neposlali žádnou
    • informaci o tom, že byla objednávka vyřízena a že zboží
    • odesílají
    • - přehlednost stránek není dobrá + neustále se mění jejich
    • vzhled, některé nápisy ani nejdou přečíst

Navíc během doby, kdy jsem čekala na dodání zboží, změnili cenu dopravy, čehož bych si nejspíš nevšimla, nebýt té dlouhé dodací lhůty. Takže mi na radosti nepřidalo, když jsem k tomu čekání ještě zjistila, že jsem mohla mít dopravu zdarma.

• Dlouhá doba dodání
    • Obchodník nekomunikuje

Obchod v žádném případě nedoporučuju

• ceny nabízeného zboží
    • komunikace s obchodem
    • rychlé vyřízení reklamace - uznal přepravce
    • nemusela jsem reklamované zboží odesílat zpět

Z mé strany spokojenost jak s komunikací ohledně dodání zboží, tak i s následnou reklamací rozbité dětské vaničky, ihned po odeslání reklamace mi byla zaslaná odpověď a za 6 dnů včetně víkendu jsem měla doma novou. Také jsem byla ráda, že po mně nikdo nechtěl abych rozbité zboží na vlastní náklady zasílala zpět.

NEDOPORUČUJI!

• Hrozně dlouhá doba dodání, špatná komunikace s obchodem!!
    • I když jsem důrazně žádala, že potřebuji objednané zboží včas, nevyhoví a ani se neomluví,prostě nereagují vůbec, takže dcera na své 5. narozeniny od rodičů nedostala nic...v dnešní době teda šílený eshop.
    • NEDOPORUČUJI!!!!
    • Koukám, že nemají snad jedinou kladnou recenzi nikde....

NEDOPORUČUJI!!!!!

• Zboží skladem nebylo, nekomunikují.

Důrazně nedoporučuji

• Nepřehlednost
    • Nedostupnost zboží
    • Bez komunikace

Obchod nedoporučuji

• Původně to byla cena a osobní odběr v Mostě
    • Navýšení ceny o 21% druhý den po objednávce.Vysvětlení: prostě chyba na stránkách. Číslo účtu pro platbu předem zasláno až na vyžádání.

Jednoznačně NEDOPORUČUJI. Nekorektní chování vůči zákazníkům. Celkově obchod nezanechal dobrý dojem.