• nakoupil v obchodě Ketyban.cz před 2 měsíci

DOPORUČUJI!!! 3.12.2018 jsem si objednala kuchyňské židle Daniel 1, potah Friga 711. Termín dodání 3-5 týdnů, což je 24.12.2018 po třech týdnech. Chtěla jsem je do Vánoc. Chci moc, moc poděkovat, protože přišly po 2 týdnech a jsou ještě hezčí, než na fotce. Jsou precizně vyrobené a moc pohodlné. Taky chci poděkovat paní, která byla ochotná a zjistila ve výrobě, jestli budou židle hotové do Vánoc. Matějová

• komunikace obchodu
    • dopravce,zboží jsem mohl vyzvednout u dopravce jen mezi 9.00 a 16.00

Sehnali mi od výrobce barvu skříněk kterou nemají už na sortimentu.Takže ochota OK.

• nakoupil v obchodě Ketyban.cz před 5 měsíci

• velký výběr z produktů, výhodná cena
    • delší doba dodání, ale v mém případě to zas tak velký problém to nebyl
  • nakoupil v obchodě Ketyban.cz před 3 měsíci

• Už druhý týden čekám,asi objednávku zrušim!

Nevim v jakém stadiu se nachází moje objednávka!

Reakce obchodu Ketyban.cz

děkujeme za hodnocení. Zboží Vám ještě nemohlo dorazit, protože má dodací dobu 1-3 týdny. Pokud se chcete informovat o stavu objednávky, můžete nás kontaktovat po-pá od 8:00-17:00 a to na e-mailu info@ketyban.cz nebo tel.: 511 146 748 kde Vám rádi sdělíme podrobnosti.

• nakoupil v obchodě Ketyban.cz před 4 měsíci

• Měli na skladě tak super rychlost

• Rychlost, komunikace

Obchod doporučuji, paní, se kterou jsem mluvila, byla moc ochotná, rychlé doručení. Velká spokojenost se zbožím, příšte nakoupím opět zde.

• BRZY DORUČENO

Za chvíli složené dle návodu

• Ochota
  • nakoupil v obchodě Ketyban.cz před 6 měsíci

na zboží stále čekáme a ani po opakovaných urgencích se nám zatím nepodařilo zboží dostat, jsme opravdu velice zklamaní a navíc nám utíká nájemné z bytu který je bez kuchyně neobyvatelný, při objednávce jsem telefonicky upozorňovali na to, že na objednávku spěcháme

Reakce obchodu Ketyban.cz

děkujeme za hodnocení. Při objednání jste sice uvedl, že na objednávku spěcháte, nicméně u zboží byl termín dodání uvedený. Jakmile nás výrobce informoval, že se termín ještě prodlouží kvůli naplněné výrobní kapacitě, informovali jsme Vás jako první.

Bohužel není v našich silách ovlivnit průběh výroby. Výrobce, firma Decodom, jede podle výrobních plánů a žádné změny nepřipouští. Zákazníky, kteří u nás objednají zboží od tohoto výrobce, upozorňujeme i dodatečně na delší dodací termíny.

• nakoupil v obchodě Ketyban.cz před 5 měsíci

U objednaného nábytku byl uvedený termín dodání 3-4 týdny. Po uplynutí 4týdnů od povinného složení zálohy (min. 30%) a žádné informaci o zpoždění jsem sama kontaktovala obchod. Zjišťují termín dodání ve výrobě. Až na základě mého dotazu.

Reakce obchodu Ketyban.cz

děkujeme za hodnocení. Zboží mělo být expedováno dle termínu při objednání 18.10. Bohužel z výroby jsme informaci o zpoždění nedostaly a až po urgenci bylo zjištěno, že zboží bude vyrobeno 23.10. Za výrobce se tedy tímto omlouváme.

O expedici zboží Vás budeme informovat e-maiem a SMS.

• Vrácení peněz při reklamaci

Rychlé vyřízení objednávky

• nakoupil v obchodě Ketyban.cz před 6 měsíci

• Rychlé dodání, obchod poslal fakturu mailem, ale zároveň i zatelefonoval, abychom byli informováni.

• Ochota
    • Vstricnost
    • Zadny

• Rychlost dodani
    • Doprava zadarmo
    • Kvalita

S madraci sme moc spokojeni. Všecko perfektní! Cena, doprava a komunikace. Naprostá pecka. Přeju moc spokojených zakazniku

• nakoupil v obchodě Ketyban.cz před 6 měsíci

Objednávala jsem zde poprvé a byla jsem max. spokojená. Potah na matraci se vyrobil přesně na míru, rychlé dodání, kvalita a skvělá komunikace.

• Dlouhá doba dodání

Po objednání skříně je dodací lhůta 6-7 týdnů. Po uplynutí této doby jsem byl nucen třikrát zavolat a vždy jsem byl ujištěn že mi zjistí ve výrobě zjistí co a, jak a obratem mi zavolají což se ani nestalo a následně mi tedy poslali email ze se objednávka o týden až dva opozdí.

Reakce obchodu Ketyban.cz

děkujeme za hodnocení. Dodací doba zboží byla v době objednání 8 týdnů. Bohužel těsně před dodáním nám výrobce, firma Decodom informovala, že kvůli přechodu na nový informační systém nestíhá vyrábět a dodací doba se o další dva týdny prodlouží.

Za komplikace způsobené delším dodacím termínem se tímto omlouváme.

• nakoupil v obchodě Ketyban.cz před 8 měsíci

Zboží ani po 8 týdnech nedorazilo. Objednáno bylo 8.7.2018, 31.8.2018 jsem dostal e-mail, že dodávka se prodlouží o další 1 až 2 týdny.

Reakce obchodu Ketyban.cz

děkujeme za hodnocení. Dodací doba zboží byla v době objednání 8 týdnů. Bohužel těsně před dodáním nás výrobce, firma Decodom informovala, že kvůli přechodu na nový informační systém nestíhá vyrábět a dodací doba se o další dva týdny prodlouží.

Za komplikace způsobené delším dodacím termínem se tímto omlouváme.

• Kvalitni vyroba
  • nakoupil v obchodě Ketyban.cz před 8 měsíci

• velký výběr potahového materiálu, jsou schopny zaslat vzorky látek