• kvalita zboží (4)
  • nakoupil v obchodě KERBO před 2 týdny

• Rychlost a spolehlivost

Děkujeme za Vaši 100% pochvalu.

Stále pro Vás zlepšujeme servis našeho e-shopu i našich prodejen KERBO a každá nová zákaznická reakce je pro nás další motivací.

Těšíme se na shledanou v eshopu http://www.kerbo.cz/, nebo v jakékoli z prodejen KERBO shop.

• nakoupil v obchodě KERBO před 2 týdny

S nákupem jsem moc spokojena. Rychlost s jakou byla má objednávka vyřízena jsem se ještě nesetkala.

Vážená Květo,

• nakoupil v obchodě KERBO před 3 týdny

• objednavala jsem poprvé a byla jsem spokojená,velikost odpovídá,doručeno za den

Vážená Majdo,

Jsem spokojená.

• nakoupil v obchodě KERBO před 3 týdny

• kvalitní zboží, rychlé dodání na adresu

• Vše bylo jak mělo...
    • Rychlost a komunikativnost před dodáním zboží!!!

maximální spokojenost

Vážená Mílo,

doporučuji, ochotní, rychlý

• nakoupil v obchodě KERBO před 1 měsícem

• vše proběhlo rychle,od objednání až po doručení
    • žádná nevýhoda

• nakoupil v obchodě KERBO před 1 měsícem

Spolupráci s obchodem hodnotím nejvyšší hvězdičkou. Byla jsem nejistá při objednávce zboží a řešila jsem to telefonicky několikrát. Pokaždé mi pracovník obchodu trpělivě a dokonce LASKAVĚ zodpovídal moje dotazy. Zboží jsem měla druhý den u mně doma. Tomu říkám opravdu rychlé nakupování. Ještě jednou dík.

Vážená Margito,

Děkujeme za Vaši 100% pochvalu.

Těší nás každý spokojený zákazník a o to víc pokud nám to sdělí. Děkujeme.

• Rychlé,odborné jednání.

Děkujeme za Vaši 100% pochvalu.

Stále tedy pro Vás zlepšujeme servis našeho e-shopu i našich prodejen KERBO a každá taková reakce je pro nás další motivací.

• nakoupil v obchodě KERBO před 1 měsícem

• přehledný, výborná komunikace, ráda nakupuji v tomto e-shopu

nevím, neznám nevýhodu

• komunikace
    • rychlost dodání zboží
    • vrácení zboží bez problému

• nakoupil v obchodě KERBO před 1 měsícem

• Přehledná a široká nabídka zboží, rychlé dodání.

• 10000% spokojenost

Vážený zákazníku,

Děkujeme za Vaši 10000% pochvalu. - škoda že se neukáže v hodnocení :-)

I pro Vás stále zlepšujeme servis našeho e-shopu i našich prodejen KERBO a každá taková reakce je pro nás další motivací.

• nakoupil v obchodě KERBO před 2 měsíci

Rychle dodání objednávky, bezproblemove vraceni zbozi, hladka komunikace. Doporučuji.

• nakoupil v obchodě KERBO před 2 měsíci

Zboží přišlo rychle, v pořádku a svetr se mi líbí, nechám si ho. Komunikace s obchodem je rychlá.

• Velice ochotni

• nakoupil v obchodě KERBO před 2 měsíci

• Vše proběhlo hladce, velikost odpovídala, dodání rychlé. Naprostá spokojenost.
    • Žádné

• nakoupil v obchodě KERBO před 2 měsíci

• Super cena a akce doprava zdarma
    • Rychlé doručení - do druhého dne
    • Propiska jako dárek

Jsem spokojena, nakoupím zde zase :)

Vážená Kateřino,

Děkujeme za Vaši 100% pochvalu.

Snažíme se nabízet to nejlepší z nabídky prodávaných značek, v těch nejlepších cenách a těší nás spokojený zákazník.